Dövme İstanbulda Başarılı Bulduğunuz Dövmeciler?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

KittyConda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2011
1.599
4
slm kızlar çok ayrıntılı ve büyük bir dövme yaptırmak istiyorum ve bu yüzden illaki iyi bir yerde yaptırmam gerek.
cidden sanatçı diyebileceğiniz başarılı bulduğunuz dövmecilerin adlarını ve dükkan adreslerini verebilirmisiniz??

dövme benim için çok önemli ve vücudumda bir sanat eseri taşımak istiyorum.

Son düzenleme:
Kadıköyde.Negatif Body Art diye arattır internetten web sitesi çıkar.10 numara iş çıkarır çok memnun kalırsın.

İlk dövmemi Kadıköy Dream Tatto'da yaptırmıştım cok memnunum cok güzel yaptı. İkinciyi ise Kadıköy Exit Tatto'da yaptırdım ve suan sildirmenin yollarını arıyorum.Dövme yaptırırken kesinlikle ucuz olanı tercih etmeyin kesinlikle fark ediyor. Dream Tatto diger yerlere göre ucuk fiyatlar veriyor ama kesinlikle dövmenin farkı belli.

İlk dövmemi Kadıköy Dream Tatto'da yaptırmıştım cok memnunum cok güzel yaptı. İkinciyi ise Kadıköy Exit Tatto'da yaptırdım ve suan sildirmenin yollarını arıyorum.Dövme yaptırırken kesinlikle ucuz olanı tercih etmeyin kesinlikle fark ediyor. Dream Tatto diger yerlere göre ucuk fiyatlar veriyor ama kesinlikle dövmenin farkı belli.

haklısın canım dream tattoo iyi görünüyor ancak 2000 lira fiyat biçmişlerdi ve beni çok aşan bir ücret:KK43:

Son düzenleme:
haklısın canım dream tattoo iyi görünüyor ancak 2000 lira fiyat biçmişlerdi ve beni çok aşan bir ücret:KK43:
Fazlaymış evet ama en azından kötü biyere de yaptırma uygun olana kadar bekle derim ben. Su an 2. dövmemi kötü biyere yaptırdıgım için o kadar pişmanım ki sırtımda kocaman duruyor, aynı hataya düşme=(

Fazlaymış evet ama en azından kötü biyere de yaptırma uygun olana kadar bekle derim ben. Su an 2. dövmemi kötü biyere yaptırdıgım için o kadar pişmanım ki sırtımda kocaman duruyor, aynı hataya düşme=(

ay geçmiş olsun canım istediğinden daha mı büyük yaptılar???=( evet ben kötü bir yerde yaptırmıycam kesinlikle ancak birazcıkcık daha uygun fiyatlı bir yer bulmam gerek.

ay geçmiş olsun canım istediğinden daha mı büyük yaptılar???=( evet ben kötü bir yerde yaptırmıycam kesinlikle ancak birazcıkcık daha uygun fiyatlı bir yer bulmam gerek.
Ben hatayla nasıl mavi yazmışım anlayamadım =) Benimki 200 lira civarı bi dövme yani seninki 2000 baya fazla o yüzden haklısın araştır bakalım. Evet istedigimden daha büyük oldu ve cizgileri yamuk yumuk falan ooof bahsettikce içim daralıyo resmen şu an nasıl bi hata yaptım diye. Öğrenciyim ve lazer beni çok aşıyo şu an.

Ben hatayla nasıl mavi yazmışım anlayamadım =) Benimki 200 lira civarı bi dövme yani seninki 2000 baya fazla o yüzden haklısın araştır bakalım. Evet istedigimden daha büyük oldu ve cizgileri yamuk yumuk falan ooof bahsettikce içim daralıyo resmen şu an nasıl bi hata yaptım diye. Öğrenciyim ve lazer beni çok aşıyo şu an.

Şu renk olayına sinir oldum alıntı yapınca böyle oluyor düzeltemedim nasıl yapılıyorsa

Son düzenleme:

Şu renk olayına sinir oldum alıntı yapınca böyle oluyor düzeltemedim nasıl yapılıyorsa

mavi yazmamışsın ki canım:81: cover up yapabilirsin istersen dövmeyi süsleyip değiştiriyorlar. ben de çalışıp vericem parayı yapcak bir şey yok galiba ucuz söylese güvenmiycem sonuçta. dream tattoonun adı var eserleri ortada.:97:

kuzenim profesyonel dövmeci.harika çizimler yapıyo,siz hayal edin gerisini o hallediyo zaten.şuan askerde geldiğinde işyerini açıcak inş.....evde yapıyodu evi görseniz sanki bedava yapıyomuş gibi tıklım tıklımdı.işyerini açtığında bilgilendiririm sizleri

kuzenim profesyonel dövmeci.harika çizimler yapıyo,siz hayal edin gerisini o hallediyo zaten.şuan askerde geldiğinde işyerini açıcak inş.....evde yapıyodu evi görseniz sanki bedava yapıyomuş gibi tıklım tıklımdı.işyerini açtığında bilgilendiririm sizleri

canım bir işyerini istanbulda açacak dimi?? ve açtığı zaman beni bilgilendirirsen çook sevinirim:KK71:

caddebostan dream tattoo kurtulus celik $melek.jpg ve yaptıgı dovme

Son düzenleme:
vay internet adreslerine baktım çok başarılı çalışmaları var. sen orda dövme yaptırdın mı canım fiyatları hakkında bir bilgin var mı acaba??:26:

evet 2 dövmemide orada yaptrdım ben memnunum 3yüde oraya yaptırabilrim :)) fiyat dövmeye göre değişir stüdyoya ugrayıp bilgi alabilrsin sana burdan ne sölesem yanlış olur :)

danny garcia'yı onerebilirim türkiyenin en iyi dövmecilerindendir... kadıkoyde bir dukkanı vardı ama hala açık mı bilmiyorum. oldschool dovmelerde ozellikle başarılıdır

X