İşte buduurrr..Bizim yerimiz

Derya abone olursan kullanıcı paneliden direk giriosun buldum abone yerini bak yukarda seçenekler var oraya tıkla abone ol de

geyikte sınır yok yupiiiiiiihihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

hoşgeldin misafir :))okuduğunu hissediyorum katıl bize

heyyooooooooooooo ben geldim kızlaar yeni topiğimizhayırlı olsun sevdim burayı neler yaptırıyornuz bakalım iyisiniz inşallah a.s. :icecream:

OH BE,nihayetinde buldum,.:sm_cool:hihoyyytherkese selam.yer varmı aranızda.hımm:1rolleyes:

hoşgeldiniz
ne sevindirik oldum doyasıya sohbet için burdayız ama herkes çalışıyor

OH BE,nihayetinde buldum,.:sm_cool:hihoyyytherkese selam.yer varmı aranızda.hımm:1rolleyes:

olmazmı hoşgeldin kocaman baş köşeyi açtım sana kaydirigubbakcemile3
derya002 herkes bugün yoğun işte o yüzden yoksa toplanırız birazdan bende kocamdan kaçamak yazıyorum

selam kızlar nasılsınız nihayetinde bulusabildik bayramdı vs. vs. yazamadım ceylancım yeni topigin hayırlı olsun canım:1hug:

kızlar benim moralim cok bozuk yaaaaa... evimiz doğalgazlı.. dün aksam ev sıcaklıklarını ölçtük..malesef cok düşük çıktı... hemen uzman cagırdık... adam da baktı. bu evi ısıtamazsınız dedi..evsahibi de yalıtım yapmaya yanasmıyorsenağlama eşim ev bakmaya basladıııııııı... haftasonuna tasınırız diyor.... habı yuttum ben. tamda kırmızıları beklediğim zamana den gelıyorrrrrsenağlamasenağlama

evet yeni gelenler kendimizden bahsediyorum herkes kendini tanıtsın yerimseniben

ok bende bahsadeyim
ben 24 yasindayim
ev hanimi yim
3 yasinda bir kizm var( yani üc olacak az kaldi)
almanyada yasiyorum evlendim evleneli
aslen osmaniyeliyim(adana)
baska birsey gelmiyo aklima
yarismaci arkadaslara basarilir diliyorum
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

canım ya:teselli: biraz dişinizi sıksanızda adet zamanın bitse bilsen yani hamilemisin adet misin o zaman tasınsanız ha diyince ev nasıl bulunur ya canım :uhm:tasınsanız bile kendine dikkat edeceksin tabiki baska care yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…