İstanbul hangi burun doktoru?

Yandan çok güzel zaten benim problemim yandan görünümdü😬 önden burnum eskiye göre epey geniş görünüyor şişliklerden dolayı,birde çok kalkık istememiştim ameliyat sonrası epey kalkıktı şimdiki hali çok hoşuma gidiyor ama doktor daha düşecek dedi düşmese keşke 😁
Bana 2 burun sordu. Ben iddialı olanı seçtim.
Nasıl olsa bir müddet sonra hafif düşecek
Bir de ben naif burun ucu hafif ince bir burun istiyorum. Hatta ınstagramında son paylaşımlarına var bir kadın, onun burun önden şahane ötesi

Merhaba cızdıgı burunun aynısı tabı olamaz ama yakınını cıkarıyormu ahmet bey dha once olan arkadaslar varsa

Bir de ben naif burun ucu hafif ince bir burun istiyorum. Hatta ınstagramında son paylaşımlarına var bir kadın, onun burun önden şahane ötesi
Teknıgı hakkında konustunuzmu hıc ? Benım mesela burun ucum sert oldu yukarı asagı pek oynamıyor bazı doktorları goruyorum 6. Ayda hamur gıbı yoguruyolar burnu kendı burnun gıbı sordugumda kendı doktoruma kıkırdak destek yaptım cok oynamaz teknıgım bu demıstı bıleydım bu teknıgı onu tercıh etmezdım mesela ahmet bey caba foksıyonel hareketlı burun ucu yapıyormu daha once olan varsa yarcımdı olabılır

Hangi doktor acaba
Teknıgı hakkında konustunuzmu hıc ? Benım mesela burun ucum sert oldu yukarı asagı pek oynamıyor bazı doktorları goruyorum 6. Ayda hamur gıbı yoguruyolar burnu kendı burnun gıbı sordugumda kendı doktoruma kıkırdak destek yaptım cok oynamaz teknıgım bu demıstı bıleydım bu teknıgı onu tercıh etmezdım mesela ahmet bey caba foksıyonel hareketlı burun ucu yapıyormu daha once olan varsa yarcımdı olabılır

Fonksiyonel burun cerrahısı yazıyor instagram açıklamasında.
Söylediğiniz şeyleri açıkçası bilmiyorum.

Ama sayfasına baktigim zaman genellikle revizyon yaptığını görüyorum
Özellikle o yuzden seçtim

Merhaba cızdıgı burunun aynısı tabı olamaz ama yakınını cıkarıyormu ahmet bey dha once olan arkadaslar varsa
Çizdiği buruna yakın olacağını söyledi kendisi.
Bire-bir aynısı elbette olmaz elbette, ama ne istediğinizi anlamam icin çiziyorum dedi

Ameliyatınız nasıl geçti ☺️ Umuyorum memnunsunuzdur
Bende Ahmet islama burun ameliyatı olmayı düşünüyorum olan kişilerin fikirlerini merak ediyorum
Merhaba, dün oldum. Burun icin net bisi dıyemem cunku şiş. Ama doktorun ameliyat sonra çektiği foto şahane
İnşallah ödem kalmaz

Evet indi ama burun kemeri duruyor hala o da canımı sıkıyor,ameliyat masasında çekilen fotoda kavisli bir burun vardı.Doktorda farketti zamanla iner dedi bekliyorum bakalım

X