İstanbul'da Fal - Falcılar

ben de merak ettim bu sedat'ı ya. yarın gitsem mi acaba :)

git canım git taze taze haberleri senden alalım eheh vereliniortak

:teytey:

bende 2-3 senedir bir çok falcı denedim taksim ve bakırköyde
ama tam anlamıyla işte budur diyebileceğim bi falcı olmadı.
artık 1 senedir gitmiyorum bile yoruldum valla.
ama bu sedatı denemekte fayda var gibi :jeyyar:

ehehehe

yarın gideyim.
ama işimi riske atmak istemiyorum.
en iyi falcılar melekler kahvesinde sanki.

kararsız kalıp, melekler kahvesine gidebilirim yine :)

melekler kahvesinde kim varki:) çoğunu denedim,seviyorumda ordakileri çok şekerler ama çok ii sayılmazlar kanaatimce:)

Angelstory Bu cok iyi bakiyor dediginiz falcinin telini alabilirmiyim acil,fal baktirmak istiyorum

ben de merak ettim bu sedat'ı ya. yarın gitsem mi acaba :)

Özel mesaj atamıyorum canım daha yeniyim ben :) Yol üstünde bi cafe monami. Sorsan gösterirler zaten. Bi apartmanın üst katlarından birinde.
Gideniniz olursa yazsın lütfeenn bakalım size neler dicek. fisfisfis

randevuyla bakmıyor. fiyatı da benim gittiğim diğer cafelere göre çok uygun.

ayy çok kararsız kaldım ya.aklımda bir kaç isim var.haftaya birine gidicem artık.

ya bu sedata ya kadınlar kahvesindeki peline yada symboldeki boraya.CADIARZU

en favori falcınız kim kızlarrr:kahve:

Sedatın fiyatı çok uygun onu bir deneyin derim ve bu konuda ısrar ediyorum. Direk isim veriyo şehir söylüyor zaten adam kendinden geçio anlattığında. Çok şaşırmıştım ben. Üstelik sık sık gidince bakmıyormuş. Bu da iyi bir falcı olduğunu gösterio zaten. :kahve:
bunları bir sürü falcı denemiş biri olarak söylüyorum.

Özel mesaj atamıyorum canım daha yeniyim ben :) Yol üstünde bi cafe monami. Sorsan gösterirler zaten. Bi apartmanın üst katlarından birinde.
Gideniniz olursa yazsın lütfeenn bakalım size neler dicek. fisfisfis

galatasary lisesinin hemen karşısındaki binada 2 ya da 3 kattı sanırım monami kafe ben orda kadına baktırmıştım bilmişti ama az kırık bi erkek var parmakları tuhaf ona baktırmayın çünkü sallıyor onu beğenmedim.kadın hala duruyor mu bilmem ama

galatasary lisesinin hemen karşısındaki binada 2 ya da 3 kattı sanırım monami kafe ben orda kadına baktırmıştım bilmişti ama az kırık bi erkek var parmakları tuhaf ona baktırmayın çünkü sallıyor onu beğenmedim.kadın hala duruyor mu bilmem ama

aynı cafeden bahsetmişsiniz.
o kırık diye bahsi geçen kişi sedat mı yoksa,hani şu sallayanakannehir
iyice kafam karıştı şimdi yaa kime gitmeliyimm:uhm:

verımmı adres..
melekler kahvesıne cok gıttım..
kallavı kafede emıne hanım var ıdı..sallaması bol olarakdan..
unlulerın tarotcusu sonya hanım var gercekdende guzel bakar ama..
6 senedır ıse emıne hanım var onda baktırrım sans eserı adresını bulmusdum ne dese cıkıydı ınanmazdım ama cıkardı..bıde karadolapda var mıs bırı gettık onada..herbısıyı dedı resmen bız donduk kaldık..sımdıkde kurtulusda bı arap bacı duydum super dedıklerı cıkarmıs..onuda kesfetmelyım yakında..

Ben birine baktırdım 4 ay önce ankarada. Kadınn bana dediği hiç bişei henüz yaşamadım ama arkadaşım ertesi gün yaşadı. Kişiye göre de farklılık gösteriyor gerçekleşip gerçekleşmeme durumu. Siz beğenmediniz ama bir başkası beğenebilir. Bana harika muhteşem dedikleri bi falcıya gittim ağızları açık kalmştı onların ama ben beğenmedim mesela. Biraz şans işi bunlar. Sedatı bir deneyin dedim bu yüzden. Bayramda istanbula geldiğimde baktırmıştım ben de. Bi de fiyat ucuz yani. Paranıza acımazsınız en azından beğenmeseniz bile.

verımmı adres..
melekler kahvesıne cok gıttım..
kallavı kafede emıne hanım var ıdı..sallaması bol olarakdan..
unlulerın tarotcusu sonya hanım var gercekdende guzel bakar ama..
6 senedır ıse emıne hanım var onda baktırrım sans eserı adresını bulmusdum ne dese cıkıydı ınanmazdım ama cıkardı..bıde karadolapda var mıs bırı gettık onada..herbısıyı dedı resmen bız donduk kaldık..sımdıkde kurtulusda bı arap bacı duydum super dedıklerı cıkarmıs..onuda kesfetmelyım yakında..

canım bu sonya hanım nerde?bide karadolaptaki kim daha açık bi adres alabilirmiyim.
bu ikisini istiyoruuum:dance:

canım bu sonya hanım nerde?bide karadolaptaki kim daha açık bi adres alabilirmiyim.
bu ikisini istiyoruuum:dance:
:roflol::roflol:karadolapda avrupa yakasında..numarasını banada vermedı kadın sıze musterı getırcem dedım oda bakmıyom artık dedı..:1no2:
sonya hanım ıse ona soram ole atarım ozelden.sonya hanım bızım ıs yerınde bıkac modacıya bakarken tanıdım onu kahvemı kapadım hop wc gıttım onuda cagırttım:roflol:sag olsun benım merakıma yenık duştu..hatta bıdaha fal baktırmamamı soyledı cunku gelecegım cok acıkmıs bakmam nazar getırırmıs dedı bana da benkı meraklandım işde:roflol:
gercekdende guzel şeyler bıldı ve dedı..a.s

Arkadaşlar, İstanbul'da neredeyse bütün falcıları gezerdim eskiden. O zamanlar cafelerde fal bakılmıyordu. Sonra çok sıkıldım bıraktım. Bir gün bir arkadaşım tesadüfen Mercan'a baktırmış. Her söylediği çıkınca, bana da baktır dedi. Önce boşver dedim, sonra bir akşam çok sıkıntılıyken aradım. Randevu verdi. Telefonda veya msn de bakıyor. Ben böyle şey görmedim. İş,aşk hepsi çıktı. Hatta o dönem kimsenin bilmediği karışık bir mesele vardı. Onu bile söyledi, ben inanamadım. Baktırmak isteyen olursa, bende telefonu var. Ama kesin deneyim derim.

selam angelstory

baa bu arkadaşın numarasını verebilir misin baktırmak istiyorum ben de.. umarım dediğin kadar iyidir, bir de kaça bakıyor? :) sevgiler..

X