işte ELTİMLE HESAPLAŞMA MAİLİM ! oh rahatladım sonunda :) ağzı var dili yoklara örnek

sevimistanbul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2010
821
3

kızlar iki topicim vardı bir derdim kısmında
eltim tam bir yılan ne olur yardım edin kızlar diye
hepinizie teşekkürlerimi buket halinde sunuyorum
orda beni aydınlattınız bakın sizin werdğiniz akılla ağzı olan dili olmayan ben eltime ne mailler attım
çok rahatladım çok teşekkür ederim psikolklarım benimmm :)) işte olay mailim :)) şimdi korkuyor benden :))
utku : sözlüm oluyo elif teyze ; kayınwalidem oluyo
kaynım için isim yazmadım bi tek kaynım die anlattım size...

(((((
muhabbeti tamemen kesmiştim ama bende senin gibi içime attıklarımı yazayım sonra ister Murat abi saygılar olayında olduğu gibi faceden ordan burdan sil sözlümle beni, ister silme..
(( kızlar ben facede farklı siyasi görüşe sahip video yayımlayınca kendini bilmez murat
''utku seni nerden buldu gönül bu akada konar ...ya da'' yazmış densiz.. kötü seyler yazmış
eltimde o kötü yorumlar altına saygılar abicim yazmıştı ))

hiç bişekilde sana cwp wermicektim ama dün kayınwalidemin we benim sabaha kadar üzülüp ağlamamız utkunun gözlerinin dolması.. üçümüzünde dünden beri gözüne tek damla uyku girmemesi son damla oldu..
ben hiç içimi dökmedim. bugüne kadar senin anlamsız soğukluklarını,
gelgit hareketlerini sırf kaynıma sebep görmezden geldim.
herkesle iyiyim, onlada bi şekilde iyi olurum arada kaynım war mantığı ile hep güzellikle sana yaklaştım ama benimde bir sabrım war..
kimse salak değil herkesin herşeyden haberi oluyo, yapılanlardan söylenenlerden tek tek haberim oldu, Allah önüme tek tek hakkımda yazılan çizilen ne warsa koydu.. uyardı beni bi şekilde ((''salak kız kaynına canım diyo köyden bi çocuğu tanımıyo aliciiimmmm diyo... şok oldum aliye alicim demesine, sinir bozucu hareketleri war.)) bunların hepsini Allah önüme koydu
( kızlar arkamdan bunları yazmış hep )
bunları biliodum birgün ben sana soğuk oldummu aslı benim sana ne ettiğim warda böle yazdın ettin dedimmi ??
bu yaptıklarına karşı uğura birgün olsun soğuk oldummu ?? kaynıma söledimmi, tencere olayını kayın walideme defalarca sölemişsin hadi annen teyzelerine sölüosun yapmadığımı bildiğin halde belkide.. refiye yengeye hawwa ablaya kadar bunu yayın yapmanın mantığı ne ???
( kızlar ewinde tenceresi çizilmiş ben kasıtlı yapmışım öyle dio )
( amcamızın karısı ) yenge arkamdan yazık kızcaz demiş etmiş..görümcemde demiş sana zaten ozlem yapmaz die!!
kayın walidem istiosan sana tencere alayım demiş kadıncaz
daha defalarca kaynıma demenin mantığı ne! ozmn bende her ne duyduysam kaynıma yayın yapsaydım iimi olurdu.. sustum sustum artık nerye kadar..

bu tencere, salça, k.biber, nane, kahwe okadar aşağılık laflarki, okadar cewiz kabuğunu doldurmıcak laflarki bana bunları tek tek yazman çok çok ayıp.
( evinde bunları bitirmişim kızlar ki kullanmadım hiç birini ağlıomuş eşyalarımı bititdiler die :)

okurken kendi kendimden utandım, ben 1.sınıftayken bi apartta tam 10 kızla kaldım
böle bi laf daha ömrümde ilk kez duyuyom ne siwasta ne ankarada ne ıspartada böle bişeyle karşılaşmadım.
her kesimden arkadaşım olduda daha ewe gelen misafire böle yapıldığına ne şahit oldum ne duydum. utkudan utandım.

! sana ben gene cwp yazmazdım ben yine alttan alıp sorun yok gibi dawranırdım ama sürekli:yok işte
'''eşimde görünce sizi orada bana baktı yüzümün halini gördü, ewe geldi eşim konuyu actı ağladım''
( ben büyük eltimle gondola binmişim bunu bilerek çağıramamışım.. güyaaa )
yok ''içeri girdim ağlayarak eşim uyandı ne oldu dedi bende ozlem yengeye söylemiş dedim anlattım işte olanları.üzülme boşver dedi!!
yok ''ve ben eşimle tartıştım bu yüzden.. ''ama eşim benim sana sert davrancamı düşünüodu''
bu cümlerinden dolayı cwp yazıom sana!!!
eşin abisinin ewlenmek için seçtiği kızı hiç tanıyamamış,
eğer gercekten tanısaydı, benim seni ayırd etmediğimi ve hiç bir hatam yokken bu olanlardan sebep bana soğuk olmazdı
ben zaten kaynımın bir andan değişmesine anlam weremiodum nerden bilebilirdimki eşinle tencere tawa nane kahwe olayı yüzünden tartışcanızı..
okurken sinirden ellerim titredi..
buna ister inan ister inanma Allah biliyor ya o bana yeter kaynım her zaman benim gözümde
3.kardeşim. utku ile elif teyze
( kayınwalidemin adı elif )bana çocukluklarıyla ilgili öyle şeyler anlatıyolarki dinlerken gözlerim dolu dolu dinliyorum çünkü kendi çocukluğumu buluyorm,
sözlümle kaynım tıpki ben we kardeşlerim gibi gibi normal bir kardeşlikten
çok daha büyük paylaşımlar yaşamışlar, hep bi baba eksikliğini birbirlerinde tamamlamışlar, elif teyze hem anne hem baba olmuş onlara ne zorla büyütmüş oyuzden utku ile kaynımın kardeşliği benim gözümde bütün kardeşliklerden üstün
çünkü onlar sadece tıpki ben we kardeşlerim gbi iki kardeşten öte birbirlerinin herşeyi oldular..
şuan kaynımın baba olarak saygı duyması gerekne kişi utku.
kaynımında böle düşündüğünden tek bir şüphem yok..

bunları düşündüğüm için aman kaynım üzülmesin kaynım duymasın dedim,
gene kaynıma ben aslıyı ayırd etmedim yazmazdım fakat bu olylara kaynımın üzülmesi beni çok sarstı..
benim sebep olmadığım komik takıntılar yüzünden ağlamalarına kaynımın tanık olması we hedefin ben olmam beni şaşırttı..

aramızda soğukluk wardı ws gibi konuşma kendi adına konuş senin anlamsız takıntılarını nerden tahmin edebilirim ben,
duyduğum herşeyi içime atıp sana köyde hep sıcak olmaya calıştım elimden geldiğince uğurun hatrı için..
sen hep uzaktın, ben orya msafir gelmişim utku beni teyzesi ablası ile tanıştırmağa götürüo kaynımın buna şaşırmasını gerektircek bişe yok !!
oralı olmadığımızı düşünmesin ben köyde kaynıma gayet sıcaktım ama senden çekiniodum gene kaynıma canım dememe takılcan die.
başkası neden soğuk die düşüncene oturda birde kendini sorgula ben ne werdimki ne istiom de!!
köyde komşu yengeden tut amcanın eşinin yeğenlerine sözlümn bütün akrabalarına kadar hepsine iyiyimde
bi sanamı mesafeliyim ben insan ayrımı yapmam we küçük şeylere takılmam ailemden bunu gördüm ben !!
herkesle ii olmağa çalışırım. siz büyük elti ile gondola binseniz ben ayır ettiğimi düşünüp bi kenara cekilip ayrı takılıp uzak durmam 24 yaşıma geldim daha böle bişey ilk kez senden duyuom beni zaten tek üzen kaynımında böle bişey düşünmesi..
senin soğuk tawırlarına ben nasıl hep sıcak karşılık wermeğe çalıştım bu güne kadar kırıldıklaırmı sakladım sende madem yapıcı olabilseydin..
hadi beni sewmiyon ayırd ettiğimi düşünüon Utkununda hiç mi değeri yok, insan sırf utkudan sebep bana bugün bi salçanın lafını yapmaz
sen maşallah kendi teyzen annei geç yengeye kadar tencere olayını yayın yapmışın görümceme kadar,
ben aileme anne bana salçanın kahwenin lafını yapmışlar desme annem derki o nebiçim aile öle daha şimdiden senin utkunun kardeşinin ewinde içtiğin kahwe göze gözüküo der..
sen teyzene kadr mahçup olmuşsun oda ilginç teyzen oadar el mi ki sana ewinde bişey kalmamış dicek we sen bana bu sebepten soğuk durcan
bide anlamışsındır soğuk durma sebebimi yazıon kusura bakmada
ben ailemden bu tarz şeyler görmediğim için anlayamadım bunların laf olcanı
keşke zıkkımın kökünü içseydimde ogün kahwe yapmasaydık.

kendin için ben içimde tutamam fazla bazı şeyleri pat diye sölerim içim dışım birdir diosun hiç sanmıom eğer gercekten öle olsa idi karşıma çıkar ozlem yenge kızdı burdaki lafı senmi götürdün derdin gidip kaynıma ağlayıpta
çocuğunda benle ilgili kötü düşünmesine sebep olmazdın..
(( kızlar güya ewdeki lafı ben götürmüşüm ki haberim bile yok ))
tencere olayı için kaynıma ağlamazdın,
300 tl imiş sanırım markası modeli ne ise öğrenip sana göndercem aynından
kahwe nane k.biber salçada göndercem yeterki güldane ablanında kulağına gitmesin.. we uğur böle düşünmesin !!!

aynı şekilde benim tencerem çizilse bundan ne utkunun ne uğurun ne elif teyzenin haberi olmazdı bırak onları anneme teyzelerime yayın yapmazdım çünkü ailemden bunları görmedim ben..
bırak salça nane kahwe bitmişte sölenmemiş laflarını.. yenge arkamdan bana acımış kadıncaz akşam saatlerce buna ağladım..
elif teyze utku üzülmesin die dememiş keşke deseydi utku napar eder sana o benim çizmicemi bildiği halde alırdı yerine yenisini..
tencre önemli değil laflarının altına gizlenme bu tarz şeylere önem wermeyen insan bana
bunların lafını yapmaz mahçup oldum teyzeme demez sence ben bi daha gelir senin ewinde bir bardak su dahi içermiyim!!
bu laflardan sonra!! ben kaynımı kardeşimden ayrı görmediğim için ilk geldiğim gün ewinde kahwe yaptım içtik ,
bizde böle akrabanın ewinde bişi bitince aa baka ben bunu bitirdim lafı olmaz
artı ewinde bişeyini bitirdiğini düşünen kişiye
'' bitirdinde neden demedim teyzemlere mahçup oldum yerin dibine girdim''denmez
bunu kaç kişiye sorarsan aynı cwbı alırsın ayıptır ayıp.. umudun hiçmi gözünde değeri yokki umuudn seni gondolda ayırd edebilceni düşünüon..
utku madem gercekten öle bi insan eşinin abisi olarakta değeri yokmuki
bana nane kahwe muhabbetini yapıon..
yok işte eşimle tartıştık bu sebepler yüzünden yok ağladım ettim ozlem bilmiomu bunun içine metal kaşık girmez diye bağardım ws ws kaynımda bana bağırcanı sanıomuş keşke bağırsaydın..
ben ilk okuldayken biliodum teflon tencerenin nasıl yıkanacağını...
tencere çizilimiş yengye kadar anlatılıom bune be banane ben elimi sürmedim senin bi çöpüne, kaldıkı Allahıma şükürler olsun anahtarı bıraktığında iyiki yemek yapmamışım
yukarda gene bişe eksilir mazallah misafirlerine teyzenlere mahçup olursun benim yüzümden
gene kaynım şahit olur ağlamalarına..
yenge ile kapı muhabbetinizden
banane!!
kadın yanımda anlatmağa başladı yok aslı kapıyı açık koyuyo yok fare girer yok tencereyi çalcaklar ben orda seni korudum !!
ama art niyetinden kalbin bana öle kararmışki bunu göremiosun hadi görme sorun değil bari insanların hakkımda ii düşünmelerine engel olma!!

ben yengeme aslıya boşa kızdın o açık koymadı en son komşunun çocukları geldi onlar acık koydu dedim
kadın şaşırdı ben aslıya
kızmadımki dedi bilmiom üzülüodu dedim oda aşağı indi demekki aslı bu yüzden bana surat yaptı dedi.
madem için dışın bir bana geip dicektin ozlem bu olayın aslı ne die..
içi dışı bir olan insan kaynıma yengeye elif tyz.ye göürmceme sızlanmaz yüzüme der benim
Allah a şükür alnım açık wicdanımı tek bir rahatsız eden olay yok eminim sende rahatsındır elif teyzenin ağlaması içini acıtmamaıştır benim we utkunun üzülmesi..

ben zaten seninle murat abinin olayından sonra eski muhabbetimi kestim
ara ara olan prüzleri kaynımdan sebep görmezden geldim,
utkunun fotosuna yorum yapmışsın bana neden yazıon baane git utkuya mail at!!
ben her zmn yok aslı yanlış düşünmüşün die alttan alamam,
hatırlıomusun sen murat ağbinin olayında bana madem o wideoyu yayımladın yorumlar olur demiştin ben insanlığımdan sana madem utkunun
resmine yanlış anlaşılcak yorumu yaptın ozaman insanların senin hakkında düşüncelerine katlancan lafını etmedim demi..
ailemden aldığım terbiyeden sebep..
ona buna laf sölemekle kawga gürültü ile biyere gelinmez kendine eder insan
3 günlük dünya yarın yüzyüe bakılcanı düşünerek yaşanmalı,
kahwe ws bunlar gülüncek laflar, ben okurken utandım sen yazarken utanmadınmı.. kalbini karatıon farkında değilsin,,
Allah haksızın hakkından gelsin hep bunu derim ben bende warsa bir hata cıkarsın Allah benden..
bundan sonra ister sil ister yorum yap ister bana ii ol ister kötü ol ben zaten
sana bugüne kadar ne bişey yazdım ne yorum yapdım ne kaynıma bişey dedim..
ben zarar görcemi bildiğim için slm werilmedikçe konuşmadım bile!!
yani bundan sonra nasıl dawranırsan dawran ama senden ricam eğer
kalbinde bana karşı kararmayan tek bir nokta warsa benim sebep olmadığım şeyler yüzünden kaynıma hakkımda ağlayıp etme,
tencereni ben yapmadım çünkü, we lütfen bu mailede cwp werme.. kaynımda umarım bigün anlar benim ona ne kadar dğer werip kardeşim kadar sewdiğimi

biraz uzun ama okuyun lütfen kızlar,
eltisinin zehirleri karşısında eşi ile arasını acmak istemeyenler özellikle okusun...
not : klavyeme kola dölüldüğü için harfler karışıyor yazarken ..
imla hataları yüzünden özürlerimi buket halinde sunuyorum
eğer ilgilenmek isterseniz
profilimde açtığım konularda
''eltim tam bir yılan ! ne olur yardım edin kızlar ''
'' kayınvalidem benle kalma derdinde lütfen yardım edin ''
diye. zaten orda verdiğiniz akıllar doğrultusunda eltime böyle bi hesaplaşma maili attım korkudan neler yazmış bana :)
merak edio bu kızın akıl hocası kim diye :)
BENİM ARKAMDA KOCCAMAN KADINLAR KULUBÜ AİLEM VAR..
Psikoloğa gitsem bu kadar rahatlamazdım
kızlar haklıysanız asla benim gibi susma yoluna gitmeyin
belli çercewe doğrultusunda hakkınızı arayın ben maillede olsa yol göstermelerinize uydum ve hakkımı savundum..
Hz. Ali bile haklıyken susmanın daha günah olduğunu söylemiş....

hersey guzel icini dokmussun ama bunlarin hepsi kaynanana nasil yansitilacak simdi? hakliyken haksiz konumuna dusmezsin umarim. bence sozlune soyle boyle boyle yaptim diye. o da annesine soylesin ki kadini dolduramasinlar...

hersey guzel icini dokmussun ama bunlarin hepsi kaynanana nasil yansitilacak simdi? hakliyken haksiz konumuna dusmezsin umarim. bence sozlune soyle boyle boyle yaptim diye. o da annesine soylesin ki kadini dolduramasinlar...
canım benim waktin olduğunda Allah aşkına profilimden actığım konulardan eltime attığım maili oku :) ilk hesaplaşmam başarıyla sonuçlandı
dewamlı bana mailler atıodu ben hep alttan aldım minik minik haklılığımı sawunmuştum ama sizlerin werdği akılla bakın neler yazdım ben eltime :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
kayın walidemle artık anne gibi değil kayın walide gibi yaklaşcam birde değilde zamana yayacağımki canım haklıyken haksız olmamayım
sözlümede birde acılmıcam zamana yayacağım ama ne olur eltime attığım maili oku :)) seni çokkkk sewiorummmm mnlaaaa :)

ayyyy canım çokkk pardon ben senin dier topiclere yazdığını sanıp burayı okumanı istedim okumuşun çok saol
canım kayınwalidemin de sözlümünde haberi war :) onada mail attım aferin sana dedi.. haklısın hakkını sawun dedi
:) k.walidem için dikkat ettiysen hep dikkatl yazdım ki kadına bak ne demiş demesin :)))) onunda haberi war bili benim haklı olduğumu ama eltimden korkusunda beni acıkca savunamıo :)))

ayyyy canım çokkk pardon ben senin dier topiclere yazdığını sanıp burayı okumanı istedim okumuşun çok saol
canım kayınwalidemin de sözlümünde haberi war :) onada mail attım aferin sana dedi.. haklısın hakkını sawun dedi
:) k.walidem için dikkat ettiysen hep dikkatl yazdım ki kadına bak ne demiş demesin :)))) onunda haberi war bili benim haklı olduğumu ama eltimden korkusunda beni acıkca savunamıo :)))

bosver ona karsi savunmasin ama sana da cephe almasin... simdi olayi eltinin bakis acisindan dinleseydi bir de magdur konumunda o olacagi icin seni ortaligi karistiran insan konumuna dusurebilirlerdi diye dedim. ama iyi yapmissin bastan soylemekle. insallah olaylarins eyri degisir hakliligin herkesce kabul edilir.

bosver ona karsi savunmasin ama sana da cephe almasin... simdi olayi eltinin bakis acisindan dinleseydi bir de magdur konumunda o olacagi icin seni ortaligi karistiran insan konumuna dusurebilirlerdi diye dedim. ama iyi yapmissin bastan soylemekle. insallah olaylarins eyri degisir hakliligin herkesce kabul edilir.
canım inan bana görümcem, büyük amcamızın eşi, sözlümün amcası, abisi, diğer eltim onun ne kadar sorun çıkarmayı sevdiğini benim
hep sustuğumu biliyolar ama baktım ki kız arkamdan bana silik karakter, pasif muamelesi yapıyo..
nereye kadar susacaktım.. Bak yukarda Allah var ben diyorum ki bende varsa Allah benden çıkarsın onda varsa ondan....
dikkat ettiysen farklı face hesabı alıp sözlümle beni ayırma çabasını yazmadım we bunun gibi yamadığım çok konu var
haklılığımı savundum
yoksa daha cok çıkardı tepeme..
maille yazmak kolay inşallah yüzüne karşıda kendimi ezdirmem...

gelismelerden haberdar et bizleri ama bundan sonra incik cincik muhabbetine girme bence;
surekli ayni seyleri konusan yaygaraci biri konumuna dusurebilir seni;
boyleleri fenadir alttan yapar eder disari bir sorun yok deyiverir sen sorun cikardiginlar kalirsin
hayirlisi bakalim...

gelismelerden haberdar et bizleri ama bundan sonra incik cincik muhabbetine girme bence;
surekli ayni seyleri konusan yaygaraci biri konumuna dusurebilir seni;
boyleleri fenadir alttan yapar eder disari bir sorun yok deyiverir sen sorun cikardiginlar kalirsin
hayirlisi bakalim...
canım isteme olayı olcak bak gör neler yapcak bana... burdan yazarım size... yok canım asla incik cincik muhabbetlere girmem...
bu mail yeter ona.. o ancak eşini kandırabilir inan bana herkes ne olduğunu biliyo sadece bana değil eşi de dahil herkese çok hatası oldu onun...
kayınwalidem 1 gıdım sewmez ama kaynıma çok acığıdından susuyo...
hayırlısı canım.... son bi soru sorcam şimdi aklıma geldi.. tencereyi çizdiğimi ortaya atmış ya..
ona teflon bi tencere alsam mı sence ??
o anki yüzünü çok merak ediom:KK70::KK70: aradan 1 yıl gecti tencere olayı gecen yıl olmuştu şimdi laf yapıo
alayımmı sence bi tencere ?? şöle paket falan yaptırıp yazın ziyarete gidince götüreyim :KK70::KK70::KK70: ne dersin

canım isteme olayı olcak bak gör neler yapcak bana... burdan yazarım size... yok canım asla incik cincik muhabbetlere girmem...
bu mail yeter ona.. o ancak eşini kandırabilir inan bana herkes ne olduğunu biliyo sadece bana değil eşi de dahil herkese çok hatası oldu onun...
kayınwalidem 1 gıdım sewmez ama kaynıma çok acığıdından susuyo...
hayırlısı canım.... son bi soru sorcam şimdi aklıma geldi.. tencereyi çizdiğimi ortaya atmış ya..
ona teflon bi tencere alsam mı sence ??
o anki yüzünü çok merak ediom:KK70::KK70: aradan 1 yıl gecti tencere olayı gecen yıl olmuştu şimdi laf yapıo
alayımmı sence bi tencere ?? şöle paket falan yaptırıp yazın ziyarete gidince götüreyim :KK70::KK70::KK70: ne dersin

yok bence tencere vs olaylarina hic girme.
ben olsam eger daha da susmazsa herkesin icinde ne nisanima ne de dugunume gelme derim. kaynim sozlumun kardesidir basimin ustunde ama sen benim hicbirseyim degilsin, bu kadar da beni bunalttin seni gormek istemiyorum bundan sonra derim. ama islerin buraya kadar gelmeyecegini umudediyorum. su da varki, eger hicbirsey duzelmezse bunca kafa yorma, aglayip uzulme bosa mi gidecek? eger iki insan bir turlu saygi cercevesinde bir iliski kuramiyorsa kesinlikle gorusmeyi kesmeliler. o yuzden ben hayatimdan cikmasini isterdim direk. ama buna daha zaman var. belki bu mailden sonra artik kendine gelir..

yok bence tencere vs olaylarina hic girme.
ben olsam eger daha da susmazsa herkesin icinde ne nisanima ne de dugunume gelme derim. kaynim sozlumun kardesidir basimin ustunde ama sen benim hicbirseyim degilsin, bu kadar da beni bunalttin seni gormek istemiyorum bundan sonra derim. ama islerin buraya kadar gelmeyecegini umudediyorum. su da varki, eger hicbirsey duzelmezse bunca kafa yorma, aglayip uzulme bosa mi gidecek? eger iki insan bir turlu saygi cercevesinde bir iliski kuramiyorsa kesinlikle gorusmeyi kesmeliler. o yuzden ben hayatimdan cikmasini isterdim direk. ama buna daha zaman var. belki bu mailden sonra artik kendine gelir..
haklısın canım ya eğer tencere alırsam herkesin gözünde insancıl, kalbi temiz olan ben kimci konuma düşebilirim..
canım bende nışanıma gelme düğünüme gelme lafını söyleyebilcek cesaret yok..
ama burdan tüm yorumlardan şunu anladım asla eskisi gibi canım cicim vucuk vıcık sen haklısın vs olayına girmeyeceğim
karşısında güçlü bi iamj çizmeye calışacağım
b arkadaşımız bana özel msj atmış senle konuşurken 2 kez düşünmeli senden korkmalı demiş .. öyle dawranacağım ki beni kırmaya cesaret edemeyecek
bu da güçlü bi uruşla olur yüzümün yumuşaklığını ona göstermeyeceğim ama kaynımın yanında değil
cocukla aramı bozuyo...
canım bugün yarın doğumu var sence aramalıyım ????? sözlüm eltim muhatap almıo kardeşini arayacak banada kardeşimi ara dedi
şimdi aramassam bakın ozlem insan seciyo diyecek ???? prim wermiş olur muyum ??

kızlarrrrcadı eltim doğum yapcak ne yapmalıyım ??? onu mu kaynımı mı arayayım ??
sözlüm onu muhatap almıyo
aramazsam şimdi her yerde lafımı eder o ne yapayım ???
kaynımı arasam gene laf eder biliyorummm :KK43:

haklısın canım ya eğer tencere alırsam herkesin gözünde insancıl, kalbi temiz olan ben kimci konuma düşebilirim..
canım bende nışanıma gelme düğünüme gelme lafını söyleyebilcek cesaret yok..
ama burdan tüm yorumlardan şunu anladım asla eskisi gibi canım cicim vucuk vıcık sen haklısın vs olayına girmeyeceğim
karşısında güçlü bi iamj çizmeye calışacağım
b arkadaşımız bana özel msj atmış senle konuşurken 2 kez düşünmeli senden korkmalı demiş .. öyle dawranacağım ki beni kırmaya cesaret edemeyecek
bu da güçlü bi uruşla olur yüzümün yumuşaklığını ona göstermeyeceğim ama kaynımın yanında değil
cocukla aramı bozuyo...
canım bugün yarın doğumu var sence aramalıyım ????? sözlüm eltim muhatap almıo kardeşini arayacak banada kardeşimi ara dedi
şimdi aramassam bakın ozlem insan seciyo diyecek ???? prim wermiş olur muyum ??

ben olsam onu aramam. sozlun de arama diormus kimse seni suclayamaz. zaten bunca seyden sonra...kaynimi ararim ama ona da cok samimi olmam yani. hayirli olsun der kapatirim. o da kendi yaptigini sorgulasin. bir dusunsun. yani benim mantigima gore arasinda kan bagi olan aile mensuplari gorusmeyi kesmemeyi tercih edebilirler ama diger mensuplar iliskilerin lackalastigi anda mesafeyi koyup yetmiyorsa gorusmeyi de kesmelidir. herkesin kafasi rahat eder boylece. sen tek tarafli kararlar alabilmelisin bu konuda. kimseyle zorla guzellik olmuyor. olmuyorsa da ustelemenin alemi yok. kavgasiz gurultusuz huzur dolu bir hayat olur iste.

ben olsam onu aramam. sozlun de arama diormus kimse seni suclayamaz. zaten bunca seyden sonra...kaynimi ararim ama ona da cok samimi olmam yani. hayirli olsun der kapatirim. o da kendi yaptigini sorgulasin. bir dusunsun. yani benim mantigima gore arasinda kan bagi olan aile mensuplari gorusmeyi kesmemeyi tercih edebilirler ama diger mensuplar iliskilerin lackalastigi anda mesafeyi koyup yetmiyorsa gorusmeyi de kesmelidir. herkesin kafasi rahat eder boylece. sen tek tarafli kararlar alabilmelisin bu konuda. kimseyle zorla guzellik olmuyor. olmuyorsa da ustelemenin alemi yok. kavgasiz gurultusuz huzur dolu bir hayat olur iste.
ben böye suclu gibi dewamlı kaynıma iyi iyi konuşma ilgili olma derdndeyim
ne zorunluluğum varsa... o eşinin yaptıklarından ötürü 1 kez bile benden bırak özrü dilemeyi konuşmadı bile tamam özür , konuşma beklemiom
ama hiç sucum yokken bu u dönüşüyle soğuma neden !! o kadar üzülüyorum ki onun yemgem yengem derken şuan silah zoru ile konuşmasına...
ne kadar aptalım ben ya göremiom işte...
arayıp yağlı ballı konuşcaktım sewiyorum eşşeği çünkü :KK43: kardeşimden farkı yok inanın..
ama anlasın die tamam soğuk konuşayım

Hakkini savunman iyi olmus bundan sonra eltinle herhangi bi sorun oldugunda ben noktayi koydum belliki anlasamiycaz zorlamanin alemi yok de gec.Unutma hayat ondan ibaret degil yakinda nisanlaniyormussun bu zamanin tadini cikar...eltinin dogumundada direk eltini arama kayninla seviyeli sekilde gözaydini ver kapa birak ne düsünürlerse düsünsünler.Kayninda karisinin lafiyla senle kötü oluyosa kendi bilir bosver zorla güzellik olmaz.Sen nisanlinla ve kayinvalidenle arani iyi tut gerisini önemseme canim...

çok karışık yazmışsın olayları anlamak zor ama benden sana tavsiye incik cıncık konularla uğraşma büyük insanlar küçük şeylere takılmazmışş sen de öyle yap

Hakkini savunman iyi olmus bundan sonra eltinle herhangi bi sorun oldugunda ben noktayi koydum belliki anlasamiycaz zorlamanin alemi yok de gec.Unutma hayat ondan ibaret degil yakinda nisanlaniyormussun bu zamanin tadini cikar...eltinin dogumundada direk eltini arama kayninla seviyeli sekilde gözaydini ver kapa birak ne düsünürlerse düsünsünler.Kayninda karisinin lafiyla senle kötü oluyosa kendi bilir bosver zorla güzellik olmaz.Sen nisanlinla ve kayinvalidenle arani iyi tut gerisini önemseme canim...
ay ne güzel söylüyorsun canım ya vallahi yukarda Allah biliyor ya anneme acsam durumu annem bile bu kadar yardımcı olabilir miydi tartışılır..
ay kaynım çok saf ya zaten benim sözlüm eltim gibi baskın bi karakter :) ama sözlüm enerjisini eltim gibi kötülüğe yormuyo
kaynımda garibim ben gibi sessiz bi karakter ondan çok üzülüyorum ona.. inan bana eltim onun kesinlikle haketmiyo..
kaynımda onun lafıyla benle arayı açıyo, eşiyle kawga etmektense benle raya mesafe koyma yolunda..
onların düğününde bütün aile tanıdı beni son 3 yıldır gündemde hep ben varım eltim birde kaynım tarafından sewilmeme katlanamaycağı için
iftira yalan herseyi denedi.. Ama Allah yukarda...... Ben hep diorum bende warsa benden çıkarsın onda warsa ondan cıkarsın tamam canım kaynımı
arayıp mesafeli konuşayım :KK43: :KK43: ona çok kırgınım :KK43:

çok karışık yazmışsın olayları anlamak zor ama benden sana tavsiye incik cıncık konularla uğraşma büyük insanlar küçük şeylere takılmazmışş sen de öyle yap
CANIM YA BUNUN ÖNCESİNDE İKİ TOPİCİM WARDI ELTİMİN YAPTIKLARINI ANLATAN...
BURDAKİ ARKADAŞARLA UZUN BOYLUCA YPILNLARI ANLATTIM
HERKES İYİ NİYETİ BIRAKIP DİK DURMAM KENDİMİ SAVUNMAM GEREKTĞİNİ SÖYLEDİLER
BENDE BENİ MAİLLE TACİZ EDEN ELTİME ALTTAN ALMAYI BIRAKIP
HAKETTİKLERİNİ SÖYLEDİM :)
NEREYİ ANLAMADIN CANIM SÖLE ZEWKLE ACIKLARIM HEMEN ( inanılmaz rahatım şuan )

senin yerinde olsam mail değilde gidip karşısına konuşurdum
maillerde yada msjlarda insanlar birbirini anlıyamıyor haklıykkende haksız poziyona düşebiliyorsun
bu mailin karşılığı sana gelicek ama eltin yüzyüze konuşcaktır seninle
hatta şunu bile düşünmüştür kıza bak karşma çıkıp konuşmaya cesareti yok mail atıyor diycektir
ben olsam derdim
önemli olan yüz yüze olduğunuz zaman hakkını arıyabilmektir
ve haklı olduğunu anladığı zamanda senden çekinirdi bu yzaılalrları konuşucaktın yanlış yapmışsın

X