İstanbul'a Gelin Gidecekler !!!

R

Roselin

Ziyaretçi
Kızlar ben Anadolumun ufak bi şehrinde oturuyorum.Nişanlım istanbulda oturuyor ve çalışıyor.Bu sebeple birkaç ay sonra istanbula gelin gideceğim.İstanbulu birkaç kez ziyaret ettim.Ama bu şehirde nasıl yaşayacağım bilmiyorum...Eğer aranızda benim gibi İstanbula gelin gidecek arkadaşlar varsa burada iyi-kötü herşeyimizi paylaşalım...Buyrun Arkadaşlar... a.s.

Merhaba gülüm..!

Bende yakinda Istanbul´a gelin gideceklerdenim...insALLAH! delikafadulden

Ben kücüklügümden beri Istanbul´u cok severim...o yüzden cok seviniyorum..! InsALLAH hersey güzel olur, gönlümüzce olur..!:Saruboceq:

Istanbul bana göre ya sevilir, yada sevilmez...ortasini yakalamak cok zor olsa gerek..! Bu sehir cok sabir isteyen bir sehir...bunu fark ettim her gidisimde..!

Bir yandan curcunasi, yogun trafigi....cesit cesit insanlari...su sikintisi..vs.vs..!

Diger tarafta esi benzeri olmayan bogazi, tarih kokan sokaklari..vs.vs..!

Umarim hersey dahada güzel olur...:lepi:

Merhaba canımmmmm

Çok haklısın istanbulu orta derecede sevmek diye bişey yoktur bencede.ben seviyorum ama orda yaşamayı sevmiyorum.bakalım napcammmmmm

ben doğma büyüme İstanbul lu olarak şunu sölemek ıstıyorum..
İyiki İstanbul da doğmuşum, İyiki İstanbul dayım..
Bir başka sehırde asla ve asla yaşayamam..
Ben bi kaç gunlugune tatıle gıttım Bursa ya ki Bursa da ıkı hafta sıktı resmen cunku cok sessız sakın geldı bana sıkıldım resmen dön dolas aynı yerler o ıkı haftada o kadar cok aglamıstım kı tatılde olmama ragmen dusunun bı hafta cok guzel gecıo zaten gezıosun edıosun ıkıncı hafta boguluorum resmen..
tabı sızede öle olur sonucta kendı memleketınıze alıskınsınız..
Bursa da kızlarla konusuodum unı okuodu ıkısıde bırısıde ablalarıydı onlarlada gezdık vss hepsı bırbırını tanıolar aaa dıolar bu kız ılk atıorum ahmetle cıktı sonra mehmetle cıktı sımdıde aliyle..sonra dıolar su kız söle bı kız ıyı gecenlerde unıyı kazandı vs..dedım sız nerden bılıosunuz valla bızım orda apartmanları karsı karsıya bırılerı cıkıomus suan evlenıolar bızım ruhumuz duymadı..
burası kucuk yer dıolar gıdılecek yerler bellıdır bıde herkes bırbırını tanır dıolar ben arkımle gezıyım hemen aım duyar abowww dedım ben burda yaşayamam içim sıkıldı dedım valla öle..
ama yınede sey dıolar ıyıkı Bursa lıyım dıolar ben İstanbulda yasayamam dıolar o sesı gurultuyu trafıgı cekemem dıolar(tabı gelmısler İstanbula bılıolar )

Haklsıın bitanecim yaaaaaaa.Ama işte herkese kendi memleketi güzel görünür ya benimkide öyle.bide aileden ayrılacak olmak çok ama çok dokunuyor bana hemde nasıl anlatamam.yolda giderken selam verebileceğin birine rastlamak özlemide ayrı birşey

bende temmuzda istanbula gelin gidecegim ama ailemden ayrılmak daha zor olacak benim için.canım türkiyemin her yeri güzel beni asıl düşündüren aradaki dokuz saatlik mesfe :KK43:((((

Evet Ayşegülcüm aynı duyguları paylaşıyoruz.öyle ki evlenmekten vazgeçesim geliyor bazen :KK43: kendimi suçlu hissediyorum vicdan azabı çekiyorum aileme karşı.onları terk edeceğim gibi geliyor.kısmen öyle oluyor çünkü

kızlar kötü şeyler rüşünmeyin kesinlikle.
ailenize yakın olsanızda birşey dğişmiyor yine o evden çıkıyorsnuz sonuçta

istanbula gelince, büyülü bi şehir. minilyanın dediği gii başka yerler sıkıcı geliyor banada. burası ok hareketli sizde ister istemez herşeyi koştura koştura yapıyorsunuz ama n bileyim yinede çok güzel bence

Doublepumpcım öyle üzgünümki sana anlatamam... ailem özelliklede babama karşı çok suçlu hissediyorum :KK43: başta düşünmedim hiç gurbeti.küçüktüm hem bu kadar ciddi gelmemişti bu ayrılık bana.ama şimdi gel gör ki herşey çok farklı.

Doublepumpcım öyle üzgünümki sana anlatamam... ailem özelliklede babama karşı çok suçlu hissediyorum :KK43: başta düşünmedim hiç gurbeti.küçüktüm hem bu kadar ciddi gelmemişti bu ayrılık bana.ama şimdi gel gör ki herşey çok farklı.

haklısın canım bazen bunları düşünemiyoruz.
ama kendini sakın suçlu hissetme.
demekki senin için en güzeli böylesiymiş bilemezsin canım.
mutlu olmaya bak Şeniz

Deniyorum ama asla mutlu olamicam bu şekilde.bundan eminim.arada kaldım :KK43:

bende esımın ısı sebebıyle ıstanbuldan 2 sene ayrı kaldım az kalsın delırıyodum
ıstanbulda dogup buyumus bırı olaraktan tek kelımeyle ıstanbula asıgım ben burdan baska yerde nefes alamıyorum boguluyorum
her yerı buram buram tarih kokuyo kalabalık caddelerı alısverış merkezlerı pierre lotıde cay ıçmek eyüpte ıftar açmak bogazda balık yemek bu guzellıklerden nasıl 2 sene mahrum kaldım
ıstanbula gelınce tekrardan hayata baglandım ınanın:asigim:

roselincim canım bu kadar üzülme ben de 4 aydır evliyim ve bu sebebten ötürü İstanbul'da yaşıyorum ama insan alışıyor emin ol ilk 1 ay belki sıkıntın olur ama zaten daha sonra temizlik yemek işe git eve gel derken hayat mücadelesi sana bunları unutturur canım sıkma kendini

Merhaba kızlar..

Sanırım bende İstanbul'a gelin gidenlerden olucam..
Gidişat onu gösteriyo :çok üzgünüm:

X