İstanbul'da Fal - Falcılar

Arzu bozdu onun kafası bence dağınık eskiden sakin bir ortamda bakıyodu artık böyle hiç umrunda bile değil orda birileriyle konuşur, güler, odaklanmıyor artık o yüzden ona baktırmanın mantığı yok. Belki tavrından dolayı birkaç kişiden şikayet gitse kendini toparlar çünkü ben en son ona şey demiştim abla birdaha baktırmıcam şuna düzgün bak ya dikkatini ver demiştim :) sonrada bidaha baktırmadım. Bakmıyo yani boşuna baktırmayın hemen falı keser yada kapatır tamam diyip. Eskiden kağıda yazdırır her kişi için detaylar verirdi artık öyle değil.
Aynen oyle bana bakarken de dikkatsizdi. Dedigim gibi hicccbir sey bilemedi. Sifir yani. Eskisini bilemem ama su an baktigina da fal diyemem asla 😄

adı geçen son iki kişiyede baktırdık olmadı yani bence kötü
yasemin mirastan girdi öyle gitti 30 dakika boyunca ve miraslık bi durumum yok yani anca mısırda büyük büyük dedem varsa haberimin olmadığı ondan kalır :KK70: geri kalanda klasik şeylerdi komşu teyze falı gibi
arzuda harf söylüyo ama 10 tane harf saydı yani tutmazsa yok şuydu diyo e kardeşim öyle bende bulurum :KK70: ama bilmiyorumda yani bişey diyemiyorum fakat iyi değildi olur olmaz tahmin ediyo gibi sadece

yasemin mirastan girdi öyle gitti 30 dakika boyunca ve miraslık bi durumum yok yani anca mısırda büyük büyük dedem varsa haberimin olmadığı ondan kalır :KK70: geri kalanda klasik şeylerdi komşu teyze falı gibi
arzuda harf söylüyo ama 10 tane harf saydı yani tutmazsa yok şuydu diyo e kardeşim öyle bende bulurum :KK70: ama bilmiyorumda yani bişey diyemiyorum fakat iyi değildi olur olmaz tahmin ediyo gibi sadece
Evett yasemin bendede öyleydi ya

Kızlar Erenkoy Şebnem vardı burada coook eskiler bilir ben zamanind gitmek istemiştim gidememistim,hatta bir arkadaşım gitmişti bilmiş baya annesi filan sanirim randevu alıyordu. Şebnem in güncel numarası varmi birinde ?Bana mesaj kısmından yollayan olur mu ?

Yasemin son günlerde konuşulan yurt dışından gelen Yasemin mi? Yazdığınız iyi oldu kızlar teşekkür ederim; artık pahalılıkta bir Türk lirası dahi çok kıymetli.

Aynen oyle bana bakarken de dikkatsizdi. Dedigim gibi hicccbir sey bilemedi. Sifir yani. Eskisini bilemem ama su an baktigina da fal diyemem asla 😄

Bana bakalı bir buçuk seneden fazla oldu. O dönemki sevgilimin sene içinde aniden evleneceğini söylemiş ve bununla uğraşanlar var, seni eskiden beri bildiğim iyi bir hocaya yönlendireyim yoksa evlenir demişti. Dedim evlenmesi dünyanın sonu değil bana ne ne hocası 😂 Hoca diye de ya akrabası bir adamı ya da eşini söyledi. Soyadları aynıydı çünkü. Gitmedim tabi

Adam evlenmedi hala görüşüyoruz 🤷🏻‍♀️

Bana bakalı bir buçuk seneden fazla oldu. O dönemki sevgilimin sene içinde aniden evleneceğini söylemiş ve bununla uğraşanlar var, seni eskiden beri bildiğim iyi bir hocaya yönlendireyim yoksa evlenir demişti. Dedim evlenmesi dünyanın sonu değil bana ne ne hocası 😂 Hoca diye de ya akrabası bir adamı ya da eşini söyledi. Soyadları aynıydı çünkü. Gitmedim tabi

Arzu mu?

Ve Arzu bana demistiki eskisi icin bu cocuk iki cihan bir araya gelse aramicak seni iste büyük büyük yeminler etti fln, cocuk dün gece beni aradi ahahahahah barismak istiyor
Ya zaten biri ya arar ya aramaz... Artık yazı tura gıbı hangısı hangısını tutturursa... Ya kızlar ben artık fala anda bile ınanmıyorum, bu falcılar iyice yoldan çıktılar. Millet sıkıntılı fala sardı bunların çoğu da dağıttı... Enflasyon almış başını gidiyor bunların bir kısmının estetik veya yurt dışı tatil paralarını ödüyoruz, tadı kaçtı. İki kafa dağıtacağız bizle kafa buluyorlar artık üstüne para veriyoruz tövbe ya Rabbim. Bir de bazılarından sonra gece kabus görüyorsun işin rast gitmiyor. Tadı kaçtı. Anı bilen iki üç isim vardı onları da "Mazhar Osman" da ağırlayalım. İyi senarist olur bunlar hiç olmazsa senaristlik helal para... 250-300-1000 den 1800 e kadar napıyosunuz arkadaşım siz, aldığınız beddualar ayrı o paralar nereden ne zaman çıkacak ayrı Allah'a Allahlık taslıyorlar. İyice zıvanadan çıktılar. Kafa dağıtmak için madem sallayacaksın 50 maksimum 100 e bak geç. Zaten kafa dağıtmaya gelıyoruz bılıyorsunuz diye değil... Takmayın boşverin.

Son düzenleme:
Ya kizlar yasemini ben önermistim, ama vallahi bana ve arkadaslarima her dedigi cikti. Mümkün degil dedigimiz seyler bile. Evet burda baktiranlardan bende geri dönüs aldim, beyenilmemis, ama inanin ben cok sasirdim.
yani normalde kendisi fal bakimini meslek olarak yapmiyor, ve bilen kisiler gidip baktiriyor. Ben rica ettim hatta kendisine bakmasi icin forumdakilere güzel bakiyor diye. Neden böyle oldu gercekten bilmiyorum, hakkinizi helal edin :KK43:

Hatta yasemin de ben hala etkisinden cikamadigim bi fal bakmisti. 2018 de bana su an ki sevgilinlen olmucak, eski sevgilin sana dönecek ve 2019 un sonunda eski sevgilinle evlenceksin demisti, öyle de oldu. Ve ben ozamanlar baktiginda cok üzülmüstüm cünkü eski sevgilimi istemiyordum. Sonra da senlerce bakti, ve 1 falindan baska hic biri patlamadi bende. Hamile olucagim zamana kadar bilmisti. Arkadaslarimdada öyle. Acaba diyorum heyecanlandimi bilmiyorumki.

Birde yani ayrintilarina kadar söylüyordu. Arkadasima sen kendinden 4-5 yas ufak mavi gözlü biriyle evlenceksin demisti mesela, aynen de öyle oldu. Gercekten cok saskinim. Kusura bakmayin

Son düzenleme:

Hahaha ya o zamanlar banada baya bi sallamisti. Burada ciktigini duyunca bi daha baktirayim belki o kadar da sallamaz dedim 😄 bu sefer hic sallamadi sacma sapan bir seyler soyledi ve bitirdi 😄

Ya ben youtubeda cans tarotu dinliyorum ve felaket derecede uyumlaniyorum. Bi yandan cok sacma geliyor ama uzuun zamandir da belki bu sayede fali biraktim. Oneririm kizlar bi bakin isterseniz. Bu falcilardan bi tik olmaz.

X