İstanbul'da Fal - Falcılar

Fallara kalırsa herkes kavuşuyor evleniyor zengin oluyor .Ben de çok baktırıyorum hayatımdaki kişiyle ayrıyken ancak karşı tarafın o an duygularını düşünceleri öğrenmek için baktırıyorum gelecekle ilgili söyledikleri çok çıkmıyor zaten, arda tesadüfen tutuyordur

Enerji karisimida olabilir diye düsünüyorum serbest birakmak lazim
Ama isde geöde anlat😅
Fallara kalırsa herkes kavuşuyor evleniyor zengin oluyor .Ben de çok baktırıyorum hayatımdaki kişiyle ayrıyken ancak karşı tarafın o an duygularını düşünceleri öğrenmek için baktırıyorum gelecekle ilgili söyledikleri çok çıkmıyor zaten, arda tesadüfen tutuyordur
kimlere baktirdin

Kizlar ben soktayim. Biliyorsunuz burada yillardir yazarim, online, yuzyuze, unlu falcilar, telefonda bakanlar kim varsa denemis biri olarak, bugune kadar baktirdigim en iyi fali BirYolun Var'daki Berk bakti bugun :KK57::KK57: @Poramor onermisti daha once hazir indirimdeyken kahve fali gonderdim bugun. Soylemedigim, kimsenin bilemeyecegi o kadar cok sey bilmis ki boyle fal gormedim. En unlu falciya da baktirdim bu kadar bilemedi. Ben falcimi buldum sanirim cidden soktayim, hayatimi sermis butun detayiyla. Bu kadar begenmesem bu kadar ovmezdim burada. Bana uydu enerjisi sanirim herkese boyle olur mu bilmiyorum. Yakinda el fali da baktirmayi dusunuyorum, gelecek ongorusu oldu tarih de verdi 1 ay zaman var olmasi da yuksek ihtimal, olursa yine yazarim ama anda gecmiste mu kem mel bildi bana.
ben bu arkadaşa baktırmıştım öneriyle buraya yorum yazmıştımmm. gerçekten çok güzel detayları bilmişti harikaydı ama mesela o kadar basit şeylerde yanıldı ki inanamamıştım :KK70: vadeleride çıkmadı malesef ama online baktırdığım çok iyi fallardan biriydi :) kahveden sonra benide ateş mi el falı mı ne foto isteyip ona çağırdı orda soğudum bi tık

Enerji karisimida olabilir diye düsünüyorum serbest birakmak lazim
Ama isde geöde anlat😅

kimlere baktirdin
Burda son zamanlarda ismi geçen çoğu kişiye baktırdım ama gelecek için değil anlık duygu düşüncesi ve konuştuğu başka biri var mı tarzında sorular sordum.Geleceği bilene çok denk gelmedim damlanın yakın vadede söyledikleri çıktı.Onun dışında falın enerjimizi kötü etkilediğini yada olucak olayları geciktirdiğini düşünmeye başladım son zamanlarda.bir de burda bazı falcılardan kimileri memnun kalmış kimileri ise hiç beğenmemiş tamamen enerji işi olduğunu düşünüyorum falın dolayısıyla bu kadar falcı denemeye değer mi değmezmiş karşımızdaki erkekler bize bu kadar kafa yormuyorken biz neden bu kadar uğraştık onu da anlamış değilim 😂 umarım herkes hak ettiği mutluluğu yaşar hayatta olmayanı zorlamamın alemi yok

Falın olacakları ötelediğini ya da engellediğini ben de düşünmüyorum. Gelecek çoğu kişide olduğu gibi bende de çıkmıyor. Sadece birkaç yıl önce Zeyder bir vefat durumunu ayrıntılarıyla bilmişti ama aynı falda ve sonraki fallarımda söylediği şeyler olmadı. Bir de genel olarak baktığımda kahve ve Katina fallarım daha olumlu, tarotlar ise olumsuz çıkıyor. Bunun sebebini çözemedim. Şimdiye kadar baktırdığım olumsuz falların yüzde 80 i net tarottur.

Falın olacakları ötelediğini ya da engellediğini ben de düşünmüyorum. Gelecek çoğu kişide olduğu gibi bende de çıkmıyor. Sadece birkaç yıl önce Zeyder bir vefat durumunu ayrıntılarıyla bilmişti ama aynı falda ve sonraki fallarımda söylediği şeyler olmadı. Bir de genel olarak baktığımda kahve ve Katina fallarım daha olumlu, tarotlar ise olumsuz çıkıyor. Bunun sebebini çözemedim. Şimdiye kadar baktırdığım olumsuz falların yüzde 80 i net tarottur.
canım ben tarotta hep kötü kartlar seçiyorum, nerede şeytan kartı kule kartı varsa onu seçerim. elimin ayarı bozuk sanırım. tarot çoğunlukla olumsuz oluyor bende.

canım ben tarotta hep kötü kartlar seçiyorum, nerede şeytan kartı kule kartı varsa onu seçerim. elimin ayarı bozuk sanırım. tarot çoğunlukla olumsuz oluyor bende.
Aynen benim de öyle oluyor. İlginç olan kartlar bazen güzel gelse de yorum kötü olabiliyor. Çok anlamasam da sonuç kartına bakıyorum mesela güzel gelmiş, gelen yoruma bakıyorum yine olmamış 😅

Bencede ötelemio. Zaten olmayacağı varsa olmuo. Kesinlikle ole. Zaten çıkmıo ama yine gidiyoruz işte Napalım. Artık denenecek birileri bile kalmadı.

Çıkan fal haberiyle geldim. Bana Zeynep:in bir dedigi çıktı ve arkadaşlar hiç beklemedigim bir şeydi. Ben Zeynep 'e sık baktiran biri olarak söylüyorum, eğer Zeynep bütün fallarda veya en az iki falda aynı şeyi söylüyorsa bilin ki o şey çıkacak ve doğru. Bana öyle oluyor, ben zeynebi çözdüm.

Çıkan fal haberiyle geldim. Bana Zeynep:in bir dedigi çıktı ve arkadaşlar hiç beklemedigim bir şeydi. Ben Zeynep 'e sık baktiran biri olarak söylüyorum, eğer Zeynep bütün fallarda veya en az iki falda aynı şeyi söylüyorsa bilin ki o şey çıkacak ve doğru. Bana öyle oluyor, ben zeynebi çözdüm.
Bende aynısını düşünüyorum. Israrla soluosa evet olabilir. Ama ben hep olumsuz dedikleri çıkıo o da ayrı bir konu

Zeynep'in bana 2 sene içinde dönecek dediği adam 2 sene içinde döndü gerçekten ummadığım anda ummadığım şekilde ve hemen hemen baktırdığım tüm falcilar da dönecek dedi,ama zeynep her falında çok çelişti bir öncekiyle o yüzden ben hala öneremem mesela Zeynep'i.eski fallarimin yorumlarını okudum.Gercekten hepsi aynı sonu görmüş.Ama adam zeynep in dediği gibi kazalar belalar yaşamamış.Ama yarısından fazlası adamın benden sonra hayatına kimsenin girmediğini söylemiş ki girdiğine emindim nitekim de tahmin ettiğim şekildeymiş.
Neyse ben bir şeyi istiyorsan kalbinle onun nasibin olduğuna inanırım.Ama korkuların kaygıların devreye girdiğinde de Enerjini ondan kesmediğin için kesene kadar sürenin uzayacagına inanıyorum.nitekim ben gerçekten enerjimi kestim ve 1 ay içinde tam hayalimdeki gibi oldu her şey. Şuan fal baktırdığım dönemdeki gibi hissetmiyorum haliyle benim için sıradan bir insandan farkı yok belki ama en azından size naçizane tavsiyem biri ile ilgili baktiriyorsanız önce onla olan enerjinizi kesin.Bekleme enerjisinden çıkın yani.
Bu kadar uzun yazdıktan sonra hemen Zeynep'e bağlıyorum,"kendimle ilgili bir şey bilmiyorum zeynep" in dediği gibi adam ben senden ayrıldıktan sonra ben ne yaptım bilmiyorum dedi 🤣

Zeynep'in bana 2 sene içinde dönecek dediği adam 2 sene içinde döndü gerçekten ummadığım anda ummadığım şekilde ve hemen hemen baktırdığım tüm falcilar da dönecek dedi,ama zeynep her falında çok çelişti bir öncekiyle o yüzden ben hala öneremem mesela Zeynep'i.eski fallarimin yorumlarını okudum.Gercekten hepsi aynı sonu görmüş.Ama adam zeynep in dediği gibi kazalar belalar yaşamamış.Ama yarısından fazlası adamın benden sonra hayatına kimsenin girmediğini söylemiş ki girdiğine emindim nitekim de tahmin ettiğim şekildeymiş.
Neyse ben bir şeyi istiyorsan kalbinle onun nasibin olduğuna inanırım.Ama korkuların kaygıların devreye girdiğinde de Enerjini ondan kesmediğin için kesene kadar sürenin uzayacagına inanıyorum.nitekim ben gerçekten enerjimi kestim ve 1 ay içinde tam hayalimdeki gibi oldu her şey. Şuan fal baktırdığım dönemdeki gibi hissetmiyorum haliyle benim için sıradan bir insandan farkı yok belki ama en azından size naçizane tavsiyem biri ile ilgili baktiriyorsanız önce onla olan enerjinizi kesin.Bekleme enerjisinden çıkın yani.
Bu kadar uzun yazdıktan sonra hemen Zeynep'e bağlıyorum,"kendimle ilgili bir şey bilmiyorum zeynep" in dediği gibi adam ben senden ayrıldıktan sonra ben ne yaptım bilmiyorum dedi 🤣
Nasıl çıkıcaz bekleme enerjisinden nasıl 😂

X