Gelinlik Modelleri İstanbulda gelinlikçi

meraklitursucu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2014
351
111
32
Herkese merhaba,

Delirmek üzereyim hani gelinlikçiye gidip bir model beğensem bir kaç gün geçmeden birinden kötü yorum duyup soğuyorum gelinlikçiden.
Lütfen sizlerden rica ediyorum gelinlik diktirip memnun kaldığınız dürüst bir gelinlikçi tavsiye eder misiniz..En fazla 1700 tl bütçem var..

hangi yakadasınız bilmiyorum ama
beykoz paşabahçede nimet gelinliği tavsiye edebilirim
benim lise balo kıyafetimi dikti
teyzemin gelinliğini
benim kına elbisemi gelinliğimi dikti
nimet abla çok iyidir

merhaba canım,gelinlikkirala sayfasından bakabilirsin ben oradaki bi moda evinden diktirdim gelinliğimi ve çok memnun kaldım,her bütçeye göre bulabilirsin bi çok moda evi var zaten.Bu arada hayırlı olsun :)

Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim

X