istanbul lokumları

Günaydınnnnn......ıstanbulun fıstıklı lokumları.......Hayırlı sabahlar........es_se hoşgeldin.....a.s.

hos buldum sekerım bend egorusmelere katılmak ıstıyorum ama olmuyor bır turlu hem calısıyorum hem de kaynanamla beraber kalıyorum sonrası malummm:eek:klava:

cnm hıc erken cıktıgın olmuyomu ısten yada ızın gunun bıdahakıne sana gore ayarlamaya calısırz

foto es-se seni gördüğüme çok memnun oldum... Bundan sonra sakın banlattırma kendini şekerüm...Ayrı gayrı olmiy

Günaydınnnnn......İstanbulun fıstıklı lokumları.......Hayırlı sabahlar........es_se hoşgeldin.....a.s.

h.b canım benım send eh.g hayırlı sabahlarrrrrrrrrrrr
sımdı ADA sahıllerınde olmak vardı faytonlaaa

foto es-se seni gördüğüme çok memnun oldum... Bundan sonra sakın banlattırma kendini şekerüm...Ayrı gayrı olmiy

sgl fıstık ama kıms ebanlanmak ıstemez benım kımseyle kavgam yada olayım olmadı mesaj duzeltmekten ban aldım aklınızda olsun yazılan mesaj sonradan tamamen duzeltılemez gorevlı duzeltmısse hele hıc dokunamazsınız ogrenmıs oldum:KK43: neysee ee persembe gelıyosunuz dımıı

aslında bende havaya uçurmayı çok düşündüm ama ekmek teknesi sonuçta. Yapcek bişey yok

bıdahakı gorusmeye artı k fıstıgım nede olsa bızde bulusma bıtmez bulusmaya bahane hııc bıtmezzzzzzzz:)

yaw ızın alın gelın işde ne olcakşekerler :)..kacmaz bu bulusma

kızlarrr nerdesınız yaw sekrelerrrrrrrr hepınızı opuyom cokkkk

X