istanbulda iğneli epilasyon deneyimlerim

Bence madecasol sürmeyin. Bi işe yaramıyor krem. Üstelik içinde bi sürü ağır metal kimyasal var. Bn de acemi iken çok kullandım. Çünkü işlemi yapan kadınlar ya hametan ya madecasol öneriyolardı. İkisinin de bi etkisini görmedim. Daha sonra aromaterapi ile ilgilendim. Eczanelerde satılan doğal yağlar ve karışımlarını kullandım. Hem vücuda faydası var hem cilde. Tek kötü yanı pahalı olmaları. Ama hametana 20 tl vereceğime 10 ml lik yağ karışımına 60 tl vermek mantıklı geliyodu. Mesela silverdin kesinlikle kullanmayın. İçinde gümüş old için leke yapar silverdin.

Benim Zeynep Polat'ta 8 ay önce yaptırdığım iğneli sonrası kalan izlerim için doktorun bana verdiği kremlerden biri madecassol krem. Ama tek kullanımı iyi değilmiş. O yüzden bana birçok kremle karışım yapıp verdi. Şu an çıkan yeni kremlerin içinde madecassol kremin içeriği varmış. Madecassol krem soyma yaptığı için mutlaka akşam ve başka yenileyici bir kremle birlikte kullanmak gerekiyormuş. Doktorum kendi kliniği olan özel bir dermatolog.

Bu arada dharmamed Göztepe’ye gittim ben de 2 yıl önce dediklerinize kesinlikle katılıyorum kurumsal olması ve cihazı yeni görünce süper dedim atladım yüzümde sivilce sorununa neden oldular ileri seviyede çok sonuç da alamadım cihaz falan hikaye yani yapan kişi iyi olmalı
Kesinlikle... bakıyosunuz cihaz cillop. Ortam süper. Ama çalışan kızlar yeteneksiz. Boşu boşuna param gitti. Cihazı külüstür görünüp işlemi çok iyi yapan hanımlar var. Yapan kişi çok önemli

Benim Zeynep Polat'ta 8 ay önce yaptırdığım iğneli sonrası kalan izlerim için doktorun bana verdiği kremlerden biri madecassol krem. Ama tek kullanımı iyi değilmiş. O yüzden bana birçok kremle karışım yapıp verdi. Şu an çıkan yeni kremlerin içinde madecassol kremin içeriği varmış. Madecassol krem soyma yaptığı için mutlaka akşam ve başka yenileyici bir kremle birlikte kullanmak gerekiyormuş. Doktorum kendi kliniği olan özel bir dermatolog.
Demek ondan tüm derim soyuldu ben bildiğiniz kabuk değiştirdim üst genitalde.Baya tuttukça çektikçe deri geldi çamaşıra yapıştı vs

Ya evet benim de gözlemim bu yönde madecassol bi işe yaramıyor ben kaşıntıyla baş edemez oldum soyulan yerlerde sürüyorum sürüyorum daha beter oldu normal nemlendirici bile daha iyi geldi ya da kantaron yağı falan süreyim dedim.Nihayet benim gibi düşğnen biri daha varmış.
Derhal bırakın. Çok kurutur o cildi. Zaten nemlendirme özelliği yok. İllaki kullanacaksanız hametan kullanın. Ama bütceniz yetiyorsa sağlığıma psikolojime faydası olsun cildimin de kalitesi artsın derseniz doğal yağları araştırın. İnstagramda art de huile yi araştırın. Yağları sakın aktarlardan almayın. Eczanelerden alın. Karışımları zaten eczacılar yapar. Kullanırsınız. İlk haftalarda kullanmak İçin yara karışımı yaptırın. Sonrasında izleri gecirmek için iz-leke karışımı yaptırın. Ben bu şekilde tedavi ettim cildimi. Göbeğim yoğun çalışıldı izler dip dibeydi. Karartı vardı göbeğimde. Bu yağları kullandım. Ev içinde. (pijamalar battı tabi ve kokuları keskin oluyor) şuan göbeğim bembeyaz bir leke bile yok. Yaklaşık 1 sene içinde izlerden de kıllardan da eser kalmadı

Benim gözaltında faul kısmına giden saçlı bölgemde su topladı. Çok geç iyileşti ama gözümün altındaki su toplamayan yer geçmedi hala kırmızı kırmızı noktalar şeklinde. Ben Zeynep Polata gittim 8 ay geçti üstünden hala izlerim geçmedi. Bu merkezi asla önermiyorum. Sürekli cildinizden dolayı deyip geçiştirdiler ciddiye bile almadılar. Siz nereye gittiniz ?
Orayı çok okudum buralarda. Ama hiç gitmedim. Üzüldüm yaşadığınız duruma :KK43: lekeler doğru ürünlerle gecer üzülmeyin

Zeynep Polat Epilasyon Çalışan Şiddeti Zeynep Polatın eşinin müşteriyle whatsapptaki tartışması. Bir de marifet gibi kendisi paylaşmış. Şikayetvar sitesinde
Şimdi okudum whatsapp yazışmalarını da.. hiç gitmediğim bir yer. Nasıllar bilemem. Ama müşteri gercekten haber vermemişse gelemeyeceğini adam haklı bence. Çünkü her yer 1 ay -3 ay sonraya ramdevu veriyor. Bn de çok zor randevu buluyordum mesela strese giriyordum inş işim çıkmaz falan diye. Çünkü gidemeyince aylar sonrasına gitmez zorunda kalınıyor.randevularımı nokta atışı almaya çalışıyordum. İşimin çıkmayacağı günleri hesap ederek. Elbette olapanüstü durumlar olabilir işimiz çıkabilir arayıp haber vermek lazım. Bu insanların da işi zor sabır ve zaman isteyen bir iş. O yuzden gec kalsa bile arayıp bildirmeliydi diye düşünüyorum

Ya evet benim de gözlemim bu yönde madecassol bi işe yaramıyor ben kaşıntıyla baş edemez oldum soyulan yerlerde sürüyorum sürüyorum daha beter oldu normal nemlendirici bile daha iyi geldi ya da kantaron yağı falan süreyim dedim.Nihayet benim gibi düşğnen biri daha varmış.
Kantaronu aktarlardan almayın sakın. Organik olmaz ve kıl köklerini besleyebilir.Yazdığım markayı araştırın. Orda her yağ var. Ve kıl kökünü beslemiyor bu yağlar. Tamanu diye bi yağları var dna onarıyor yara ve yanıklarda çok iyi. Ama bilinçsizce sürmeyin yağları. Sabit yağlar var uçucu yağlar var bunlar Eczacılar tarafından belli oranlarda karışım yapılarak cilt için hazırlanıyor.ben faydasını çok gördüm. Hala da kullanıyorum doğal olması hoşuma gidiyor

Şimdi okudum whatsapp yazışmalarını da.. hiç gitmediğim bir yer. Nasıllar bilemem. Ama müşteri gercekten haber vermemişse gelemeyeceğini adam haklı bence. Çünkü her yer 1 ay -3 ay sonraya ramdevu veriyor. Bn de çok zor randevu buluyordum mesela strese giriyordum inş işim çıkmaz falan diye. Çünkü gidemeyince aylar sonrasına gitmez zorunda kalınıyor.randevularımı nokta atışı almaya çalışıyordum. İşimin çıkmayacağı günleri hesap ederek. Elbette olapanüstü durumlar olabilir işimiz çıkabilir arayıp haber vermek lazım. Bu insanların da işi zor sabır ve zaman isteyen bir iş. O yuzden gec kalsa bile arayıp bildirmeliydi diye düşünüyorum
Valla ne yalan söyleyeyim ben de sonradan üslubu çirkinleşse de biraz adamı haklı buldum.Gideceğim diye teyit edip yine gitmemiş son dk işin çıktıysa ara söyle birini bulur onlar oraya sormaya bile geleni alırlar.Üstelik başta neden gelmediniz diyince de tuhaf tuhaf cevaplar vermiş kız.Dediğiniz yağları araştıracağım teşekkür ederim

Valla ne yalan söyleyeyim ben de sonradan üslubu çirkinleşse de biraz adamı haklı buldum.Gideceğim diye teyit edip yine gitmemiş son dk işin çıktıysa ara söyle birini bulur onlar oraya sormaya bile geleni alırlar.Üstelik başta neden gelmediniz diyince de tuhaf tuhaf cevaplar vermiş kız.Dediğiniz yağları araştıracağım teşekkür ederim
Di mi ya... türlü türlü insan var maalesef:KK43: rica ederim.

Bu arada dharmamed Göztepe’ye gittim ben de 2 yıl önce dediklerinize kesinlikle katılıyorum kurumsal olması ve cihazı yeni görünce süper dedim atladım yüzümde sivilce sorununa neden oldular ileri seviyede çok sonuç da alamadım cihaz falan hikaye yani yapan kişi iyi olmalı
Merhaba dharmamed de hangi uzman işleminizi yaptı acaba. Birde ochomedi biliyormusunuz hiç denedinizmi yüz icin gitmeyi dusunuyorum sanirim dharmeamedden ayrilan biri acmis gidip sıkıntı yasamak istemiyorum cevap verirseniz cok sevinirim

merhaba sevgili hanımlar. ben ergenlik döneminden beri kıllarıyla uğraşmış çaresi yok sanıp ağlamış bir kadınım. şuan 27 yaşındayım. 3 yıldır iğneli epilasyonla bu dertten kurtuldum. şimdi buraları okuduğumda bir bilgi kirliliği görüyorum. bu derdi bildiğim için sizlere yardımcı olmak istiyorum.ne kadar çok dert etmişim kendime.boşu boşuna ağlamışım. istediğim zaman istediğim kıyafeti giyememişim. şimdi zaman değişti. ergenlik dönemlerimde doğru düzgün internet, böyle forumlar mı vardı? yazımı özellikle ergenlik çağındakı kızlarımız çok iyi okusun. bu dertten olayın başında kurtulun, bi ömür rahat edin. çünkü bu iş çok sabır, çok zaman, bir miktar para (ama kuruşu kuruşuna helal olsun derim hep) istiyor. bu olaya başlayacaksanız önce görünmeyen yerlerinizden başlamanızı tavsiye ederim. çünkü işlem yapıldıktan sonra kızarıklık, kabuk bağlama süreci var en az 2 hafta. insan içine çıkamayabilirsiniz. yüzünüz yoğunsa mesela ilk 3 seansınız tatilinize/ izin aylarınıza denk gelsin. ( ben öğretmen olduğum için yaz tatilleri çok işime yaramıştı)

ben de tüm kadınlar gibi başta saçma sapan yerlere kanıp lazer epilasyonla bu sürece girdim. ama tek sonuç aldığım yer koltuk altı ve bikini oldu. onun dışında kol yüz göbek bacak daha da kötü hale geldi. daha donra 25 yaşında iğneli epilasyonla ilgili yazılanlara ulaştım. inanamadım nasıl kesin sonuç olur? ve artık lazeri bırakıp ineli epilasyon yapan usta kadınları araştırmaya başladım. bu iş çok ustalık ve deneyim isteyen bir iş. o yuzden yaşını almış, bu işi en az 15 yıldır yapan kadınlara gidin. şimdi size deneyimlediğim tüm iğneli epilasyon yapan yerleri detaylı bir şekilde anlatacağım.

bakırköy neka: burası bu işin kralıdır. detaycıdırlar.başka yerlerin almadığı incecik kılları bile alırlar. zaten 1960 lı yıllarda türkiyeye iğneli epilasyonu getiren kadınlardır. esin hanım ve kızı songül hanım vardı burda. esin hanım 80-90 yaşlarında vardır. kızı da orta yaşlı bir kadın. ikisi de çok hızlı işin ehli kadınlar. tek seferde akım verip kılı tereyağdan çeker gibi alırlar. kullandıkları iğne çok ince bir iğne(bu çok hoşuma gitmişti. kimsede yok bu iğneden). olumsuz yanları: ücreti fazla. her yıl 1tl artıyor sanırım. 2018 de 4 tl idi. ama kesinlikle değer. çünkü çok hızlılar. ve de eğer göbeğinize yaptıracaksanız burada yaptırmayın çünkü göbek çok acıyor acıya dayanamazsınız. ben ağlayarak çıkıyordum.hatta bu yüzden esin hanım azarlamıştı beni. (biraz haklıydı ne zaman biter gibi salakça soru sordum. bu işin ne zaman biteri yok. kıl yapınıza bağlı. ama işin ehline yaptırırsan tek akımda da biten kılların olacak. 2.-3. turda da biten kılların olacak. bunu yapan kişi bilemez.)halbuki göbeği uyuşturarak yapan kadınlar var. allahtan onları keşfettim.yoksa psikolojim bozulmuştu göbeğimdeki acıdan.

bakırköy şevval güzellik: burası da işin ehli. hızlılar diyebilirim(neka kadar olmasa da) neka dan eğitim almışlar diye biliyorum. burada da 2 kız kardeş vardı. yaşları 40-50 vardır. buraya çok dua ederim. neden diye sorarsanız.burası göbeği uyuşturuyor iğne ile. yani iğne ile ilacı deri altınıza enjekte edip bölge bölge göbeği bitiriyorlar. ve siz hiçbirşey hissetmiyorsunuz. o yuzden buranın yeri çok ayrı benim için. allah razı olsun. fakat bu risklibir iş olduğu için her yer yapmaz. yani gerçekten sıkıntı bi olay. ama şidiye kadar sorun yaşamamışlar. dişlerdeki uyuşturucu maddeden kullanıyorlar.dişcileerde sorun yaşamadıysanız yine yaşamazsınız allahın ziniyle. ben göze aldım. çünkü acı çekmek istemiyordum psikolojim berbat durumdaydı ağlaya ağlaya eve dönmekten bıkmıştım neka da. buranın olumsuz yanı: neka gibi canla başla istikrarla, detaylıca yapmıyorlar işlerini. biraz keyif içi öylesinee yapıyorlar gibi geliyor. paraya doymuşlar artık. işlem yaparken telefonla konuşurlar, 2 gün çalışır 5 gün çalışmazlar, siz de istediğiniz zaman randevu bulamazsınız. en kötü yanları bu maalesef...

esenler canan hanım: bu hanım da evinde yapıyor. şevval güzellik ile akrabalar. ama bu hanımın 2 küçük çocuğu var o yuzden evde kadını rahat bırakmıyorlar ki kadın işini yapsın. bana çok yardımcu oldu allah razı olsun. yine göbeğimi göğüs aramı uyuşturarak yaptı. çok rahat etmiştim.yine de gitmek isteyen olursa özelden yazın telefonunu veririm. hala yapıyor mu bilimiyorum. konuşursunuz.

küçükyalı handan hanım: bu kadın da 2 elle çalışır. deneyimlidir. ama çok yavaş yapar üstteki yazdığım yerlere göre. hatta bir kıla 3 kere falan akım verir canınızdan can koparır. sonra da sen de çok hassasın der... neyse yine de kıl kökünü öldürür mü evet öldülür. yani yakınsanız onu dükkana bi deneyin. çok acımayan bölgeler için gidebilirsiniz. kol-bacak-sırt için. fakat handan hanım kaşa yapmıyor. halbuki yapabilen her yere yapar. neka ve şevvalde kaşımı da yaptırmıştım ben çok rahat ettim. kaş almak benim için bitmiştir. her hafta kuaföre kaş aldırmayın iğneli epilasyon yaptrın ve bana dua edin. emin olun daha ekonomik olacak.

kozyatağı dharma med: burayı öylesine denemiştim. çünkü pendikten kalkıp karşılara gitmek beni çok yoruyordu bıkmıştım artık. burası güzellik merkezi lazer epilasyon falan da yapıyorlar. iğneli de yapıyorlar ama çok iyi değiller. çalışanlar genç kızlar. kılı alırken hissediyordum. yani akımı tam köke verecek kadar usta değiller. zaten bi daha da gitmedim. hem yapamıyorlar hem dk sı 5-6 tl idi. zaten bir yer hem lazer hem iğneli yapıyosa oradan uzak durun bence. çelişkili oluyor çünkü..

bakırköy esa iğneli epilasyon: buraya da şevval den randevu bulmadığım mecbur kaldığım bi zaman denemek istemiştim. sakın gitmeyin. çünkü yapamıyor. kılı çektiğini hissetiğimiz söyledim. kadın beni tersledi atar yaptı kovmaktan beter etti neye uğradığımı şaşırdım. işini ondan iyi mi bilecekmişim? tabi ki biliyorum kaç tane yere gitmişim artık ben de ustayım bu işte :)

deneyimlerim bu kadar hanımlar. esa hariç hepsine gidin deneyin. ekonomik olarak şevval i öneririm. profesyonellik olarak neka yı. süsen güzellik diye bi yer de var. şevval in bulunduğu apartmanın içinde. orayı da deneceğim. iyi olduğunu duydum. ama pahalı. deneymlerimi yine yazarım. inşallah bu sıkıntıdan sizle dde kurulursnuz tez zamanda. tek tavsiyem elinizi çabuk tutun. ben evlenmeye 1 sene kala başladım psikolojik olarak yıpratmıştı beni. izler gececek mi kalacak mı diye. ama izler hiçbirşey sürmeseniz bile illaki geciyor dert etmeyin.

ben de pendik-tuzla civarında bu işi ustalıkla yapan bir yer arıyorum. bana yardım ederseniz sevinirim. çünkü uzaklık istanbulda çok zor bilirsiniz. çook araştırdım ama pendikte bulamadım kimseyi. inşallah bulurum. çünkü bitek bacaklarım kaldı. bacak için gitmek istiyorum.

son olarak herhangi bir zararını sağlığıma bir etkisini gördün mü? diye sorarsanız. doğru kişiye yaptırdıysanız iz hiç kalmıyor. psikolojik olarak da çok iyi duruma getirdi beni. göbeğim kollarım göğüslerim avuç içi gibi oldu.

güncelleme: şevval güzelik kapanmış. Artık hizmet vermeyecekler. Bana Yeğeni aslı hanımı önerdiler. Aslı hanım evinde Yapıyor. Hızlı ve güvenilir biri. Evi bakırköye yakın incirli caddesinin yukarılarında. Ama sürekli ve düzenli yapmıyor. Pandemide korkup bıraktı. Ne zaman randevu almak istesem başlamadım diyor. Bu yüzden can sıkıcı...

güncelleme: ÖZELDEN ÇOK MESAJ GELİYOR. HEM BURAYA HEM ORAYA YAZMAYA YETİŞEMİYORUM. LÜTFEN SORUNUZU DERDİNİZİ BURAYA YAZIN. Başka hanımlar da okuyup faydalanmış olur.
Dharmedde hangi uzman islemini yapti acaba. Ben ochomed diye biyer buldum dharmedden ayrilan biri acmis simdi bu yorumu gorunce gidip gitmemek konusunda kararsiz kaldim bilginiz varmi ochomed ile alakali. Eger dharmeddeki ayni uzmansa gidip sıkıntı yasamak istemem cevap verir seniz cok sevinirim

Merhaba dharmamed de hangi uzman işleminizi yaptı acaba. Birde ochomedi biliyormusunuz hiç denedinizmi yüz icin gitmeyi dusunuyorum sanirim dharmeamedden ayrilan biri acmis gidip sıkıntı yasamak istemiyorum cevap verirseniz cok sevinirim
Merhaba işlemimi yapan Birgül hanımdı sanırım ochomedi de duydum ama hiç denemedim Ezgi hanımın dediği gibi maalesef iğneli epilasyonda kurumsallık değil de yapan kişi çok önemli before after I olan gerçekten herkesin memnun kaldığı kişiye yaptırmak gerekiyor 3 yıldır yüzümdeki kıllarla uğraşıyorum artık bu konularda uzmanlaştım resmen

Merhaba işlemimi yapan Birgül hanımdı sanırım ochomedi de duydum ama hiç denemedim Ezgi hanımın dediği gibi maalesef iğneli epilasyonda kurumsallık değil de yapan kişi çok önemli before after I olan gerçekten herkesin memnun kaldığı kişiye yaptırmak gerekiyor 3 yıldır yüzümdeki kıllarla uğraşıyorum artık bu konularda uzmanlaştım resmen

İstanbul anadolu yakasinda önerdiginiz biyer varmi sizin gecmisiniz var ben bu ise yeni baslicam ve hic bisey bilmiyorum cok korkuyorum iz kalir diye herkes isi cok iyi yapiyor gibi konusuyor ama sonucun husran olmasindan korkuyurum ya leke kalirsa of of ne yapacgiz bu dertle🙄

Valla Ankara’da çok iyi bir yer Vardı bildiğim tam başladım her şey iyiydi evlendim İstanbul’a geldim burda 2 yıldır deneme yanılma yoluyla iyisini bulmaya çalışıyorum ama dharmamedde çok ciddi sivilce sorunum oluştu 1 yıldır ara verdim yüzümdeki kıllarlla uğraşmaya en başında da yüzüme lazer epilasyon uygulatarak bu belayı ben açtım başıma zaten ki kendim de sağlık çalışanıyım ve hep doktor dermatolog olan kliniklerde yaptırmama rağmen beni oyaladılar bitecek yüz geç bitiyor sonuç daha da beter ıpl falan değil gerçek lazer yaptırdım ve asla sonuç alamadım o yüzden burdan da söyleyeyim asla yüze lazer yaptırmayın ben yandım siz yanmayın bu arada dharmamedde kıllarım az da olsa azaldı bunu inkar edemem ama iz leke sivilce çok ciddi boyutta oluştu hem kılı azaltıp hem iz leke sivilce yapmayacak yer bulmak çok zor maalesef

X