Gebeliğe Hazırlık İstanbulda Tüp Bebek Önerileri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben yasemin cekmez de tup bebek yaptirdim. Cok guler yuzlu bir hoca. Mesajlara bakamadigini soyluyo zaten . Arayin birsey olursa diyo. Keske arasaydin. Ben her aradigimda ulastim. Hep sakinlestiriyodu .cok ümit de vermiyo bahceci gibi. Umidini de kirmiyo. 9 haftamiz doldu insallah bebegimle giderim ziyaretine kar kuresi alcam. Allah ondam razi olsun. Fiyatta yardim etmese esim durumumuz yok diyodu yanasmiyodu. Simdi diyoruzki iyiki gitmisiz. Yavrumuzu verdi. Allah yasemin hocadan razi olsun.

Evet canım dün ben hormon tahlili yaptırmak istedim pınar hoca hemen tedaviye başlattı dün ilk iğne mi yaptırdım
2 kutu gonal f 450
5 tüp merional istedi ama eczanede kalmamış muadilini göndermiş duygu hemşire var ona sordum olur dedi
Ayrıca 2 tane de hap verdi
Birde folik asit içiyorum
Merhaba cnm Serdar koçta mı tedavi oldun bebeğin oldu öı merak ettim bende başladım oraya

Kızlar merhaba bende tüp Bebek merkezi bakıyorum da bezmialem de pınar Özcani çok duydum ne yapsam karar veremedim oraya mi gitsem

İlk denememiz olacak bende bı sıkıntı yok eşimde de çok az ml düşük 2 kez aşılama yaptık tutmadı maalesef

Cnm ben özele gidiyorum medikal park Serdar Koc ben memnunum ordan
Teşekkür ederim Cnm inşallah olumlu sonuç alırsın bakalım hangi doktora giderim ben Beylikdüzü'nde oturuyorum o yüzden biraz daha yakınlara bakıyorum Medicana da Aysun Laçin var bakalım tek uzak baktığım yer pınar Özcan ama bilmiyorum

Teşekkür ederim Cnm inşallah olumlu sonuç alırsın bakalım hangi doktora giderim ben Beylikdüzü'nde oturuyorum o yüzden biraz daha yakınlara bakıyorum Medicana da Aysun Laçin var bakalım tek uzak baktığım yer pınar Özcan ama bilmiyorum
O zaman Facebook dan Gül morkoc var takip et o bayan sayesinde ücretsiz muayene olursun medikalpark da istersen dene

Merhaba yazınızın üzerinden oldukça zaman geçmiş fakat yine de cevap yazmak istedim.Dr.Yasemin' e biz gittik,fiyatta yardımcı olmasının dışında olumlu birşey yazamıycam,boşa zaman kaybı net..
Canım merhaba, yasemin hanımı beğenmedin galiba. Anlatır ısın. Bende düşünüyordum. Şuan kime gidiyorsun

Canım merhaba, yasemin hanımı beğenmedin galiba. Anlatır ısın. Bende düşünüyordum. Şuan kime gidiyorsun
İlk tedavim kendisinde oldu negatif sonuçlandı. Rahim içi o kadar sorun varken nasıl pozitif olabilirmiş ki zaten, onu baya geç anladım.
Bahçeci umuta geçip 2 tedavi de orda gördüm. İkisi de negatif.
Şuan başka bir yerde kısmetse transferi bekliyorum.

İlk tedavim kendisinde oldu negatif sonuçlandı. Rahim içi o kadar sorun varken nasıl pozitif olabilirmiş ki zaten, onu baya geç anladım.
Bahçeci umuta geçip 2 tedavi de orda gördüm. İkisi de negatif.
Şuan başka bir yerde kısmetse
Hangi hastanede bekliyorsun canım ücreti nedir. Doktorun kim. İnşaAllah hayırlı haberler alırsın. Yasemin çekmez siliyorum o zaman. Çok iyi doktor değil demek

Merhabalaar. 7 aydır korunmuyoruz henüz bebek sahibi olamadık ben öncesinde hormon testleri alttan kontrol vs yaptırdım sorun çıkmamıştı eşim de test yaptırdı sperm sayısı düşükmüş 5milyon. Beylikdüzü Kolan Hastanesinde Betül Görgen'e randevu aldık ilk görüşme için. Elimizdeki test sonuçlarını gösterdik bize sonucların kötü olduğunu direk tüp bebek olabileceğini söyledi. Bunun yanında eşime ve bana ilaçlar verdi. Şimdi İstanbul Avrupa yakasında doktor ve laboratuvarı gerçekten iyi olan hastane veya tüp bebek merkezleri önermenizi istiyorum ve yardım bekliyorum. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız

Merhabalaar. 7 aydır korunmuyoruz henüz bebek sahibi olamadık ben öncesinde hormon testleri alttan kontrol vs yaptırdım sorun çıkmamıştı eşim de test yaptırdı sperm sayısı düşükmüş 5milyon. Beylikdüzü Kolan Hastanesinde Betül Görgen'e randevu aldık ilk görüşme için. Elimizdeki test sonuçlarını gösterdik bize sonucların kötü olduğunu direk tüp bebek olabileceğini söyledi. Bunun yanında eşime ve bana ilaçlar verdi. Şimdi İstanbul Avrupa yakasında doktor ve laboratuvarı gerçekten iyi olan hastane veya tüp bebek merkezleri önermenizi istiyorum ve yardım bekliyorum. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız
Merhaba benimde eşimin 5300 doktorum aşılama için 5000 yeterli dedi ama tabi aşılamanın tutma olasılığı tüp bebeğe göre çok düşük ilk aşılama dene derim ben yaptırdım 1 hafta var hasta olmama bakalım sonucu heyecanla bekliyoruz

X