İstanbul’da tüp bebek yaptıranlar 🙏🏻

Size bebek veririz nedir yaa🤣 sanki tezgahtan karpuz veriyo. İşte umut tarici derler ya aynen oyle . İyi bir doktor olabilir ona lafim yok ama oncelikleri hasta psikolojisi degil maddi durumu oyuzden cok antipatik oluyorlar. Bende bu hafta basladim 2.tedavime insallah olumlu sonuc aliriz
Şu an gerçekten şükrediyorum onunla başlamadığıma çünkü ilk tedavim ve beni baya zorladı hem psikolojik hem fiziksel olarak. 1 haftadır ilaçlardan dolayı hiçbir şey yiyemedim su dahi içemedim sürekli istifra ettim. 14nde yumurta toplama işlemi gerçekleşti 19ndan beri de ağrım ve kanamam var ( transfer olmadan bu kadar yoruldum 😞 . Allah herkesin yardımcısı olsun bu yolda 🙏🏻

Şu an gerçekten şükrediyorum onunla başlamadığıma çünkü ilk tedavim ve beni baya zorladı hem psikolojik hem fiziksel olarak. 1 haftadır ilaçlardan dolayı hiçbir şey yiyemedim su dahi içemedim sürekli istifra ettim. 14nde yumurta toplama işlemi gerçekleşti 19ndan beri de ağrım ve kanamam var ( transfer olmadan bu kadar yoruldum 😞 . Allah herkesin yardımcısı olsun bu yolda 🙏🏻
Bende bugun toplandi yumurta iyi sayilirim ama cetrotide verdi yine ama kalmadi bende sende varmi? Yada elinde cetrotide olan varmi acaba arkadaslar acil lazim

Bende bugun toplandi yumurta iyi sayilirim ama cetrotide verdi yine ama kalmadi bende sende varmi? Yada elinde cetrotide olan varmi acaba arkadaslar acil lazim
Yok canım bende cetrotide hiç kalmadı zaten ben ilaçları istenince aldım hep baştan hepsini almadım o yüzden kalan ilacımda olmadı

Hayırlı olsun umarım çok güzel gelişir embriyolar senin transferin ne zamandı?

Yok canım bende cetrotide hiç kalmadı zaten ben ilaçları istenince aldım hep baştan hepsini almadım o yüzden kalan ilacımda olmadı
Anladim ben raporlu oldugum icin topluca almak zorundaydim kalan ilaclarim var ihtiyaci olana verebilirim ama cetrotide yetmedi işte☹️

Senin transfer nezaman. Kendini iyice topla sonra transfer yaptir kac embriyon var kacinci gun.

Benimde histereskopi olacak 1 ay sonra ondan sonraki ay transfer inşallah yani kasım ayına denk geliyor
Selam, Şişli memorial da tedavi oluyordun diğmi-süreç beklediğin gibi mi gelişti? Doktordan ve hastaneden memnunsun ve de Sana maliyeti ne kadar oldu sürecin?
Bende 2 aşılama ve 2 tüp transfer sonrası yoruldum ve ara verdim. Tekrar başliycam ama biraz iş aile olarak stresli bir dönemdeyiz.. Durmakta strese sokuyor.. hayırlı haberlerini bekliyorum

Selam, Şişli memorial da tedavi oluyordun diğmi-süreç beklediğin gibi mi gelişti? Doktordan ve hastaneden memnunsun ve de Sana maliyeti ne kadar oldu sürecin?
Bende 2 aşılama ve 2 tüp transfer sonrası yoruldum ve ara verdim. Tekrar başliycam ama biraz iş aile olarak stresli bir dönemdeyiz.. Durmakta strese sokuyor.. hayırlı haberlerini bekliyorum
Selam 🌺
Evet memorialda tedavi görüyorum memnunum şimdilik bir sıkıntım olmadı genelde drların hepsi iyi ben İpek Düzgüner ile Yücel beyi çok sevdim ilgililer kafamda soru işareti bırakmadılar. Ben açıkçası yumurta toplama işlemine kadar çok yoruldum zayıf olduğum için ilaçlar beni çok etkiledi ve opu’dan sonra kanamam ve ağrım oldu. Defalarca deneyen kadınların Allah yardımcısı olsun gerçekten çok zor bir süreç ben bu kadar olacağını tahmin etmemiştim . Opu sonrası bir kere adet oldum ikinci adetten sonra histereskopi olacak dediler ondan sonra da transfer inşallah 🙏🏻. Ben açıkçası bir ay falan daha bekleme taraftarıyım çünkü hem fiziksel hem psikolojik olarak süreç çok yıpratıcı. Hepimiz hayırlı haberleri alırız inşallah bu yolda Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻

4 embriyom var 2 kisi iyi kalite diğer ikisi orta
Benimde 25 yumurtadan sadece 2 embriyo alabildik orta kalite pek umudum yok ama bunada sukir enazindan deneme sansimiz olacak alllahin isi bakarsin tutar. Senin insallah tutar histereskopiyi nezaman olacaksin ben daha adet olmadim opudan sonra yarin 1 hafta olicak

Benimde 25 yumurtadan sadece 2 embriyo alabildik orta kalite pek umudum yok ama bunada sukir enazindan deneme sansimiz olacak alllahin isi bakarsin tutar. Senin insallah tutar histereskopiyi nezaman olacaksin ben daha adet olmadim opudan sonra yarin 1 hafta olicak
Tabi cnm o kadar iyi kalite olup tutmayanlarıda duyuyoruz hayırlısı diyorum bende . İnşallah gönlümüze göre verir Rabbim.
Histereskopi bu ay adetten sonra olur benimki ya ay sonuna ya da ekim ayının başına denk gelir diye düşünüyorum. Senin kanaman oldu mu hiç opu’dan sonra?

Merhaba. Ben de şişli memorialda aşılama tedavisine başladım. 5 gün femara kullandım. Yumurtalar istenen boyuta gelmedi henüz (15.gündeyim). Bakalım iki gün daha verildi. Büyümezse eğer tedavi iptal edilecek

Merhabalar hanımlar önümüzdeki ay tüp bebek tedavisine başlamaya karar verdik .
İstanbul’da özel hastanede yaptırmayı düşünüyoruz tavsiye edebileceğiniz doktor veya hastane var mıdır? Fiyat olarak ne kadar ödeme yaptınız tahmini? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim 🌸🙏🏻
Acıbadem maslak. Hastaneden memnun kaldım her şey tüm süreçok iyiydi. Ama hastaneyi tercih etme sebebim prof dr yiğit çakıroğlu idi... Önceki doğumunda doktor sebepli travmalar üstü travmalar yaşatılan ve hiçbirine güvenmeyen ben, yatırıp kesse vardır bir bildiği derdim. Sesinde sakinleştirici bir etki var. Nasıl nazik, nasıl kibar nasıl işinde uzman.. Transferimin tek seferde başarılı olmasına tek üzüleceğim nokta tekrar görüşememek sanırım. Kuralları gereği transferi bülent tıraş yapıyormuş ama yiğit hocam ricamı kırmayıp gelip tüm işlem boyunca elimi sımsıkı tuttu.. Bu iş güven ve enerji işi... O olmadan olmazdı. Sağolsun. Fiyat anlamında yardımcı olamam çünkü ciddi genetik incelemeler kromozom analizleri vs yapıldı bize. İlk evladım engelli doğdugu için. Standart bir süreç geçirmedik, ilaçlar benzin yemesi tedavisi o su bu su 50bini buldu diyebilirim.
Asla pişman değiliz, ne gerekiyorsa o yapılıyor. İkizlerime gebeyim şu an 17 haftalık. Yiğit hocam orayı bırakıp bulundugumuz ile gelse takiplerime de ona giderim. Gerçek bir İNSAN

X