istanbulda iğneli epilasyon deneyimlerim

ezgi3858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
14
2
Bende youtube da evde kullanmak için iğneli epilasyon aleti alan birinin videosunu gördüm çok da makul fiyat olarak ama makine olarak farkediyor mu bilemiyorum tabi. Uygun bulunan bir şey değil ama bu sorundan ötürü insan her çözüm olabilecek durumu düşünüp araştırıyor.
Aslında çok mantıklı. Videonun ismi nedir acaba? İllaki çok uygun değildir fiyatı ama 2bin 3 bin tl ye ortalama bi Makina alınıp Eğitim alınsa çok uygulama yaparak insan kendini geliştirebilir. Kızkardeşe anneye teyzeye öğretilip birbirlerine uygulama yapıyorlar. Çünkü herhangi bi bölge için bile gitsek hem zaman kaybı hem çok para gidiyor.vücudumun kol gövde biraz da yüz kısımlarıma yaptırmama Rağmen makinanın fiyatının En az 3 katı param gitmiştir :KK43:

fanes2903

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2021
1
0
bu pendikte nasıl hiç yok anlamıyorum. inşallah birileri görür de yazar. bakırköy çok uzak tüm günüm gidiyor:KK43:
Ezgii pendikte değil ama ACIBADEM DE SEMRA HANIM var iğneli epilasyon çok iyiiii her yeri denemiş biri olarak çok memnun kaldım SEMRAEPİLASYON instagramdan bakabilirsin

ezgi3858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
14
2
Ezgii pendikte değil ama ACIBADEM DE SEMRA HANIM var iğneli epilasyon çok iyiiii her yeri denemiş biri olarak çok memnun kaldım SEMRAEPİLASYON instagramdan bakabilirsin
çok teşekkür ederim. araştıracağım orayı. bu arada özelden mesaj atmışsınız. bu mesaja cevap verilemez yazıyor. nedeni ne bilmiyorum o yuzden cvp yazamadım kusura bakmayın. şevval güzellik artık bırakmış:KK43: bn de yeni arayışlardayım. esenler canan hanım çok iyi bir insan. fakat biligniz olsun 2 küçük oğlan çocuğu var onlar hiç durmuyor. yine de arayın görüşün. 0530 300 86 92