İstanbul'da Fal - Falcılar

Kizlar ben soktayim. Biliyorsunuz burada yillardir yazarim, online, yuzyuze, unlu falcilar, telefonda bakanlar kim varsa denemis biri olarak, bugune kadar baktirdigim en iyi fali BirYolun Var'daki Berk bakti bugun :KK57::KK57: Poramor Poramor onermisti daha once hazir indirimdeyken kahve fali gonderdim bugun. Soylemedigim, kimsenin bilemeyecegi o kadar cok sey bilmis ki boyle fal gormedim. En unlu falciya da baktirdim bu kadar bilemedi. Ben falcimi buldum sanirim cidden soktayim, hayatimi sermis butun detayiyla. Bu kadar begenmesem bu kadar ovmezdim burada. Bana uydu enerjisi sanirim herkese boyle olur mu bilmiyorum. Yakinda el fali da baktirmayi dusunuyorum, gelecek ongorusu oldu tarih de verdi 1 ay zaman var olmasi da yuksek ihtimal, olursa yine yazarim ama anda gecmiste mu kem mel bildi bana.

Sen diosun doğrudur. Eski Üyesinin ole atıp tutmazsın. Beğenmediğinde oldu bir sürü. O kadar iyiyse denenebilir

Ben lizyaya güveniyorum baya ya , onun beğendiklerini beğenmediğim de oldu ama tabii ki enerji meselesi. lizyanın samimiyetine inanıyorum. Eğer yanlış bir şey yazdıysa hacklenmiştir :KK70: Ben de yarın bir denicem

Sen diosun doğrudur. Eski Üyesinin ole atıp tutmazsın. Beğenmediğinde oldu bir sürü. O kadar iyiyse denenebilir
Bos veya yanlis bir cumlesi yok yani on kere okudum ve agzim acik kaldi. Demek ki enerji uyusunca boyle oluyor, ilk defa bu kadar bilen bir yorumcu gordum. ilk kisim cikarsa el fali da gondericem su an cok kararsiz kaldim gonderip gondermeme konusunda ama ust uste almayayim dedim yorumu

Ben lizyaya güveniyorum baya ya , onun beğendiklerini beğenmediğim de oldu ama tabii ki enerji meselesi. lizyanın samimiyetine inanıyorum. Eğer yanlış bir şey yazdıysa hacklenmiştir :KK70: Ben de yarın bir denicem
Tesekkur ederim canim mumkun oldugunca objektif yorum yazmaya calisiyorum cok fal baktirmam aslinda ozellikle son 1 senedir sayilidir ayda yilda bir, arada da Damla'ya baktiriyorum birkac gelisme oldu son donemde yine fala ihtiyac duydum hazir indirim varken deneyeyim dedim bu kadarini beklemiyordum.Uzun senelerdir baktirinca tabi fikir sahibi oluyor insan, hisli falci bos falci direkt anliyorum. Herkese tutar mi bilemem ama bende sok etkisi oldu.

çıkan fal haberi ile geldim. astrocenter azra cok spesifik bir tarih verdi ve o gun telefon gorusmesi oldu. astrocenter sezgi bir ay oncesinden verdigi yüzyüze görüsme tarihi cıktı. gül demir ve ahu yaldız da durumu bildiler zamanı daha genel söylediler ama o tarihler arasında oldugu icin cıkmıs oluyor. bir de damla bildi.

çıkan fal haberi ile geldim. astrocenter azra cok spesifik bir tarih verdi ve o gun telefon gorusmesi oldu. astrocenter sezgi bir ay oncesinden verdigi yüzyüze görüsme tarihi cıktı. gül demir ve ahu yaldız da durumu bildiler zamanı daha genel söylediler ama o tarihler arasında oldugu icin cıkmıs oluyor. bir de damla bildi.
canım senin durumun şey mi hani böyle bazı çiftler ayrılır ama hemen barışır o tarz bir şey mi?

Ahu ve Gül çıktı denince sevinip umutlanıyorum. onları bekliyorum biliyorsun 🥲

Damla dediğiniz sonu 4012 olan mı

ay yok yok benim ailevi mahkemem var yıllardır uzayan bazen onu sorarım bazen iş için sorarım bide genel olarak erkek arkadaşımla alakalı olmasada ikili kız ilişkilerim içinde sorduğum oluyor ama en önemlisi ben zaten bizimkiyle ayrıyken fal baktırmaya başladım yani o dönemden beri baktırdığım kişiler vardı 2 yıl boyunca ve hiç yine çıkan olmadı :KK70: bana bilen 2 falcı oldu çok net hani öyle acaba veya ihtimal vermeden
birisi eskiden binnazda olan serkan batu kılıç vardı o. barışıp tekrar ayrılacağımı en fazla 5 10 gün süreceğini söylemişti öyle oldu. taşınacağımı söyledi öyle oldu. mahkemeyi ben inatla olumlu olumsuz sorunca tüm aileyi sürüncemeye sokacak akrabalarınızla küseceksiniz olumlu olumsuz sonuç görmüyorum dedi o dönem salladı demiştim hep ertelendi düştü geri açıldı mahkeme :)
diğer ilişki konusunda kesin bilen tüm süreci falsepetinde olan eski bi yorumcu vardı trans biriydi o olmuştu

bu arada yukarda arkadaşın yazdığı 2 kişiye dün baktırdım büşra kahlo gibi bir sistemin falcısıymış ezgide genç birisi çok düz fallardı ben kendi arkadaşıma baktırma dedim ama siz yine denemek isterseniz deneyin
Anladim. Davalari bilmemelerini anlamiyorum, benim de iki davam var onun icin baktiriyorum bugun yazdigim Berk birebir bilmis davalik durumu ve ben sormamistim bugun biraz daha ikili iliskiler uzerine yorum aldim arada o dava hakkinda da kucuk bir sey sormustum butun detayi bilmis.

Anladim. Davalari bilmemelerini anlamiyorum, benim de iki davam var onun icin baktiriyorum bugun yazdigim Berk birebir bilmis davalik durumu ve ben sormamistim bugun biraz daha ikili iliskiler uzerine yorum aldim arada o dava hakkinda da kucuk bir sey sormustum butun detayi bilmis.
Merhaba sitede görüntülü arayarak mı bakıyor ödeme nasıl oluyor ? daha önce hiç denememiştim şimdi deneyeceğim bilgi veriri misiniz ?

Gul Demir'i merak etmistim ama cok pahali falsepeti hic indirim de olmuyor. Orada Duygu Deniz bildi gibi gelmisti sonra soruma gore yorum yaptigini anladim, dedigi gibi olmadi. Fal sepeti'nde bir tane bilen olmadi bugune kadar

şu an %40 indirim varken dene istersen. Duygu bana ilk falında fena değildi, ikinci korkunçtu. Çevremdekilere de kötüydü genel olarak. Bana ilk falları çıkan Gül ve Elena oldu. Diğerleri beklemede

Damla dediğiniz sonu 4012 olan mı
Evet sonu 4012

Ben yine Damla'dan yorum aldim 2 hafta kadar once almistim yine tutarli ve benzer tarihleri verdi. Ona ara ara baktiriyorum ben de. Benim de enerjim uyuyor onunla, yakin vade hep cikiyor ve butun fallari tutarlidir bugune kadar hic donmedi soylediklerinin uzerine ekliyor ve ekledikce cogunlugunu yasiyorum singingbirds singingbirds 'un de dedigi gibi. Hisleri var sadece cok uzak vade biraz pembeye bagliyor onda uzak vadeye bakmayin, anlik ve yakin gelecekte tutarli ve hisleriyle bakiyor kesinlikle. Ben insan olarak da cok seviyorum ayrica, cok uyguna bakiyor maddiyatci biri degil kesinlikle,

Merhaba sitede görüntülü arayarak mı bakıyor ödeme nasıl oluyor ? daha önce hiç denememiştim şimdi deneyeceğim bilgi veriri misiniz ?
Merhaba. Yazili bakiyor. Uye olduktan sonra kredi paketi al seceneginden alirsan biraz daha indirimli oluyor. Berk kahve 250 lira yani 2500 kredi alman gerekiyor. kredi kartinla odeyebilirsin. bir de kahve fincaninin fotografi (en az iki fincan bir tabak)ekleyip sorularini sorup fali gonderebilirsin, ben baya soru sordum bence oyle daha iyi bakiyor. Kendimle ilgili hic detay vermedim ama daha cok genelledim ve merak ettigim seyleri sordum. Yorum geldikten sonra yorumla ilgili de sorular sorabiliyorsun son kisimda, ona da uzun uzun cevap vermis bana.

Saol yorum için. Değmez mi diosun anladığım kadarıyla. Arada tabii kaçırıyoruz çok isim var.
Şöyle ben bir arkadaşımın şiddetli önerisiyle baktırdım,bildiği şeyler elbette oldu anda.Hatta benden sonra iki arkadaşım da baktırdı.Baktırınca ikisi de şok bir şekildeydi spesifik bir kaç şey söylediği için.Ancak gelecek tarafında bir arkadaşıma hiç çıkmadı,bende de zaten ısrarla olacak dediği şeyler olmadı.Ama diğeri verdiği tarihte evlendi dediğim gibi ortada hiç öyle bir durum yokken

X