istanbul lokumları

ne güzel çok sevindim buluşmanızın güzel geçmesine. arkadaşlar istanbulun nerelerinde oturuyorsunuz. yakınlardaki arkadaşlarla görüşmek isterim.

ne güzel çok sevindim buluşmanızın güzel geçmesine. arkadaşlar istanbulun nerelerinde oturuyorsunuz. yakınlardaki arkadaşlarla görüşmek isterim.

sen nerde olduğunu söyle de yakın olan sana cvp yazsın :sm_confused:

bne uskudardayım ama gelen arkadaslar karsısı burası karısık

resimleri varmı şekerim üsküdardaydı dimi ben uzakım yafffşakkıdı

resımler var cnm kar akradasımızda daha evıne ulasmamıs ulassın yuklucek

arkadalsar hazıran sonu pıknık dusunuyoruz ıns ona katılırısnız

anladım canım. ben de leventteyim. piknik işni çok iyi düşünmüşsünüz peki nerde olacağı hakkında bir fikir var mı. bu arada piknikten önce bi buluşma daha yapsak yani ben de katılmak istiyorum ama haziran sonunu bekleyemem :)

inşallah canım yawss resimler yüklenince bakalım eylendinismi kaç kişi vardı hihoyyyt

anladım canım. ben de leventteyim. piknik işni çok iyi düşünmüşsünüz peki nerde olacağı hakkında bir fikir var mı. bu arada piknikten önce bi buluşma daha yapsak yani ben de katılmak istiyorum ama haziran sonunu bekleyemem :)

doğma büyüme gültepeliyim sen bilirsin şekerim levente 5 dk..
şimdi evliyim ve arnavutköydeyim:kahve:

ben 25 .26 .27 haziranda nöbet tutmuyorum lütfennn pikniği o tarihlere getirmeye çalışın. tabi çoğunluğa uyulmalı ama ilk etapta değerlendirirseniz sevinirim. ne de olsa haziran sonu işte:)))

bu arada 8 haziranda küçük bir buluşma yapmaya ne dersiniz

haziran sonu temmuz başı
o pikniği bensiz yaparsanız
vururum sizi
essenin yaptığı pasta ve burcumsun yaptığı dolmalar benim kimseye vermem.

arkadalsar hazıran sonu pıknık dusunuyoruz ıns ona katılırısnız
Haziran sonralarında iş+staja başlayacağım ama muhtemelen gelirim. Evet,evet...

ben 25 .26 .27 haziranda nöbet tutmuyorum lütfennn pikniği o tarihlere getirmeye çalışın. tabi çoğunluğa uyulmalı ama ilk etapta değerlendirirseniz sevinirim. ne de olsa haziran sonu işte:)))

8 Haziran çok çok uygun bana :)

ayy nasıl sevindim ben de o gün nöbet ertesiyim en kötü ihtimal biraz uykulu olurum ama çok yoğunum o hafta ertesi gün de nöbet var o yüzden 8 haziran çok uygun nerde bululaşım sen nerdesin arkadaşım bana her yer uygun geliriz oğlumla çok uzak olmadığı sürece yani slivri hadımköy kartal falan:)))

cnm gun tma bellı degıl corel arkadasımızı beklıyoruz ıstanbule gelsın oyle ayarlascaz

inşallah canım yawss resimler yüklenince bakalım eylendinismi kaç kişi vardı hihoyyyt

enaz 20 kısıydık eglenmekmı sankı bın kısı masaj yapmıs gıbı relax geldımm:)

cnm ıns denk gelmez sen ozmaana yakın bı hatırlat oldumu seker:)

ardayasbu gelım kız sana ev adrtesını ver yevrım gazoz getırcem :)

kızz senı kacırckaıtm hazırlıklı gelmısın esın getırdı oyksa soyle tenhada falan bıppppppppppppp

haziran sonu temmuz başı
o pikniği bensiz yaparsanız
vururum sizi
essenin yaptığı pasta ve burcumsun yaptığı dolmalar benim kimseye vermem.

kız< zatı onur konugu sensın snesız olurmu hıccc bu arada onluugm bız bulusmadayken geldııı esım aldıı hhehehe sıze onla pasta yapcam ınss

cnm topık actıgmzda zatı orta ayar yaparız bakalım ahngı gun musaıt dıyee

ayy nasıl sevindim ben de o gün nöbet ertesiyim en kötü ihtimal biraz uykulu olurum ama çok yoğunum o hafta ertesi gün de nöbet var o yüzden 8 haziran çok uygun nerde bululaşım sen nerdesin arkadaşım bana her yer uygun geliriz oğlumla çok uzak olmadığı sürece yani slivri hadımköy kartal falan:)))

evet canlarr ıns hazıran sonunu beklemedne bı bulusma daha yaparız pıknık oncesı kar ıle bı konusalım baklaım ama bugn cok guzledı kapıcııı senı opuyorum dıgerlerı lepi manken zatıı masummasal fıstık yuzu cok guzle esı cok sanslı elıf abla hanım hanımcık bırıydı ıcten ank 06 vav dıyorum sadece yarısmalarda yarısırdık onunla zekı akıllıı bıze tas cıkartır cok sevdım kendısını yasamak ıcn dogmak bebıs senıde cok sevıdm ıcten bırısınn hep aramızda olll kar sne canımsın senı anmıcma bıle burfe ve dıger arkadaslar of nıkleır unutm ama sızlerle muhabbet superdııııı v e aklıma nıkı gelmıyenlerr hersey ıcın ock tesekurler ayrıca sosyal tesıslere ucretsız cay ve meyve ıkramı ıcn de tesekurler:)

kaaar duy sesimiziii nerdesin sen yardım etcem de irtibata geçemiyoruz bir türlü

20 kişi azmış kızz...halbuki ne kadar üye var :uhm:

Arkadaslar merhaba
Konunuza dalmis olacagim ama yardimlariniza ihtiyacim var.Ilk kez bu yil istanbul Sabiha Gökcen havalimanina inecegiz.Istanbul u hic bilmiyoruz.Istanbul a indikten sonra Yenikapi dan feribotla Bandirma ya gececegiz.Aslin da Atatürk havalimani daha yakinmis Yenikapi ya,ama bilmedigimiz icin hata yaptik orda.Simdi size sorum,taksiyle Sabiha Gökcen den Yenikapi ya gecsek taksi fiyati asagi yukari ne kadar tutar?Kimi 80 diyor kimi daha fazla diyor.Ikincisi ise Yenikapiya gitmek icin Pendik feribotlarina baktim,netten ama yokmus.Bostanci dan varmis galiba,kesin emin olamiyorum.Bana bir yol gösterseniz en kolay nasil Yenikapi ya ulasiriz.

X