ist ve ank de hangi doktoru öneriyorsunuz kızlık zarı dikimi için ?

afrikalikezban

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2013
521
21
Kızlar öncelıkle merhaba ankarada ebru hanımı cok metediyorlar istanbulda korkut beyi ama karar veremedim hangısı daha ıyı yaptıranlar ve sonuç alanlar bilgilendirirmisiniz...

Yada forumu uzun suredır takıp eden arkadaslar duyumlarınızı vs paylasır mısınız ?

Ben ankarada ebru hanımdan çok memnun kaldım canım. Uzun süredir forumdayım tüm hastaları da çok memnun kesin garanti de veriyor!!! Bir de çok yakın davranıyor öneririm...diğer doktorun sonuçlarını hiç duymadım

Ben ankarada ebru hanımdan çok memnun kaldım canım. Uzun süredir forumdayım tüm hastaları da çok memnun kesin garanti de veriyor!!! Bir de çok yakın davranıyor öneririm...diğer doktorun sonuçlarını hiç duymadım

aylin cok sagıol oncelıkle yorumun ıcın ben ankarada yasamıyorum ama gelebılırım konu bu olunca bende ebru hanımla ılgılı ıyı yonde cok yorum okudum ... sen pekı evlendın mı sonucu nasıldı ucretı ve flepmıydı senın kı

Merhaba benim düğünüme de birkaç ay kaldı istanbul'da bir arkadaşımdan duyduğum bir yer var ama yine tavsiyeniz varsa almak isterim

Bende arastiriyorum istanbulda turgay bey var garanti veriyor kafam ona yatti gibi hem fiyati digerline gore uygun ama bilmiyirum ona yaptiran varmi bilginiz varmi

X