Sünnet İstanbul Barış Bağbancı Sünnet Yaptıran Var Mı?

BiYesilBiKahve

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
1.887
3.498
Merhaba,
Yenidoğan oğlumu sünnet ettirmek için doktor arayışı içindeyiz. Esenyurt ta özel bir klinikte Barış Bey sünnet konusunda gayet tecrübeli gözüküyor.
Çocuğunu ona sünnet ettiren var mıdır, varsa yorumları benim için çok önemli. Cevap yazacaklara teşekkürler şimdiden..

Merhaba,
Yenidoğan oğlumu sünnet ettirmek için doktor arayışı içindeyiz. Esenyurt ta özel bir klinikte Barış Bey sünnet konusunda gayet tecrübeli gözüküyor.
Çocuğunu ona sünnet ettiren var mıdır, varsa yorumları benim için çok önemli. Cevap yazacaklara teşekkürler şimdiden..

Merhaba. Sünneti yaptırmışsınızdır ama ben şiddetle öneririm kendisini. Zaten işin ehli bir çocuk cerrahisi uzmanıdır. Ve sünnet de çocuk cerrahisi uzmanına yaptırılmalıdır. En azından size faydalı olmasa bile belki yorumumu okuyan başkaları olur 🌸

Merhaba. Sünneti yaptırmışsınızdır ama ben şiddetle öneririm kendisini. Zaten işin ehli bir çocuk cerrahisi uzmanıdır. Ve sünnet de çocuk cerrahisi uzmanına yaptırılmalıdır. En azından size faydalı olmasa bile belki yorumumu okuyan başkaları olur 🌸
Merhaba sünnet fiyatı nasıl acaba bende bebeğimi burada yaptırmak istiyorum ama

Merhaba sünnet fiyatı nasıl acaba bende bebeğimi burada yaptırmak istiyorum ama

Ben yıllar önce kendisiyle çalışmıştım. Onun için şimdiki fiyatlardan haberim yok.

Hastalarının memnuniyetine sadece sünnette değil, ameliyatlarında da çok şahit oldum. Çookkk iyi bi insan ayrıca. Yani maddi durumunuzu bilmem ama çok az farklar için başkasına gitmeyin bence 🌷 Ne de olsa önemli bi işlem.

Çocuklarla iletişimi de ayrıca mükemmeldir 🤗

X