istanbul lokumları

hey bee corelim benim. Bende bi cengaver çıksada safranbolu lokumu getirse diyordum... Nese kışın hatırlatırım bunu sana :jeyyar:

hatırlat yavrum
abim karabükte oraya gidince alıyom ben lokum
hoş bi ton lokum gibi hatun varkene o lokumların lafı olmaz ama
abimlede küsüm ama :)
ben bi yolunu bulur aldırırım lokumu

selamlar kızlar,nasılsınız bakiim,corel bana getirme lokum ben istememem kaydirigubbakcemile3 sizde yemeyin kızlar çok kalorili,tam dniz mevsimi :teytey:

aman yime hıh.
kışın getircem zate.
ben yemicem orası ayrı :)

heh kıslar bugun ben esse ve ferah feza bulusduk gene:)..

ya kar ağladı ferah yalvardı bende hadı bulusak dedım salacakta kız kulesıne karsı mınderlere uzandık cay tost oh ne ala okadar gevsemısızkı hala toparlıyamadım kendımı spor yapcam off:KK43:

benne buluşamıcanız artık :KK43:

Antalyadan döndüğünde buluşuruz corelim:teselli:

ya kar ağladı ferah yalvardı bende hadı bulusak dedım salacakta kız kulesıne karsı mınderlere uzandık cay tost oh ne ala okadar gevsemısızkı hala toparlıyamadım kendımı spor yapcam off:KK43:

Of afiyet olsun yarasın löp löp et olsun bugün biraz daha fazla yürürsün artıkhihoyyyt

heh kıslar bugun ben esse ve ferah feza bulusduk gene:)..
cnmmm kac saat oldu ayrılalı ozledım senii:)

Nere gittiniz kaydirigubbakcemile5naptınız :sm_confused:anlatsana :mymeka:

cnm ya ıstanbulun tası toprağı altınnn of gez gez bıtmez ama kararlıyız kar ıle ben yanı es_se gezmedıgımzı yer bırakmıcazzz inşş

benne buluşamıcanız artık :KK43:

det duymuyumm senın donusune hazıran sonu yıkıcaz burayı rekor ustune rekor olcak bebişim

valla gidişim yaklaştı:KK43:
işyerinle vedalaştım:KK43:

bıızmle veda yok ordada peşindeyiz:)) teskereye az kaldı bende pazar aksamı gercke nıkımle burdayım:)

gel gel gerçek nickinle gel:)
yok yahu
kk'da olurum sürekli
vedalaşmıcam sizinle

kk'nın çılgın gacıları bizden gizlimi buluşmuş ülen. Dağıtırım valla tüm kk'yı...Kimden izin aldınız bakim he...

kk'nın çılgın gacıları bizden gizlimi buluşmuş ülen. Dağıtırım valla tüm kk'yı...Kimden izin aldınız bakim he...

sey ee kemkumm benım sucum yok fıstıgım kar ferah zorla ılla esseyle buluscaz ban yemesını kutlucaz dedıler :):)

X