İstanbulda önerdiğiniz tüp bebek merkezleri

Kızlar daha önce buradaki yorumları çok okudum şimdi üyelik yapıp kendi derdime de cevap veren birilerini bulurum umudu taşıyorum .

27 yaşındayım 2 yıldır evliyim . Son 8 aydır çocuk sahibi olmayı düşünüyoruz . zaman geçmesine rağmen gebe kalamayınca doktora gittim . AMH hormonum yani yumurta rezervim 1.11çıktı. Doktor direk tüp bebek tedavisi yapılacak dedi .
şimdi yana yakıla merkez arıyorum . Kendim araştırmaya çalıştım .Her doktor şüpheli . Zaten zor bi süreç olacak bu . Yok mu şöyle etik değerlere inanan vicdanlı tüp bebek alanında uzman bir doktor :KK43:(( zamanla yarışıyorum resmen . Lütfen birileri sesimi duysun . Kendi doktor ve tüp bebek merkezleri tecrübelerinizi yazarsanız çok yardımcı olursunuz .
araştırdıkça umutsuz oluyorum ticarethane ve reklam gibi hersey , güvenemiyorum hiçbirine ... lütfen yardım edin
Bahçeci tüp bebek merkezi , Bülent tıraşçı, seval Taşdemir , memorial , Medipol :KK43:((( kafam çok karıştı
Şişli memorial ben keşke orada yapsaydım

Ben yeni bht clinic tema hastanesinde volkan turana başlayacağım. Volkan bey her türlü sorulara bıkmadan usanmadan cevap verip özenle dinliyor. Son teknoloji ile kurulmuş bi merkez. Bakalım sonuç ne olacak

Evet atakent halkalıda. Şu an sadece ön görüşme yaptık ücreti henüz konuşmadık. Açıkcası Volkan hocaya ısındığım için aşağı yukarı fiyatlarda aynıdır diye çok üstünde durmadım sanırım. En yeni teknoloji ile kurulmuş.
Hmm siz başlayınca fiyat ve nasıl muamele ediyorlar o konuda bilgilendirebilir misiniz?? Rabbim hayırlısıyla hepimizin kurallarını hayırlı evlatlarla doldursun

Ümit özekici tek geçerim istanbulda gitmediğim doktor kalmamıştı sadece ümit hoca sıcak geldi maltepe üniversite hastanesindeydi ayni zamanda mecidiye koy cevrehastanesindeydi mutlaka bir on görüşme yapın derim internetten arastirin
Merhaba, bnende şimdi ii bir doktor arayışındayım. tüp bebek için. Bu hastanede Ümit Bey muayene ücreti ne kadar? Bir de siz tüp bebek yaptırdınz mı burada ücret hakkında bilginiz var mı?

Cep numarasını veriyor gece bile kac kere konusmusumdur aklınızda hic şüphe kalmasına izin vermez yurt dışına çıkarken dahi haber verir 1 gun yada 2 gun yokum sorun olursa hemşireye ulaşın mutlaka bana ulaşırlar diye cok babacan ve hayatımdaki en buyuk şansım di Bence direk kendisi görüşüyor hatta hamile kaldim ama tup bebekten çıkmıştı artik konu aradi ücret onemli deil bebek bizim icin değerli bende bakayim diye ücretsiz muayne etmişti doğuma kadar tüm ilaçlarımı takip etti ki erken dogum yapacaktım ağrılarımı kontrollü ilaçla kesti ki telefonda takip etti hep ya nasil anlatsam heralde cümleler yetmez bir görüşün derim eminim pişman olmayasınız su an imkanım olsa yine Ona giderim belki ileride ama mutlaka bir görüşün
Muayene ve işlem ücreti ne ödediniz? Ümit hocaya

Medicalparka gıdıyor benım bir arkadasım.tupbebek yontemı ile suan 3.ye hamile. Dıger ikiside tup bebek. Onlarada aynı hastanede tedaviyle gebe kaldı dıye bılıyorm.

Merhaba, bnende şimdi ii bir doktor arayışındayım. tüp bebek için. Bu hastanede Ümit Bey muayene ücreti ne kadar? Bir de siz tüp bebek yaptırdınz mı burada ücret hakkında bilginiz var mı?
Şu anki fiyatları inanın bilmiyorum evet benim bir kızım var tüp bebek ümit hocaydi doktorum 6 kere yaptırdım onda hamile kalıyorum ama kaybediyordum

Medicalparka gıdıyor benım bir arkadasım.tupbebek yontemı ile suan 3.ye hamile. Dıger ikiside tup bebek. Onlarada aynı hastanede tedaviyle gebe kaldı dıye bılıyorm.
Merhaba acaba hangi doktora gitmişti arkadaşınız? Bende görüşmeye gidicem orayla bahçelievler Medical Parka

Kızlar merhaba
Maslak acıbadem Prof Dr Suat Dede. Çok tatlı bir doktor ve yardımcı oluyor. Sağolsun sayesinde güzel haberi de aldım. Akrabamız da Suat Hoca sayesinde bebek sahibi oldu. Tavsiye ediyorum

Merhaba arkadaslar biz de tüp bebek deneyeceğiz. Ali Rustu Ergur ile gorustuk. Anadolu yakası medamerikan hastanesinin laboratuvarını kullanıyormuş. Laboratuvar ve doktor hakkında bilgisi olan var mi.

Merhaba arkadaslar biz de tüp bebek deneyeceğiz. Ali Rustu Ergur ile gorustuk. Anadolu yakası medamerikan hastanesinin laboratuvarını kullanıyormuş. Laboratuvar ve doktor hakkında bilgisi olan var mi.
Dediğiniz doktoru tanımıyorum ama medamerikanın laboratuvarı iyi olduğunu düşünüyorum. Benim de dondurulmuş embriyolarım medamerikanda

Dediğiniz doktoru tanımıyorum ama medamerikanın laboratuvarı iyi olduğunu düşünüyorum. Benim de dondurulmuş embriyolarım medamerikanda
Teşekkürler cevabınız için siz hangi doktora gitmiştiniz bir de bu süreçte size takviye vitamin gibi bir şeyler verdiler mi yumurtalar kaliteli olsun diye. Bize takviye konusunda herhangi bir şey söylemedi o şaşkınlıkla ben de sormayı unuttum açıkçası

Teşekkürler cevabınız için siz hangi doktora gitmiştiniz bir de bu süreçte size takviye vitamin gibi bir şeyler verdiler mi yumurtalar kaliteli olsun diye. Bize takviye konusunda herhangi bir şey söylemedi o şaşkınlıkla ben de sormayı unuttum açıkçası
Benim doktor özel muayenehanede çalışıyor ama operasyon işlemlerini Medamerikan hastanesinde yapıyor. Sadece 1 yıldır folbiol kullanıyorum kan pıhtılaşmam olduğu için ecopirin verdi eylülde tedaviye başladım ekimde yumurtalar toplanıp kaliteli blast.embriyo olarak donduruldu. Tanıdıklarımın tavsiyesi üzerine gittim. Hepsinin ilk denemede çocukları oldu. Yani laboratuvarın da iyi olması gerek

X