İstanbul'da Fal - Falcılar

Banada falcı önerir misiniz acaba
Benim iki tane memnum kaldığım var bakırköyde Çiğdem var ama sıra bulmak çok çok çok zor
Birgül var sosyal medyadan tanıştım tüm arkadaşlarıma önerdim onlarında çıktı benimde çıktı ama Birgül tatildeydi döndü fakat yoğunluğu nedir bilmem yarın bakar mı bilmiyorum uygun fiyat olduğu için dedikleri çıktığı için memnunum
Başka önereceğiniz var mı bir kaç şey danışmak istiyorum
Bana no atabilirmisin

Sadece yüz yüze bakıyor diye biliyorum. Ben önce kendisine yarın sorayım telefon paylaşılmasına izin veriyor mu diye çünkü korktum biraz açıkcası başkasına anlatma falını da demişti. Kabul ederse özelden veririm isteyenlere. Ama bana sorarsanız iyi düşünün ben çok etkilendim çünkü kötü çıkan şeylere.
Sordunuz mu acaba numarasını paylaşabilir misiniz

Sadece yüz yüze bakıyor diye biliyorum. Ben önce kendisine yarın sorayım telefon paylaşılmasına izin veriyor mu diye çünkü korktum biraz açıkcası başkasına anlatma falını da demişti. Kabul ederse özelden veririm isteyenlere. Ama bana sorarsanız iyi düşünün ben çok etkilendim çünkü kötü çıkan şeylere.

Tam olarak böyle çok etkilenebileceğim birine ihtiyacım var numarasını paylaşırsanız benim de çok sevinirim gerçekten çok ihtiyacım var denemediği de kimse kalmadı diyebilirim

Baktırabildiniz mi
Merhaba ben sabah 2 defa aradım kendisini dışarda olduğunu bana akşam en geç 10 buçuk gibi bakabileceğini söylemişti.Ben de kendisine yazdım o da bugün çok yoğun istersen anca yarın sabah alabilirim demiş.Burdan bi arkadaşa verdim numarasını öğrendim ki o benden sonra yazdığı halde ona bakım yapmış.Bu falcıların nazını kaprisini çekmekten de bıktım.O yüzden baktırmadım böylelerine baktırmayacağım da.

Merhaba ben sabah 2 defa aradım kendisini dışarda olduğunu bana akşam en geç 10 buçuk gibi bakabileceğini söylemişti.Ben de kendisine yazdım o da bugün çok yoğun istersen anca yarın sabah alabilirim demiş.Burdan bi arkadaşa verdim numarasını öğrendim ki o benden sonra yazdığı halde ona bakım yapmış.Bu falcıların nazını kaprisini çekmekten de bıktım.O yüzden baktırmadım böylelerine baktırmayacağım da.
Bana baktı sizden aldım numarasını yoğunluk başlamadan bakayım dedi keşke bakmasaydı hiçbir dediği mi doğru tutmaz ne geçmiş ne gelecek ne bir şey.

X