İstanbul'da Fal - Falcılar

Twitterda frejya iyiydi ona baktirabilirsin . Senin var mı beğendiğin biri ? Damlayı iki kere aradım teline ulaşılamıyor.
Damla'ya WhatsApptan yaz bence, ben o şekilde hemen ulaştım. Freya diye biri var Twitter'da o mu acaba?

kızlar benim artık baktıra baktıra arkadas oldugum bir tarotcum var ona sormadan hiçbirsey yapmıyorum gercekten baktırdıklarımda ilk 3 net ama artık herseyimi biliyor ondan arıyorum yeni birisini acıkcası
isteyen denesin kendisini veririm

AA bana da aynı şeyleri söyledi. Şu anki kişi ile olumsuz. Yeni iki kişi biri ağustosta kalabalık bir toplulukta tanışacakmışım uzun boylu kumral vs.
bana da bir şey sormadan eskisini görüp bu gelecek ama sen istemeyeceksim, martta yeni biri olacak demişti. genelde benzer şeyler demiş bu konuda, ben eskisinin dönme ihtimali olduğunu düşünmediğimden zaten çıkacağını sanmıyorum.

Martta yeni biri oldu mu peki canım? Daha ay bitmedi ama :)

Arkadaşlar selam yeniden bir ara astrolog zeyzey vardı instagramda ona baktıranlar bir yorum yapabilir mi ? Dediği gibi oldu olmadı horaryde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…