Sivilceli Ciltler İsotrexini nasıl kullanıyorsunuz?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

chatLaq.

Ne biliiim insanı
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
2.068
2
isotrexini gece yatarken sürüp sabaha kadarmı bekletiyorsunuz? yoksa sürüp 10-15 dkmı bekletiyorsunuz? günde kac defa sürüyorsunuz?

eğer yanma yapıyorsa sürdükten sonra biraz bekletip yıkayabilirsin
yanmıyorsa sabaha kadar durmasını söylerler
sabah akşam normalde ama sabah sürdükten sonra güneşe çıkmaman lazım,
eğer çıkıyorsan kullanma yerimseniben

Sivilce ilaçlarının etki etmesi için yüzde bekletilmesi gerekir.Asla yıkanmaz.Yıkanırsa zaten etki etmez.
Gece sür sabaha kadar kalsın.Sabah yıka.Hem güneşe karşı hassasiyet de sabah sürülmesinden daha az olur.. vereliniortak

akşamları yatmadan önce sür,sabahları da güneş kremi sür ki yüzünde leke olmasın
sabah uyandıgında yüzünü yıkarsın
ama hemen yıkamak fln etkisini yok eder

tskler kızlar peki yararını görüp görmediginizide yazarsanız sevinirim :)

ben sadece 1 hafta gece yatarken kullandım ve sonucu 1 haftaya rağmen gerçekten harika oldu canımkaydirigubbakcemile5

Ben de memnunum bu ilactan. 1 hafta kadardir kullaniyorum. Etki ediyor. Ben sadece geceleri, temizledigim yuzume suruyorum, sabah yikiyorum. :emir_bebek:

bi de sadece sorunlu bolgeye suruyorsunuz degil mi kizlar benim civilce lekelerim var bi onlarin uzerine surdum bi de burnumun kenarlarinda siyah noktalar var onlara surdum tum yuze surulmez sanirim (imex gibi imexi de tum yuze de suren var sadece sivilce uzerine de )

Ben sahsen sadece sorunlu bolgeye suruyorum. Sivilcesiz yerlere surup oralari tahris etmek istemiyorum cunku. .

Valla ben her yerime sürüorm. eger sürmezsem ordanda cıkar diye. 3 gündür sürüorm ne olumlu ne olumsuz sonuc alabildim aynı yüzüm.

Canım dr bana gece yatarken problemli bölgeye sürmemi sölemişti
o şekilde kullandım ben
faydasını da gördüm yani

Bi tek bana mı iyi gelmemiş bu jel ya :uhm: Ben Ekim 2007de 2 ay boyunca kullanmıştım. Cildimi aşırı kurutmuştu sivilcelerim de kuruodu, tamam; ama geriye kıpkırmızı iz kalıodu.Sonra zaten bikaç aya kalmadan tekrar çıktı sivilcelerim.Bi daha da isotrexin kullanmadım :çok üzgünüm:

Ben de ufak tefek sivilceler olduğu zaman kullanıyorum yüzümde,sadece sorunlu bölgelere..Güzel bir krem.

slm kizlar

ilk zamanlarda o kirmizi sivilce izleri ya da lekelerinin cogalmasi normal mi acaba?

kızlar 5 aydır kullanıyorum cildimde gayet güzel sonuçlar aldım sorunlu bölgeye sürüyorum isotrexin ve sivex evet küçük küçük lekeler kalıyor ama zaten bu tedaviler uzun süreler istiyor sabredecegiz.

kızlar 5 aydır kullanıyorum cildimde gayet güzel sonuçlar aldım sorunlu bölgeye sürüyorum isotrexin ve sivex evet küçük küçük lekeler kalıyor ama zaten bu tedaviler uzun süreler istiyor sabredecegiz.

canim ilk kullanmaya basladiginda nasildi acaba benim civilce lekelerim var kirmizi kirmizi onlarin uzerine suruyorum cok olmadi baslayali devam edecegim ama sanki artis oldu biraz normal mi acaba ilk basta biraz fazlalastirip sonra direkt yok edecek insallah demiiihihoyyyt:Saruboceq:

canim ilk kullanmaya basladiginda nasildi acaba benim civilce lekelerim var kirmizi kirmizi onlarin uzerine suruyorum cok olmadi baslayali devam edecegim ama sanki artis oldu biraz normal mi acaba ilk basta biraz fazlalastirip sonra direkt yok edecek insallah demiiihihoyyyt:Saruboceq:

Bence sende artıs falan olmadı. isotrexin hani cildi kızartıyoya oralar diger yerlere göre daha bi kırmızı olmustur. sence artıyo zannetmissindir. öyle tahmin ediyorum görmeden bisi söyleyemem.

bendede tek tük çıkıyo doktor bu ilacı verdi bana. ama bi gün bigün sürme dedi. ve dışarı çıkarken yağsız güneş kremi sür yüzüne dedi, yağlı güneş kremi sivilce yapıyomuş.
ben gece yatmadan önce temizlediğim cildime sürüyom sabah uyanınca yıkıyorum. bana iyi geldi. ha bide doktor 1-2 ay kullanıp kenara atma. 1 sene kullan dedi.

X