İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar damlaya bende baktırdım pembeci mi diye soruldu evet pembeci dedim ve safiye Nermin dört dakika demet gibi burda konuşulan çoğu kişiye baktırmış biri olarak en memnun kaldığım yakın vadede çıkan damla diyebilirim.Amacım asla reklam yapmak değil daha iyisini bulursam ki hepimiz onu arıyoruz ona baktırırım damla oldukça samimi davrandı hatta yüz yüze bakar mısın dediğimizde istanbuldaysanız neden olmasın kafe ayarlayalım haberleşelim dedi.Falcıların gereksiz egolarından bıkmış sıkılmış biri olarak damlanın enerjisini ve tavrını beğendim.

Bana en tutarlı safiye baktı ama çıkmadı,Birgül tamamen saçmaladı.Serpil geçmişi vs bildi,hatta isim de verdi.Çoğu da hayatımda olan kişilerdi,gelecek için bir şey diyemem.
Astrocenter Sezin çok övüldü,fena değildi,hoşuma gitti,bakalım yakın vadede ne olacak.
Fal sepetinde nezih tuna baktı,anlık hoşuma gitti ama çıkmadı.
Sanırsam geçen sene demete de baktırdım,çıkmadı ama geçmişi çok iyi bildi.
Gelecek bilinmez arkadaşlar ,belki tahmin edilir ama tahminlerin hiç biri tutmadı.
Damlayı da merak ediyorum ama şimdilik kalsın.

Bana en tutarlı safiye baktı ama çıkmadı,Birgül tamamen saçmaladı.Serpil geçmişi vs bildi,hatta isim de verdi.Çoğu da hayatımda olan kişilerdi,gelecek için bir şey diyemem.
Astrocenter Sezin çok övüldü,fena değildi,hoşuma gitti,bakalım yakın vadede ne olacak.
Gelecek bilinmez arkadaşlar ,belki tahmin edilir ama tahminlerin hiç biri tutmadı.
Bu arada falebş kahloo vasat,alakasız şeyler söyledi hatta saçmaladı.

Bana da safiye çok tutarlıydı geçmiş ve güncel durum için. Ama vadesi tutmadı olmadı dedikleri.

Bir sey sorucam sen anladigim kadariyla ciddi bir iliskidesin ve evlenmeyi dusunmeden bu sekilde stabil devam etme niyetindesin, tam olarak ne icin fal baktiriyorsun? Yani bekledigin, tutup tutmayacagini teyit edebilecegin bir degisiklik vs var mi?

Su yuzden soruyorum, kimse tutmuyor kimse bilemiyor ya sana, falcilar dumduz gidiyorsa hayat bir yorum yapamiyorlardir belki o yuzden tutmuyordur? Benim de bir donem cok stabildi her sey hicbir gelisme olacak durum yoktu can sikintisindan fal baktiriyordum sonucta bilemiyorlardi cunku bir sey de olmuyordu gunluk ayni seyleri yasiyordum.
ay yok yok benim ailevi mahkemem var yıllardır uzayan bazen onu sorarım bazen iş için sorarım bide genel olarak erkek arkadaşımla alakalı olmasada ikili kız ilişkilerim içinde sorduğum oluyor ama en önemlisi ben zaten bizimkiyle ayrıyken fal baktırmaya başladım yani o dönemden beri baktırdığım kişiler vardı 2 yıl boyunca ve hiç yine çıkan olmadı :KK70: bana bilen 2 falcı oldu çok net hani öyle acaba veya ihtimal vermeden
birisi eskiden binnazda olan serkan batu kılıç vardı o. barışıp tekrar ayrılacağımı en fazla 5 10 gün süreceğini söylemişti öyle oldu. taşınacağımı söyledi öyle oldu. mahkemeyi ben inatla olumlu olumsuz sorunca tüm aileyi sürüncemeye sokacak akrabalarınızla küseceksiniz olumlu olumsuz sonuç görmüyorum dedi o dönem salladı demiştim hep ertelendi düştü geri açıldı mahkeme :)
diğer ilişki konusunda kesin bilen tüm süreci falsepetinde olan eski bi yorumcu vardı trans biriydi o olmuştu

bu arada yukarda arkadaşın yazdığı 2 kişiye dün baktırdım büşra kahlo gibi bir sistemin falcısıymış ezgide genç birisi çok düz fallardı ben kendi arkadaşıma baktırma dedim ama siz yine denemek isterseniz deneyin

Kızlar bana kutayın bir dediği daha cıktı. Su falı bakmıştı zamanında. Bir erkek kanser dedi çıktı Ankara bağlantılı ne işi var dedi, Ankara’da tedavi görüyordu. Sonra arabası siyah kaza yapacak dedi oda geçen hafta olmuş. Birde görümcemin kaynanasının göz rengini kişiliğini tarif etmişti tuhaf bir biçimde. Eşimin rahatsızlanacagını ve aniden basit gibi görünen başka birsey altından çıkacağını demişti oda oldu.

Kızlar bana kutayın bir dediği daha cıktı. Su falı bakmıştı zamanında. Bir erkek kanser dedi çıktı Ankara bağlantılı ne işi var dedi, Ankara’da tedavi görüyordu. Sonra arabası siyah kaza yapacak dedi oda geçen hafta olmuş. Birde görümcemin kaynanasının göz rengini kişiliğini tarif etmişti tuhaf bir biçimde. Eşimin rahatsızlanacagını ve aniden basit gibi görünen başka birsey altından çıkacağını demişti oda oldu.
Kutay kim nerede bakıyor ilk defa duyuyorum

Ya Kutay konusunda ben hala çok kararsızım bende gerçekten çıkmadı,verdiği vade de patladı ama arkadaşım dediği tarihte evlendi ortada öyle bir durum yokken.Tabi kız fal baktırdıktan sonra gaza gelip sevgilisine mobing mi yaptı onu bilemicem☺️

Kutay fal bakarken bana kızmıştı ben söylerim onu yaşarsın dedi bende ona kızdım söylendim
kaparken benim günde 100 müşteri kuyrukta aramada dedi
dediği bişeyde çıkmadı

Kutay kim nerede bakıyor ilk defa duyuyorum
Kızlar bana kutayın bir dediği daha cıktı. Su falı bakmıştı zamanında. Bir erkek kanser dedi çıktı Ankara bağlantılı ne işi var dedi, Ankara’da tedavi görüyordu. Sonra arabası siyah kaza yapacak dedi oda geçen hafta olmuş. Birde görümcemin kaynanasının göz rengini kişiliğini tarif etmişti tuhaf birbiçimde. Eşimin rahatsızlanacagını ve aniden basit gibi görünen başka birsey altından çıkacağını demişti oda oldu.
[/QUOTE
Canım kutay nerede bakıyor ?

Kızlar ben kuzenime de sordum çünkü oda baktırmıştı ona da hristiyan sevgilin olacak demiş oda 2 aydır öyle biriyle birlikte bu arada imkansızdı bize göre. Zaten 2 kere evlenmiş ayrılmıştı kuzenim onu felan da bilmişti bilmiyorum denemek isteyen denesin ama genel yorumlar yapmıyor onu söyleyeyim

Kızlar ben kuzenime de sordum çünkü oda baktırmıştı ona da hristiyan sevgilin olacak demiş oda 2 aydır öyle biriyle birlikte bu arada imkansızdı bize göre. Zaten 2 kere evlenmiş ayrılmıştı kuzenim onu felan da bilmişti bilmiyorum denemek isteyen denesin ama genel yorumlar yapmıyor onu söyleyeyim
Bana özelden gönderir misin nosunu rica etsem

Kutay geç mi dönüyor? Ben sabah yazdım hala dönmemiş? Fiyatı ne kadar bi de?

Kizlar ben soktayim. Biliyorsunuz burada yillardir yazarim, online, yuzyuze, unlu falcilar, telefonda bakanlar kim varsa denemis biri olarak, bugune kadar baktirdigim en iyi fali BirYolun Var'daki Berk bakti bugun :KK57::KK57: Poramor Poramor onermisti daha once hazir indirimdeyken kahve fali gonderdim bugun. Soylemedigim, kimsenin bilemeyecegi o kadar cok sey bilmis ki boyle fal gormedim. En unlu falciya da baktirdim bu kadar bilemedi. Ben falcimi buldum sanirim cidden soktayim, hayatimi sermis butun detayiyla. Bu kadar begenmesem bu kadar ovmezdim burada. Bana uydu enerjisi sanirim herkese boyle olur mu bilmiyorum. Yakinda el fali da baktirmayi dusunuyorum, gelecek ongorusu oldu tarih de verdi 1 ay zaman var olmasi da yuksek ihtimal, olursa yine yazarim ama anda gecmiste mu kem mel bildi bana.

Son düzenleme:
X