işte ELTİMLE HESAPLAŞMA MAİLİM ! oh rahatladım sonunda :) ağzı var dili yoklara örnek

çok güzel içini dökmüşsn canım umarım bundan sonra düzelir sevgili eltin :)

ya canım kalbime iniodu az kalsın ya :KK70::KK70: öyle bi yazmışın ki :KK70::KK70: seni eltin sandım

hani imza : sevgili eltin der gibi :KK70::KK70:

cocuğu oluo ya belki anaç duyguları gelişir belki içindeki insanı duygular gelişir...

senin yerinde olsam mail değilde gidip karşısına konuşurdum
maillerde yada msjlarda insanlar birbirini anlıyamıyor haklıykkende haksız poziyona düşebiliyorsun
bu mailin karşılığı sana gelicek ama eltin yüzyüze konuşcaktır seninle
hatta şunu bile düşünmüştür kıza bak karşma çıkıp konuşmaya cesareti yok mail atıyor diycektir
ben olsam derdim
önemli olan yüz yüze olduğunuz zaman hakkını arıyabilmektir
ve haklı olduğunu anladığı zamanda senden çekinirdi bu yzaılalrları konuşucaktın yanlış yapmışsın

mihriban o kırklarelinin köyünde ben Ankaradayım yani nışanda bir araya geleceğiz.. nışana kadar bu içimdekiler beni yer bitirirdi
hem nışnada bunla konuşsam kıza bak nışanında rezillik yapıo demez miydi bu yapıda bi insan ??
aynı şehirde olsak tabi maildekinin belki de onda birini söyleyebilirdim

şu an yapmam gereken sanırım bir araya geldiğimde bu yazdığım maile uygun hareket etmek değil mi ??

haklısın yüz yüze oluncada yüzüne gülümsersem ben aptal konuma düşcem
yüz yüze olsam hiç benim harcım değil bu cümleler.... sözlümde şokta şuan ama haketmişti bunu dio ..

yüz yüze olsam hiç benim harcım değil diyorsun
asıl sorun burda işte
kadın kalkıp bunları sennile konuçcaktır sen yüzyüze oldunuda kendini savunamazsan dahada kötü olucak
nişandan sorayıda bekleyebilirdin
umarım daha çok turnaklarını çıkarmaz
bu saaten sora bence hiç mğnakaşaya girme onunla ben söylüycemi söyledim dersin
arkadan yine konuşursa konuşucaktırda bu sefer yanında olmasa bile tel. aç ağzına geleni say
kaynanada ufaktan iğnemeleye başla
kim bana iyilik yaparsa iyilik bulur aksi taktirde kimse benden medet ummasın kapımada gelmesin de
bunu direk söyleme konu aç söyle anlasın oda hatasını

yüz yüze olsam hiç benim harcım değil diyorsun
asıl sorun burda işte
kadın kalkıp bunları sennile konuçcaktır sen yüzyüze oldunuda kendini savunamazsan dahada kötü olucak
nişandan sorayıda bekleyebilirdin
umarım daha çok turnaklarını çıkarmaz
bu saaten sora bence hiç mğnakaşaya girme onunla ben söylüycemi söyledim dersin
arkadan yine konuşursa konuşucaktırda bu sefer yanında olmasa bile tel. aç ağzına geleni say
kaynanada ufaktan iğnemeleye başla
kim bana iyilik yaparsa iyilik bulur aksi taktirde kimse benden medet ummasın kapımada gelmesin de
bunu direk söyleme konu aç söyle anlasın oda hatasını

canım burçla harçla olayı yorumlama istemem ama benim burcum balık elimden gelen budur :) benim adım hıdır der gibi :))
vallhi sizlerin ışığında gözüm acıldı da bu maili atabildim.. benden desteklerinizi cekmeyin aman diyim beni yoklayın :KK43:
hep yetiştirilme hatasından kaynaklanıyo bunlar.. benim annem bana herzaman susmayı ve herkesin bir melek olduğunu aşıladı durdu...
beni zorluklara hazırlamadı....
bu ilk değil ki ben okurkende cok ezildim iş yaşamındada eziliyorum
hakkımı savunamıyorum adamalr buluyo sessizi 6.ayda başlatıo ssk mı...........
hata eltimde değil belkide benim fazla aptal olmam hata..
eltimde kullanıo bunu :KK43: o kadar insan bana burda yardımcı olmaya calıştı yol gösterdi
bari eltimle yüz yüze gelince sizlerin emeğini boşa çıkarmasam.....
zaten yüz yüze gelmeden önce bu yorumları tek tek okuyacağım
vallahide okuyacağım şaka değil, davranışlarımı pekiştirmek için....

canım isteme olayı olcak bak gör neler yapcak bana... burdan yazarım size... yok canım asla incik cincik muhabbetlere girmem...
bu mail yeter ona.. o ancak eşini kandırabilir inan bana herkes ne olduğunu biliyo sadece bana değil eşi de dahil herkese çok hatası oldu onun...
kayınwalidem 1 gıdım sewmez ama kaynıma çok acığıdından susuyo...
hayırlısı canım.... son bi soru sorcam şimdi aklıma geldi.. tencereyi çizdiğimi ortaya atmış ya..
ona teflon bi tencere alsam mı sence ??
o anki yüzünü çok merak ediom:KK70::KK70: aradan 1 yıl gecti tencere olayı gecen yıl olmuştu şimdi laf yapıo
alayımmı sence bi tencere ?? şöle paket falan yaptırıp yazın ziyarete gidince götüreyim :KK70::KK70::KK70: ne dersin

valla safa yatıp "tencerene cok uzuldugunu herkeslerden duydum kıyamadım" diye al dicem ama hanımefendi basmış nikahı rahat sizin daha çok yolunuz var şimdiden ortalığı karıştıran durumuna düşme :KK66:

yazmadan geçemeyeceğim

ne zaman iki kişinin çok uzatılmış yılan hikayesine dönmüş hesaplaşmasına tanık olsam kafamda haklıyla haksız karışır.aklıma "asla haklıda olsan gereksiz tartışmaya girme, uzaktan bakıldığında hanginizin haklı olduğu anlaşılmayabilir" lafı gelir.sözüm kesinlikle meclisten dışarıdır anlatmak istediğim bazı insanları "ne olursa olsun" bu kadar önemseyip laf saymaya bukadar zaman ve emek harcamanın mantıksız olduğudur.elti kimdir nereye kadar ne yapabilir güneş balçıkla sıvanabilirmi, ateş olsa cürümü kadar yer yakar vs. vs.

seni kırmak istemiyorum yanlış anlama canım
bende önceden sen gibiydim hep susardım
ben mesela çok gezen biriyim 12 kadar bazen hiç gelemzdim arkadaşalrımla kalırdım bunuda bütün akrabalarım duyar dedikodumu yaparlardı
cvp hakkımı hiç kullanmadım ailem susturdu beni hep
şimdi kimse gık diyemiyor ne yüzümede ne arkamdan insanlar şuan benimle konuşurken bir kere daha düşünür
ben bu sorunumu aştım kimseye ezdirmiyorum kendimi ve cevabımıda veriyorum
karşındakide senin gibi bir insan eltin değil başkasıda olsa karşındakini kendinde güçlü,zeki,akıllı,büyük görme
bir atasözümüz vardır havlayan köpekler ısırmaz diye

canım çok haklısın ne kadar acaip biriymiş eltin benim tencerem çizilse farkında bile olmam,bence nane ve kahve değilde olay eltinin seni kıskanması olabilir,bu arada aklıma takıldı düşünsene eltinde burdaymış okur yorum yaparmış sus sen çizdin tenceremi kahvemide bitirdin falan diye:)))

vay be teknoloji ne boyutlara varmi sanal alemde hesaplaşma

hayır canım benim pasifliğim :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: yüzyüze olsak korkar kaçarım....
günlük gibi içimi döktüm kıza .. yoksa inan ben o cümlelerin insanı değilim......... özür dilerm kendim ama pasifin tekiyim.....
arayabilirdim ama mail yolunu sectim sesini duyunca tırsacağım çünkü..... kendimden nefret ediyorum inşallah cocuklarım benim gibi olmaz...

valla safa yatıp "tencerene cok uzuldugunu herkeslerden duydum kıyamadım" diye al dicem ama hanımefendi basmış nikahı rahat sizin daha çok yolunuz var şimdiden ortalığı karıştıran durumuna düşme :KK66:

canım ya biliyomusun 3 senede gecse 5 senede gecse ben bi tencere alcam :KK70::KK70:
burdan topc açıomuşum _________kızlarsss olaylı tencere hediye olarak alındı :KK70::KK70::KK70:____________

CANIM YA KAYNIM BAŞKASI İLE EVLENCEKTİ HER YERDE BUNUN DIRDIRINDAN KURTULDUM DİODU

biz başka kızın düğününe hazırlanırken hatta eşya alındı ew dizildi.. diğer kızla söz kesildi.. ne oldu ne bitti anlamadık 1 ay içinde geri eltime döndü

yani ewlilikleri inanılmaz şok etti milleti....

yazmadan geçemeyeceğim

ne zaman iki kişinin çok uzatılmış yılan hikayesine dönmüş hesaplaşmasına tanık olsam kafamda haklıyla haksız karışır.aklıma "asla haklıda olsan gereksiz tartışmaya girme, uzaktan bakıldığında hanginizin haklı olduğu anlaşılmayabilir" lafı gelir.sözüm kesinlikle meclisten dışarıdır anlatmak istediğim bazı insanları "ne olursa olsun" bu kadar önemseyip laf saymaya bukadar zaman ve emek harcamanın mantıksız olduğudur.elti kimdir nereye kadar ne yapabilir güneş balçıkla sıvanabilirmi, ateş olsa cürümü kadar yer yakar vs. vs.

umarım hayatın boyunca bu tarz insanların hedef noktası olmassın...
kısacası umarım kıskanç bi eltin olmaz :KK70::KK70: ya da küçük gelin olmazsın umarım :)
burda bana vakit ayıranarkadaşlarım içinde gecerli bu dileğim...

canım bu mailde 2 senelik bi susma birikimi var.... bende onla bir olmamak adına hiç bi saldırısına cewap wermedim...

patlayınca maalesef böyle uzun oldu.... inan bana asla gereksiz bir kelime yok hesaplaşmamda kelimesi kelimesine hakediyo...

seni kırmak istemiyorum yanlış anlama canım
bende önceden sen gibiydim hep susardım
ben mesela çok gezen biriyim 12 kadar bazen hiç gelemzdim arkadaşalrımla kalırdım bunuda bütün akrabalarım duyar dedikodumu yaparlardı
cvp hakkımı hiç kullanmadım ailem susturdu beni hep
şimdi kimse gık diyemiyor ne yüzümede ne arkamdan insanlar şuan benimle konuşurken bir kere daha düşünür
ben bu sorunumu aştım kimseye ezdirmiyorum kendimi ve cevabımıda veriyorum
karşındakide senin gibi bir insan eltin değil başkasıda olsa karşındakini kendinde güçlü,zeki,akıllı,büyük görme
bir atasözümüz vardır havlayan köpekler ısırmaz diye

mihriban az önce tam 1,5 saat sözlümle benim bu durumumu konuştuk......

bende artık öğrenmek istiyorum insanlara dur demeyi.... ya ben kimsenin etlisine sütlüsüne karışmam herkesle tatlı dil güler yüz olmak isterim

ama bakıyorum insanlara ananem, teyzelerim, bazı akrabalar, eltim... ne bileyim hedef hep benim...

kendime bakıyorum acaba gercekten insanları rahatsız eden bi dawranışım mı var ?? yooo.....

iyi kötü bi üni bitirdik.... işimizi bulduk.... kendimize göre bi eş adayı bulduk.... gelecek için çabalıyoruz... we asla kafamı kaldırıpta

insanların acığını gören arayan didikleyen merak eden bi insan değili.... kendi kabuğumdayım.. kabuğumu tıklatanada son derede naziğim...

en yakın arkadaşım teyzen seni kıskanıo kendi kızlarının da sen gibi olmasını istio dio..... iyide o zmn kızlarını yetiştirsin...
her ortamda beni neden karalıo ????

eltim de azıcık güler yüzlü olsun .. neden bele sawasıo... ben onlar yüzünden kişiliğimi yetersiz görmek değiştirmek zorundamıyım :KK43:

çocuğumu nasıl yetişrsem bilmiorum... hangi kalıpta eğitsem.... ona iyi we güzel olanları sunmak warken

zararlı insanlara karşı bi asker gibi yetiştirmek gerek demek ki.... renkler giderek kirleniyor.....

niye karşılaşmayım ki ben bu dünyada yaşıyorum.bu tarz insanlar o kadar çok ki.kimi zaman elti olarak kimi zaman k.valide olarak görümce olarak iş arkadaşı olarak müdür olarak hertürlü karşımıza çıkarlar.uğraşamazsın bunlarla.anlamazlar.en güzeli kendi çizgini bozmadan sınırlar koymak mesafe koymak bence.ben asıl bundan sonrasını merak ediyorum.yani tamam geri adım atar belki bir süre ama huylu huyundan vazgeçmez hatasınıı anlamazki. sen uğraştığınla kalırsın.yani inşallah senin için öyle olmaz sonrası

canım çok haklısın ne kadar acaip biriymiş eltin benim tencerem çizilse farkında bile olmam,bence nane ve kahve değilde olay eltinin seni kıskanması olabilir,bu arada aklıma takıldı düşünsene eltinde burdaymış okur yorum yaparmış sus sen çizdin tenceremi kahvemide bitirdin falan diye:)))

:KK70::KK70::KK70:::KK70::KK70:::KK70::KK70:::KK70::KK70:::KK70:D canım ya az önce bi ark. ne fenaymış hakkaten sevgili eltin yazmış :KK70::KK70::

ya bende giribim gözlerim şiş uyku sersemliği ile imza : eltin anladım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: bi tırstım ::KK70::KK70: al başına bela..

ben korkuyorm kızdan çünkü :)))))) ama rahat ol canım o facede 0 - 6 yaş gurubuna hitap eden wideo yayımlamaya bayılır bu siteler onu acmaz :))

msn iletisine mutluluk oyunları içeren kocam bana bayılıo iletileri yazar kadınlar kulubu ona bi kaç bedeb büyük gelir canım

rahatca dedikodu yapabiliriz :KK70::KK70: bura onsuz rahat kaldığım tek alanım :KK70::KK70::KK70::KK70:

niye karşılaşmayım ki ben bu dünyada yaşıyorum.bu tarz insanlar o kadar çok ki.kimi zaman elti olarak kimi zaman k.valide olarak görümce olarak iş arkadaşı olarak müdür olarak hertürlü karşımıza çıkarlar.uğraşamazsın bunlarla.anlamazlar.en güzeli kendi çizgini bozmadan sınırlar koymak mesafe koymak bence.ben asıl bundan sonrasını merak ediyorum.yani tamam geri adım atar belki bir süre ama huylu huyundan vazgeçmez hatasınıı anlamazki. sen uğraştığınla kalırsın.yani inşallah senin için öyle olmaz sonrası

ben daha ewlenmedim bile .... sözlümle uzun süredir bu olayı konuşmuyoduk az önce 1.5 saat konuştuk bu olayı.....
evlendiğimdede dewam edecek bunlar... inan bana burda ayrıntısıyla konuşuyorum ama yüzüne karşı hiç bişi demedim
sözlümden başka hiç kimse ile konuşmadım bunları... bundan sonrası için nasıl olcak kestiremiom.
çocuğu olcak belki içindeki insanı duygular gelişir biraz....
coluk cocuk sahibi olunca benimle uğrasmayı keser... sen uğrasıomusun desen
bana bi adım atsın ben sözlümn kızacağını bile bile yelkenler ora derim .... kendime cok kızıyorum .... mesefa diyo bütün ark.lar...
umarım becerebilirim.... yüzüme gülünce ben hemen insan yüzümü göstermeğe başlarım...
ya ben sadece elti olayında deil... iş okul aile ilişkilerimdede böyle başarısızım....
insanlar girederek kirleniyor ben gardımı almıyorum...... bi sözlüme sesim çıkıyo....
ya burcum balık ondan mı acaba :/ biliomsuun ilerde cocuğumu bile en güclü burc ne ise o ayda doğurmayı düşünmedim değil :KK43:

canım ya kafam karıştı kim haklı kim haksız demişsin ya

ğere müsaidsen benim profilimden actığım konulardan __ eltim tam bi yılan ne olur yardım edin ark.lar ___ topici war

orda arkadaşlar tabiri caizse o kadar gaz werdiki bu kim neden korkuyorsun falan

bende arkadaşların gazıyla bana maille sataşan eltime alttan almayı bırakıp dur dedim bende içimdekileri sıralayım :)))

az cok yaptıklarının bi kısmı o bölümde war istersen göz gezdir ... canım psikolojimi bozdu

kaç kere sözlümden ayrılma noktasına geldim kimseye anlatamadım herkes günahsız sözlüme gard aldı.. o yuzden burda anlatmak ikir edinmek istedim

bi baktım iki günde radikal kararlar aldım we psikolojim rahatladı...

hedef kitlemden oluşan 40 50 tane kadın bana yol gösterio.... valla sen garipsedin ama ben bu yorum yapan arkadaşlara bugün 3. gün dua ederek uyuyorum...
annem bu kadar yardım edebilirdi ancak

hepsini çok sewiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Diğer konularınızı okuyamadım şuan ama sanırım eltiniz de size mesaj yoluyla
birşeyler ima ediyormuş.
Bence eltinizin yaptığı saçmalığa siz de bulaşmışsınız.
İnsanlar konuşmalı, yazım dili çok etkili bir dil değildir bence.
Ortada hesaplaşılacak veya çözüm aranacak ya da ipleri tamamen koparacak bir durum varsa
karşı karşıya gelip, paylaşmak ve çözüm bulmak daha iyi bence.
Siz şimdi iyi güzel içinizdekileri yazmışsınız ama sizinde yazdığınız gibi korkunuzdan yazmışsınız heralde.
Ve size ne tür bir çözüm sağlayacak bu yazdıklarınız, ben hata yapmışım özür dilerim mi diyecek.
Eğer şu saatten sonra eltinizle ilgili sıkıntı yaşamaya devam ederseniz,
yüzyüze konuşmakta fayda var bence de, her iki tarafta açık açık kozlarını paylaşmış olur.
Çünkü anladığım kadarıyla eltinizde hep arkanızda söylemiş birşeyleri,
kimbilir ufakta olsa yanlışta anlaşılmalar olabilir.

diğer konularınada göz atmıştım canım bişey yazmamıştım çünkü bunlar çok gereksiz konular gibi geldi bana tabi sana nekadar dokunduysa onu bilemem kötülük yapanın yanına kalır böyle insanlara cevap bile vermem değer verip onunla ilgili kafa bile yormam ona mail atman doğru olmamış bana sorarsan şimdi o birin üstüne on koyup anlatır kayınvalidene eltin belliki seni çekemiyor kıskançlık yapıyor yada sözlünün sana olan ilgisini kaldırmaıyor vs vs...benim eltimde nişan söz dönemlerimde benle çok uğraşmaya çalıştı yüzüne bile bakmıyorum bakmadım biliyo suçunu ve birşey sormuyor neden böyle soğuksun diye

X