İstanbul'da Fal - Falcılar

off benım yınekadınlar kahvesıne yolum gosuktu .. gıden var mı son zamanlarda.. ben baya ara verdım oraya.. dılege gıdıodum.. 20 gun oldu sanıırm, baya ara olmus.. mirmirmirmir ıste dılek ıyı de ara vermek gerekıo..bakalım... yazarım buraya gıdınce..

20 gün mü? bu kadar sık mı gidiyorsun bende kendimi fal bağımlısı sanıyordum:1shok:

off benım yınekadınlar kahvesıne yolum gosuktu .. gıden var mı son zamanlarda.. ben baya ara verdım oraya.. dılege gıdıodum.. 20 gun oldu sanıırm, baya ara olmus.. mirmirmirmir ıste dılek ıyı de ara vermek gerekıo..bakalım... yazarım buraya gıdınce..

Ekşi sözlükte kadınlar kahvesindeki pelinin söyledikleri 2 yıl rötarla çıktı diye yazmış biri.CADIARZU

merhaba arkadaşlar ben de cafe angel'staki burcuya gitmeyi düşünüyorum.ücret ve hangi gün izinli olduğunu bilenler var mı?

en iyisi sen gitmeden önce ara
çünkü ben hafta içi gitmiştim ben normalde burada olmam demişti
ücret de 20 kahve veya tarot sen seçiyorsun ama kardeşime kahve bitince bir de tarot bakmış

Ekşi sözlükte kadınlar kahvesindeki pelinin söyledikleri 2 yıl rötarla çıktı diye yazmış biri.CADIARZU

aman o ekşi sözlüke bakma ben de paradisodaki kadına oradaki yorumlar üzerine gittim o zamanlar burayı keşfetmemiştimboshayallersmile kendini aşmış falcı diyor gördük

askolsun alevkooo:umursamaz: küstüm sana..

küsme küsme

ama yazık ya zamanına parana

bir de kötü birşey söylüyorlar bir yandan inanmak istemiyorsun bir yandan moralin bozuluyor ben her seferinde bu sefer son diyorum ama hayatım bir düzene girse bir daha gitmeyecem valla

gerçi burcu güzel şeyler söyledi o yüzden ben de iyi olacağına inanıp beklemeye karar verdim fazla takmamak lazım hayatı

doru soluosun cnm saka bı yana ... ben de hayatım bı dusene gırse bırakcam da... işteeeebilmiyorumkismile

Ayyy ne dedi kii bu kadar moralini bozdu..bilmiyorumkismile

yaaaaa tryamour...gecmisle alakali herseyi bildi..gerci ben gecmisi yasamisim olmus bitmis...destide desti...eski sevgilimi anlatti durdu..herneyse ama kismetin acik degil dediiiii öhüüüüüüüüüüüüü tabii kide onun lafina bakip hayatimi böle düsünerek geciricek degilim ama uyuz oldum...ne derece iyi bakiyo bilemem...ilk gidisim..dedigim gibi gecmisi bildi herseyi....hoslandigim bi cocuk vardi seneler önce onunla konusuyorum gene arada sirada kiz bide bana demezmi senin buaralar cok düsündügün hoslandigin bi cocuk var ama o cocugun bir iliskisi olabilir dikkat et dedi...ben zaten su siralar süpheleniodummm acaba varmi felan diye....demekki benden saklio...iste bide bana falda evlilik göremiorum kismetijn acik degil diiynce tepem atttttttiiiiiiiiiiiiiiikaydirigubbakcemilealsanaalsanasmile:mymeka:

destin-a emine akkaya ya gittin mi diye sormuşsun canım.aradım görüşmek için ama tarot ücreti olarak 200 milyon istedi

200 mılyon mu ???? tarot falımıymıs oo :SSSSSSS bana teleonda tarot 50 dedıler. genel bakım 150 ymış. 200 baska bıseyın fıyatı olmasın canım. cok sasırdım gercekten..
eger gercektende oyleyse soyucu bunlar resmen...CADIARZU

aman o ekşi sözlüke bakma ben de paradisodaki kadına oradaki yorumlar üzerine gittim o zamanlar burayı keşfetmemiştimboshayallersmile kendini aşmış falcı diyor gördük

paradiso demetten memnun kalmadın mı canım ? cıkmadımı soyledıklerı ??bende baktırmıstım garıp bır kadın , sankı bılıyor gıbı gelıyo ınsana ama tabı gelecek ıcın soyledıklerını gormek lazım yasayıp.

Kızlar Üsküdardaki pasajın içindeki cafedeki Fulya' ya baktırmıştım ben gelecekle ilgili dedikleri tarihler pek tutmadı söylediklerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini zamanla görücem ama geçmişimi iyi bildi.
Oraya gidip fal baktıran olursa burdan yorumlarını paylaşsın lütfen:eek:

pilav cafedeki falcı için yorum yapabilecek varmı bayanlar

76. Sayfada gayet konuştuk sanırım yorumları tam okumuyorsun :eek:lmaz:

dün kadıköy pilav cafe deki Biriz Hanıma gittim Batuya niyetim vardı ama yağmur bastırınca vazgeçtim. İzlenimlerim;

Kahve Falı biraz kısa sürdü ama genel anlamda olacağını bildiğim şeyler hakkında konuştu geçmişe pek girmiyor güncel ve geleceği değerlendiriyor söyledikleri hemen hemen doğru gibi ama verdiği tarihleri bekleyip göreceğim artık aşk, iş ve genel anlamda söyledikleri doğruydu foruma üye olduğumu görüşlerimi paylaşacağımı söyledim kendisine o da eğer baktırmak isteyen olursa bana tarota gelsin ben tarotta çok daha iyiyimdir tarotta daha çok şey görüyorum dedi

76. Sayfada gayet konuştuk sanırım yorumları tam okumuyorsun :eek:lmaz:

dün kadıköy pilav cafe deki Biriz Hanıma gittim Batuya niyetim vardı ama yağmur bastırınca vazgeçtim. İzlenimlerim;

Kahve Falı biraz kısa sürdü ama genel anlamda olacağını bildiğim şeyler hakkında konuştu geçmişe pek girmiyor güncel ve geleceği değerlendiriyor söyledikleri hemen hemen doğru gibi ama verdiği tarihleri bekleyip göreceğim artık aşk, iş ve genel anlamda söyledikleri doğruydu foruma üye olduğumu görüşlerimi paylaşacağımı söyledim kendisine o da eğer baktırmak isteyen olursa bana tarota gelsin ben tarotta çok daha iyiyimdir tarotta daha çok şey görüyorum dedi

Nomadic selam, Biriz Hanım'a ben de gittim. Tarih konusunda çok başarılı değil sanki ama günceli biliyor. Gelecekle ilgili söylediklerinden henüz çıkan olmadı... Burcu'yu nasıl buluyorsun sen?

numarasını alınca aradım ve tarot baktırmak istedigimi söyledim ,onlarda 200 milyon oldugunu söylediler bunu üzerine telefonu kapattım

bayanlar ben ayfer hanıma baktırmıştım(angels cafe) bana tarot için bana gel gelecegini daha iyi söylerim dedi .bir seçim yapmam gerekse biriz hanımmı yoksa ayfer hanıma tarot mu baktırayım

CADIARZU Hayatında ilk kez giden biri yazdıysa iyi falcı ayrımını yapamıyordur. Doğru diosun netteki yorumlara da güven olmuyor hiç.

selma kızlarrr bikaç gündür uğramıyordum buraya bayağı muhabbet dönmüş.. ben beklmedeyim hala falcıların söylediklerinin olup olmayacağını bekliyorum.. bu arda hala batuya giden yok mu??delikafadulden

arkadaşlar ben harbı harbi sadece kahve falına bakan bırını arıyorum..tarota bakmasın ama..o araya gırınce olmuo yaaa kartlardan yardım alıolar.. ben sadece okkalı bır kahve falı bakan bırını ıstıorum.. bılen varsa solesın bı zahmet:ecrin_bebek:

tarot kahve ortak bakılan yerleri ben daha çok seviyorum.daha uzun sürüyor.birde soruların varsa kartlara bakıp söylüyor hemen.

eskiden melekler kahvesinden çıkmazdım hatta üyelik kartım vardı,orda 2 gay falcı vardı çok iyilerdi biri ayrıldı biri askere gitti,bi tanede kadın vardı o da süper bakıyordu,arkadaşımın anne babası boşanma aşamasındaydı,arkadaşıma annenle baban mahkemelik ama sonuç yok demişti,gerçektende boşanmadılar,o kadının adını unuttum ah bi bulsaydım..

sembol o zamanlar boştu,işletenler falanda pek ilgilenmemişti benle gittiğimde,ve ortamı biraz korkutucuydu,aradan yıllar geçti şimdi fal baktırsam sembole baktırırım,şimdi tersi oldu dekorasyonu değiştirdiler daha iyi falcılar koydular,daha ilgili garsonlar işletmeciler gördüm,melekler artık sembolün yanından bile geçmez benim için..

çünkü meleklerde çok falcı var ve çok azı biliyo.ama sembolde sayılıdır ve çoğu iyi biliyor.bence melekler kendine bi çeki düzen verse iyi olur

X