İstanbul...Hayvan barınakları sel altında, yardıma ihtiyacımız var

Şimdi arkadaşlar, geçtiğimiz gün bu konu altıda ortaya çıkan tartışmayı açıklığa kavuşturmak istiyorum, whiteroses1680 nickli arkadaşımızın tepkisi ve mesajı kesinlikle Nevbahar'a değildi, aynı şekilde ben "mademki gizli yardım yapmak istiyorsunuz neden bu konu altında ilan etme gereği duydunuz, adı duyulmasın diye özel mesaj ile bilgi alan arkadaşlar var" diye tepki gösterdi isem ve Nevbahar ile Yorgunsavaşçı'yı kastetmediysem whiteroses1680 de benimle aynı tepkiyi gösterdi ve hedefi siz değildiniz.Sebebini sana pm ile açıklamıştım Nev fakat tabii benden sonra mesaj yazan kişinin Whiteroses olduğunu bilmediğim için öğrendiğim şu an açıklama gereği hissettim.Umarım ortadaki yanlış anlaşılma çözüme ulaşmıştır...Aynı amaçlar altında buluşan insanların arasında kırgınlıkda tartışmada olamaz.Öperim üçünüzüde...

Açıklamaların için teşekkür ederim canım. Karşılıklı yanlış anlamalar oldu diyelim.
Dediğin gibi önemli olan aynı amaçta birleşmek.a.s.

Sevgili arkadaşlarım, şu an itibarı ile gerek Kadınlar Kulübü'nde ki gerekse diğer forumlarda ki hayırsever arkadaşlarım sayesinde Bakırköy Barınağı köpeklerinin beslenmesine 1 ay yetebilecek miktarda mama bağışı yapılmıştır.Hepinizi can-ı gönülden tebrik ediyor ve sevgiye kucaklıyorum...

Hayvanlarla İlgili Sorunlarda Başvurulacak Merciler

1 - 5199 Çevre Müdürlükleri Belediye Barınak - Merkez Denetim Görevleri,Yaptırımlar,Cezalar !
1 - 5199 Çevre Müdürlükleri Belediye Barınak - Merkez Denetim Görevleri,Yaptırımlar,Cezalar !

2 - 5199 Çevre Müdürlükleri Sahipli Hayvana Sahibinden Kötü Muamelede Görev ve Yetkileri !
2 - 5199 Çevre Müdürlükleri Sahipli Hayvana Sahibinden Kötü Muamelede Görev ve Yetkileri !

3 - 5199 Çevre Müdürlükleri Hayvan Koruma Görevlisi Atanmasını Sağlama Görevi !
3 - 5199 Çevre Müdürlükleri Hayvan Koruma Görevlisi Atanmasını Sağlama Görevi !

4 - 5199 Çevre Müdürlükleri Hayvanat Bahçesi Denetimi Görev, Yaptırımları ve Cezaları !
4 - 5199 Çevre Müdürlükleri Hayvanat Bahçesi Denetimi Görev, Yaptırımları ve Cezaları !

5 - 5199 Çevre Müdürlükleri TV'lerde Program Yayınlanması, Görev, Yaptırım ve Cezalar !
5 - 5199 Çevre Müdürlükleri TV'lerde Program Yayınlanması, Görev, Yaptırım ve Cezalar !

6 - 5199 İl HKK'nun Eğitime Yönelik Görevleri !
6 - 5199 İl HKK'nun Eğitime Yönelik Görevleri !

7 - 5199 İl Hayvan Koruma Kurulu (HKK) Görevleri ! Niçin Yaptıramıyoruz ?
7 - 5199 İl Hayvan Koruma Kurulu (HKK) Görevleri ! Niçin Yaptıramıyoruz ?

8 - 5199 Apartman veya Sitede Dışarda Hayvan Beslenmesine karşı çıkılması durumunda Örnek Yazı ve Kanun Maddeleri !
8 - 5199 Apartman veya Sitede Dışarda Hayvan Beslenmesine karşı çıkılması durumunda Örnek Yazı ve Kanun Maddeleri !

nedenmek ya insan dururken hayvana yardım mı edılır ne demek bu sızene kardesım ister hayvana ederım ıster ınsana allah allah ben insanlarada yardım ederım ama hayvanlara yardım etmeyı daha cok sevıyorum ınsanlar bır yerden bulup bı yardım alıp karnını doyuruyo ya hayanlar ne yıyıo arada boyle densizler cıkıyo işte ben hayvanlara yardım edıyorum cünkü hayvanlar benım ıcın ınsanlardan daha degerlı daha yardım a ve korunmaya muhtac buna kım engel olabılır kım laf söyleme cürretınde bulana bılır kıii meee neeee ben cebimdekı son kurusa kadar hayvanlara mama alıp baas ettıgımı bılırım ama yolda bı dılencı görsem bır lıra vermem calışsın kazansın ama hayvanların çalısıp kazanma gıbı bı lüksü yok herzaman soyluyo5rum ETRAFIMDA 100 TANE İNSAN OLACAGINA 1 TANE HAYVAN OLSUN BANA YETER

:))) Gittin mi canım, hangisine gittin :)

:)
gidemedım fakat migrostan yaptım bağışımı bebeklerıme ama çok mutluyum hayvancıkların bır kaç tanesı bnm sayemde tok uyudu ama gıtmeyı cok ıstıyorum havalarda soğudugu gıdıp yorgan nevresım yastık bıseyler göturmek gerek yenı doğanlar hastalar üşümesin ya ve süreklı bağıs yapmayada devam edıcem benım oğlum nasıl hergece tok uyuosa arkdaşlarıda
bızlerın sayesınde tok uyuyacak ayrıca hayvanlara yardımmı edılır falan fılan dıyenlerıde şiddetle kınıyorum malesef yardıma ıhtıyacı olana durumu oldugu halde yardım etmıyen ne allah katında sevılır ne ınsanlar ıcınde adam yerıne konulur lafım o laf soyleyenlere cok merak edıyorum bı yerlerde bı ınsan bı hayvan ac uyudugunun bıle bıle yardımcı olmadan en az bırtanesının karnını doyurmadan nasıl mışıl mışıl uyuorsunuz vıcdanız sız yemek yerken karnınız tıka basa doyunca rahat edıyormu içiniz bır yerlerde belkı bı hayvanın açlıktan ölecegını bıle bıle eğer etmıyo dıyorsanız hayvanlara yardım edıyoruz dıye bızı kınayacagınıza kapınızın önune bı kaba bıraz su bırazda artık yemek koyun işte o zaman mışıl mısıl gönul rahatlıyla uyursunuz

Son düzenleme:
nedenmek ya insan dururken hayvana yardım mı edılır ne demek bu sızene kardesım ister hayvana ederım ıster ınsana allah allah ben insanlarada yardım ederım ama hayvanlara yardım etmeyı daha cok sevıyorum ınsanlar bır yerden bulup bı yardım alıp karnını doyuruyo ya hayanlar ne yıyıo arada boyle densizler cıkıyo işte ben hayvanlara yardım edıyorum cünkü hayvanlar benım ıcın ınsanlardan daha degerlı daha yardım a ve korunmaya muhtac buna kım engel olabılır kım laf söyleme cürretınde bulana bılır kıii meee neeee ben cebimdekı son kurusa kadar hayvanlara mama alıp baas ettıgımı bılırım ama yolda bı dılencı görsem bır lıra vermem calışsın kazansın ama hayvanların çalısıp kazanma gıbı bı lüksü yok herzaman soyluyo5rum ETRAFIMDA 100 TANE İNSAN OLACAGINA 1 TANE HAYVAN OLSUN BANA YETER

süper bir yorum...

X