Islak mendil koleksiyonu

haksever

ZEYNEP ♡ AYŞE SARE NİN ANNESİ
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
8.863
4.023
32
Kızlar belki saçma ama çok hoşuma gidiyo yemek yediğim yerlerdeki ıslak mendilleri alıp koleksiyon yapıyorum çok eğlenceli hem anı oluyo yani [sıze="2"][/sıze]

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1940 gün geçti.

gldnmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
460
0
39
yoo hayatım nie saçma olsun ki dediğin gibi hem anı olur çk ii fikir bencee yerimseniben

2yengec

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
819
5
39
bende yapıyorum o işi.ama saçma gelecek die eşime bile diyemiyorum koleksiyon yapıyorum diye.niye kullanmıyosun bunları diyo :)))

haksever

Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
8.863
4.023
32
yanlız değilmişim ama bende takıntı oldu ya eşimle kavga ediyoum kullanma die

johnnybravo

fevkaladenin fevkindeyim
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
10.118
3
deli yaa benim kocam getiriyo hep mümessil doktorları yemeğe götürdüğü günler banada getiriyo bişeler torbanın içinden çıkıyo en az 5 tane biara mutfaktaki kase full doldu toz aldım kapı çerçeve kaydirigubbakcemile3

haksever

Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
8.863
4.023
32
deli yaa benim kocam getiriyo hep mümessil doktorları yemeğe götürdüğü günler banada getiriyo bişeler torbanın içinden çıkıyo en az 5 tane biara mutfaktaki kase full doldu toz aldım kapı çerçeve kaydirigubbakcemile3

nasıl yaparsın bunu bu bi katliam yaaaaaaaa bunu bana söylemeseydin keşke görsen bilenler bana gelirken hediye ıslak mendil getiriolar:))) hele başka bi ilin ıslak mendili beni daha çok cezbedio neysem fazla bu konuyu açmayalım canım yeni ıslak mendiller istioeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

haksever

Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
8.863
4.023
32
hiç koleksiyon yapma huyum yokk.

ıslakk mendill.hımmmmmm.hoş bişey yaa

hoş ama etraftan çok yadırgıyolar komik oluyo ellerim yağlı restoranlardan kalkıyorum lovaboda yıkıyorum ıslak mendilleri topluyorum kullanmasınlar die gözlerimle rahatsız ediyorum herkezi:)))):icecream::icecream:

DagCicegi

Bir Kızım Olana Kadar...
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
8.145
19
Benim oğlumda yapıyor..bazan işimizede yarıyor,onunkilerden kullandığımız oluyor a.s.

Cns_Tgy

Nazarlardan koru Allah'm
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2009
120
0
oje koleksıyonu yapmak istiyorum bende kafaya koydum..yanlız oje sürmeye yeni başladığım için henuz 8 tane ojem war =) hedef 100 :pp senın koleksıyonda hoşmuş. saçma olucak ama merak ettim ortalama kaç paket ıslak mendılın war =)

haksever

Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
8.863
4.023
32
Benim oğlumda yapıyor..bazan işimizede yarıyor,onunkilerden kullandığımız oluyor a.s.

benimkileri kimse kullanamaz oğlunuz insaflıymışşşşşşşşşşşşşalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile