İssiz kaldim

nazlihilton

Zaten kırılmış bir kızım 👰🏻
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
2.237
4.776
Kizlar merhaba nasılsıniz ? İyisinizdir umarim :KK50:
İcimi dokmek istedim sadece 3 aydir maasimi alamiyorum orta duzey bir dis ticaret sirketindeyim. Kendi isteğimle ayrilmak istedigimi soyledim ve islerimi devrettim birine. Suan icimde oyle buyuk bosluk varki sanki omur boyu artik evde oturucam is bulamicam gibi. Paramida alamadim henuz ustelik. İngilizcem yeterli seviyede degil bundan dolayi tekrar dis ticaret yapan bir firmaya girmem cok zor kursa gitmeyi planliyorum. İstanbul avrupa yakasinda tavsiye edebileceğiniz bir kurs var mi ?
Birde hastanelere kariyer netten basvuru yaptim hasta kabul
Gorevlisi olarak ama henuz kimseden donus yok bu konuda bilgisi olan veya bu isi yapan var mi ? Suanda kursa gitmek mi mantıklı yeniden ise girmek mi ? Beynim allak bullak :kızgın:

Ihtiyaclariniz ile örtüşüyor bu durum. Eğer vaktiniz ve imkanınız var ise bence kursa gitmek en mantiklisi olur. Hem daha iyi imkanlar ile karşılaşır hem de daha iyi maaş alabilirsiniz.
Eğer böyle bir imkân yoksa başvuru yaparak Size uygun olacak bir iş bulabilirsiniz.

İcimi dokmek istedim sadece 3 aydir maasimi alamiyorum orta duzey bir dis ticaret sirketindeyim. Kendi isteğimle ayrilmak istedigimi soyledim ve islerimi devrettim birine. Suan icimde oyle buyuk bosluk varki sanki omur boyu artik evde oturucam is bulamicam gibi. Paramida alamadim henuz ustelik. İngilizcem yeterli seviyede degil bundan dolayi tekrar dis ticaret yapan bir firmaya girmem cok zor kursa gitmeyi planliyorum. İstanbul avrupa yakasinda tavsiye edebileceğiniz bir kurs var mi ?
Gorevlisi olarak ama henuz kimseden donus yok bu konuda bilgisi olan veya bu isi yapan var mi ? Suanda kursa gitmek mi mantıklı yeniden ise girmek mi ? Beynim allak bullak :kızgın:
hastane hast. kabul için halk egitimden kurs görmen lazım.

Merhaba,
İngilizce kursuna gidiyorum ama kesinlikle English Time önermiyorum. Her şubesi farklıdır kesinlikle ama ben gittiğim şubeden memnun değilim verdikleri hiçbir sözü kesinlikle tutmuyorlar.
Hee istanbuldaysan sana ingilizce dersi verebilirim:)

dış ticaret bitmiş durumda..ben de dış tıcaret uzerıne bı yerde calısıyorum.ben de suan maasımı alamadım....butun fırmalar bitmiş durumda...allah yardımcımız olsun

kpss ye girmeyi dene.
ingilzceni geliştirmek için nette videolar . ders videoları varsa izle.

kursu çok iyi araştırın gidin. benim bir arkadaşım kursa yazılmaya gitti hazırlık sınıfını atlayabilmek için yeterlilik sınavına girecek. kurs %20 bizim katkımız %80 sen de iş demiş. ne saçma yahu. yarı yarıya olsa neyse.
gelgelelim ben 6 yıl önce netten başvurular yapmıştı. sadece bir tane dönmüştü. o da olumsuz oldu. sonra atandım. 6 yıl oldu dönen yok.
demem o ki referanslı yerlere başvurun. inş gönlünüze göre bir iş edinirsiniz.

Bizim ülkemizde İngilizce Dil öğreten kursların çok fazla katkısı olacağını düşünmüyorum şayet okuldan bir temeliniz yoksa.. Ama anladığım kadarı ile temel İngilizce bilgisine sahipsiniz. Yine bilebildiğiniz kadarını kullanabileceğiniz bir iş baksanız kendinize. Hasta Kabul gibi değil de...
Kullandıkça ilerletebileceğiniz bir donanımdır yabancı dil... Sürekli okumalı, dinlemeli ve konuşmalısınız. Diğer türlü kurslara döktüğünüz paralarla kalırsınız. 15 günlük yıllık izinden döndüğümde bile tekrar kelimelere vakıf olmam 1 hafta zamanımı alıyor. Hemen unutuyorum...
Yurtdışına çıkmakta sorununuz yoksa 6-12 ay arası Au-Pair olarak gitseniz ve oradaki yerel kurslara devam ederken ingilizce konuşan aile ve çocuklarla bolca pratik yapsanız. Kurslardan daha faydalı olacağını garanti ederim.

Hemen işsizlik maaşına başvurun. İçeride kalan maaşlarınız için de yasal olarak yapabileceğiniz şeyler vardır eminim. Danışabileceğiniz bir avukat varsa danışın.

Hiçbir özel kursa gitmenize gerek yok, gidin halk eğitim kursuna, orada seviyeniz ne ise onun temelini alırsınız. Her koşulda zaten gerisi sizin çabanıza kalmış olacak. Test çözün, kelime öğrenin, yazı yazmaya çalışın. En kral yere de gitseniz kendi çabanız olmadan işe yaramaz.

arkadaşlar piyasa bıtmıs durumda..valla hıc pollıanna olmaya gerek yok..ulke suan b*ka sardı...ıstanbuldayım..dukkanlar ıs merkezlerı patır patır kapanıyor...o kadar kotu bır krız var kı anlatamam sıze...bankacılar daha ıyı bılır enfılasyonu..musterı yok artık..bugun koca ıs merkezı olan yarın kepenk kapatıyor..cok umutsuzum ulkemden yana...

sıyasete gırmek ıstemıyorum ama gıt gıde beter oluyoruz ...

hala ıyı dussunenler bellı kı cok saglam yerden garantılı (!')

Merhaba,
İngilizce kursuna gidiyorum ama kesinlikle English Time önermiyorum. Her şubesi farklıdır kesinlikle ama ben gittiğim şubeden memnun değilim verdikleri hiçbir sözü kesinlikle tutmuyorlar.
Hee istanbuldaysan sana ingilizce dersi verebilirim:)

Evet bende bir sure bakirkoy subesine gittim sonra biraktim bende memnun kalmadim

X