İstanbul'da Perdeci arıyorum, acil!

tilsim72

Kuzusuna ve kocasına Aşık
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
351
4
Kızlar bildiğiniz evinize yaptırmış olduğunuz KATLAMALI PERDE yapan yer arıyorum uygun fiyata yapan...Bildiğiniz varsa yardımcı olursanız sevinirimhihoyyyt

Canım ben yaptırdım, çok araştırdım en sonunda gönlüme göre bulabildim...
Önce annem yaptırmıştı çok memnun kalmıştı, dikimleri falan çok özenli katlamalı yaptırdım, ''birillant taner perde'' bahçelievlerde, ben üstüne tanımam en ince detayına kadar mükemmeller bence...

katlamalı perde kullananlar tavsiye etmiyolar hiç ... ben de yaptırmak istiyordum vazgeçtim..siz memnunmusunuz???

katlamalı perde kullananlar tavsiye etmiyolar hiç ... ben de yaptırmak istiyordum vazgeçtim..siz memnunmusunuz???

Ben çok memnunum çok şık çok pratik, ama sizde takdir edersinizki herşeyin kalitesi...
bazıları varki mekanizmaları kalitesiz olduğundan dengesiz katlamalar, çabuk bozulmalar yamuk durmalar vs.. gibi sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz...
Burda perdeciyi iyi seçmek araştırmak laızm diye düşüyorum. Örneğin ben salonumumda iki pencere var. Ama büyük olan 2,80 ebatta, 2,80 lik kısmıda tek parça istedim, mekanizmalı perde için büyük bir ebat genelde 3 parça yapıyorlar,uzun olunca pencereye göre, ama ben tek daha göz doldurucu olduğundan tek parça olsun dedim. Çok şükür mekanizdan hiç sorun yaşamıyorum kalıp gibi duruyor. Ben memnunum yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum:kahve:

ben memnun değilim mekanizmasından,kalitesinden filan değil. temizliğinden!! tül storları makinaya atabiliyorsun ama güneşlikleri silmen gerekiyorr ne kadar silinsede insanın içine sinmiyorr..
görünüş güzel ama kullanışlı değil.......

ben memnun değilim mekanizmasından,kalitesinden filan değil. temizliğinden!! tül storları makinaya atabiliyorsun ama güneşlikleri silmen gerekiyorr ne kadar silinsede insanın içine sinmiyorr..
görünüş güzel ama kullanışlı değil.......

Evet güneşlikler yıkanmıyor ama ben temizliğe gelen kadına 15 günde bir loc deterjanla sildiriyorum pırıl pırıl duruyorlar... :1hug:

Ben de memnunum benim de perdecimde fatih de çok memnun kaldım işinden kaliteli mal kullanıyor ve dürüst çalışıyor adam ayrıca bize katlanır perdeyi o tavsiye etmişti çok memnunum....

sonunda karar verdim perdelerime hihoyyyt

uzunnn araştırmalardan sonra sizlere tavsiye edebiliirm ki en uygun fiyatlar z.burnu perdeciler çarşısında ..neredeyse fiyatlar yarı yarıya hihoyyyt

ben tüm evimin perdelerini bulunduğum semtteki bir perdeciye hesaplattım 2000 ytl hesap çıkardı :1shok:...çarşıya agittim 1500 ytl hesap çıkardı ( aynı marka aynı modeller için)

z.burnunda ise bana çıkardıkları fiyat 900 ytl hihoyyyt

Kızlar çok teşekkür ederim perdelerim yapıldı ve takıldı bile 1000ytl ye yaptırdım..çok güzel olduhihoyyyt çağlayanda çizgi perde, internette web sayfaları var..

X