İşte Benim Mucizem Yavrularım😍😍😍

Canim seni cok mrk ediyorum ben cinsiyetini ögrendim bugün ama aklim hep sende bana yaz lutfen ikizler nasil nasil gidiyor hamileligin

4aylik oldum canim ben birsey soyleyecegim sana bak hic birsey faydasız biliyomusun her yolu denedim rabbim ızin vermeyince olmuyormus ben onu anladim sende allaha birak derim bol bol dua et
Hesaptaki değil nasipteki oluyo canim işte Hayırlı olsun sağlıkla kavuş inseAllah

Amiiinn sadece regl doneminden 5gun sonrayi baz aldim ama hepsi hikaye bence veren rabbim belli onune gecemiyorsun
Peki ovulasyon testi kullandiniz mi yumurtlama gununu baz aldiniz mi? Tabi veren Allah nasip edecekse veriyor tabi hayirli evlat nasip etsin cumlemize gonlumuzdekileride hakkimizda hayirli eylesin insallah...

ALLAHIMsaglıklı sıhhatlı eli ayagı füzgün kucagına almak nasip etsin İnşallah okurken çok duygulandım Allahım her isteyene versin ben dahil tez zamanda inşallah ama şunu belirtmek isterim ki umuduna,inancına ve hırsına hayran kaldım bende 7 aydır korumasız ilişli lluor ama hamilelik olmuor adet olduğum her ay vardır bunda da bir hayır diorum Rabbim verecegi zamanı bilir

Canim diger formdaki ilk yaziyi okuyunca direk dua ettim insallah kizi olur diye Rabbim bize ikisininde sevgisini tattirsin insallah takip etmeye basladim merak ettim ne oldu diye takip ettim bi baktim iki kiz cok sevindim Rabbim hayirlisini saglkklisini versin insallah insallah yanlis anlamamisimdir ve sagliklisinizdir
Benimde 8. Gebeligim anlatsam buraya sigma cok sukur iki kizim var hamileliklerim cok zor geciyo buna ragmen kizlarim tutturmus bi erkek kardes istiyoruz diye 7 yasindaki kizim ayni senin oglun gibi kuzum gelip gobegimi operdi simdi hamileyim bizde dua ediyoruz Rabbim ne gelirse hamd olsun Rabbim herkesin gonlune gore sagliklisini ve hayirlisini versin banada dua ett

Bu ikiz kizlayın isimleri ne oldu

Hemen hemen aynı belirtilere sahipmişiz. Acaba konu sahibi ikizlerini kucağına aldı mı? Ne güzel dualarla gelen mucizeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…