İşte istediğim Doğal Burun ( Resimli) Doğal burun estetiği yapan doktorlar? Yardım..

Allah herkese istediği burnu nasip etsin. Bende şuan emre ilhan hakkında araştırma yapıyordum :) Onun yaptığı burunlarda çok başarılı gerçekten.. Tek istediğim minik bir burun :126:

bence istanbuldaysan kaçırma emre beyi yaptığı işi gördüm süper iş çıkarmış

Merhaba herkese slmlar.Siteye yeni katıldım bende..Prof. Dr mustafa Şengezer' e kuzenim burun ameliyatı oldu.Yaklaşık 1 yıl oluyor.Gerçekten kişinin yüzüne uygun çok doğal burunlar yapıyor kendisi.Ve inanılmaz hızlı iyileşiyor hastaları.Tavsiye ederim..

doç.dr.burak erdamar demir bende kendisine 1 ay önce oldum çok doğal kimse anlamıyor 1 aylık olmasına rağmen

kızlar merhaba,
benim burnumda çok doğal oldu gerçekten çoook beğendim. Dr alper bayraktara yaptırdım. Daha 21 gün oldu. Sadece merak ettiğim bi konu var burnumun üstünde çizgi gibi bi iz var çökük gibi azıcık. sizce nedendir. Başına gelen fikri olan yazarsa sevinirim....

Selam ameliyat oldunuz mu bilmiyorum ama hazır bildiğim bir konu varken cevap yazmak istedim. Siteye yeni üyeyim bu da yazdığım ilk yorum bu arada Bu fotografların tümü Nazım Çerkeş tarafından yapılmış ameliyatlar..bende estetiğin doğal görünümlü ömürlük vs olmasından yanayım. Kendisini araştırırken cosmed kliniğin sahibi oldugunu öğrendim. Sitesıni incelerken de sizin paylaştığınız fotoları gördüm. Randevuya gittiğimde bu fotograflara da baktık. İnanın bunlar hiçbisey öyle güzel burunlar yapmış ki heyecanlandım. Klinikte de canlı canlı 2 tane alçı açımını gördüm ve tarihimi aldım Ocak ayına.

Doktorunuza karar vermeden mutlaka tanışmanız gereken bir doktor... tavsiyem bu şekilde. Görüşmede hem cana yakın hem profesyonel olduğunu anlarsınız zaten. Ben çok ince elerim ve fazla garanticiyimdir hatta annem bu huyuma sinir olur ama burun önemli napiim :130: didik didik araştırırım herseyi. 6-7 tane doktor vardı aklımda. Eğitimleri, uzmanlık alanları, randevular, facebook profilleri, hasta yorumları derken Nazım Bey'e karar verdim. Yılbaşında Türkiye ye geldiğimizde ben de guzel bır burnuşcuğa kavuşacağım. Umarım yazdıklarım yardımcı olur çünkü ben de araştırmamı yaparken Kadınlar Kulübünü gece gündüz okuyordum resimlere falan bakıyordum :126: oyle bır durumdayım kı bazı uyelerı sokakta görsem koşup selam verebılırım

umarım sizin için benim için ve burnunu güzelleştirmek isteyen tüm bayanlar için sonuçlar muhteşem olur

En doğal burunları Emre İlhan yapıyor. Kimse ameliyat olduğunu bile anlamıyor. Hatta çöken, fazla oyulan, fazla kalkık, ucu düşük, her türlü burnu düzeltmiş çok fazla örnek gördüm. hastaları ile görüştüm. öncelikle doktoru iyi araştırın. Hastaları ile görüşün. Öncesi sonrası resimleri iyi araştırın. O kadar doktor araştırdım en doğal ve en güzel burunları Emre İlhan yapıyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar tabiki de en doğal ve yüze yakışan burunları Emre İlhan yapıyor. Ben de kendisine ameliyat oldum bugün 22. günüm ve burnum küçük ama çok şiş tabi:) Ne doktorlar araştırıp buldum Emre Bey'i nice doktorlara taş çıkartır gerçekten. Bu kadar aldığı parayı kuruşuna kadar hakeden doktor çok az var maalesef. Emre İlhan ile görüşün derim onunla görüşmeden başka doktora karar vermeyin. Onun verdiği sonsuz güvenle kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz emin olun.

geçmiş olsun umarım iner şişleriniz hemen. Nasıl oldugunu cok merak edıyorum ama genelde 1 ay falan geçince paylaşmış fotograflarını herkes.. bu da şişlikler yuzunden sanırım :)

ben forumda çok yeniyim, daha pek bir şey bilmiyorum ama burnunuzu ben de görmek isterim sakıncası yoksa

Arka arkaya iki mesaj yazıcam ama bir şey söylemek istiyorum, tabi herkes kendi yüzüne uygun ve estetik olduğu belli olmayan burun istiyor ama forumda şimdiye kadar okuduğum ve gördüğüm kadarıyla bu tip burun isteyenlerden bazıları yapay görünen burunları da çok beğendiklerini belirtmişler tabi bu benim şahsi fikrim ( yeni üye olduğuma bakmayın daha önceden de okuyordum bu yazıları kimse üstüne alınsın ya da yanlış anlasın istemiyorum gerçekten ve paylaşımları çok yararlı buluyorum)

Okuduklarıma göre birçok kişi Emre İlhan'ı tavsiye ediyor bu beni gerçekten ona yaklaştırdı fikir olarak, paylaşımlarına baktım facebooktan hastalarının hepsi memnun, ama benim gibi mükemmelliyetçi bir insanda her zaman şüphelere yer vardır. Mesela ben Emre Bey'in bir hastasının, çoğu kişinin beğendiği burnunu beğenemedim, yapay durduğunu düşünüyorum. benim burnumun içinde de yani nefes alışımda da problem olduğunu düşünüyorum, burnum kemerli bir burun. Arkadaşım Zühtü Demir'e 3. ameliyatını oldu (daha önceki ikisini sormadım kime olduğunu bilmiyorum malesef) ve memnun, onunla da görüşmeye karar verdim, tabi ben de doğal bir görünüm istiyorum ve rahat nefes alabilmek istiyorum en başta, bu yüzden aklımda şuanki isimler Emre İlhan'ın yanında Zühtü Demir, Reha Yavuzer, Süreyya Şaneldir
Muhammet Dilber'i de araştırdım ve yaptığı birkaç burnu çok beğenmeme rağmen hep aynı tekniği uyguluyor gibi geldi bana

Ve sormak istediğim bir konu daha var
Muhammet Dilber'in yaptığı burunlarda alınla burnun birleştiği yerde şiş ve yastıksı yumuşak bir görünüm yok, kemik belli oluyor, yani daha doğal
Emre İlhan'ın yaptığı burunlarda bunu göremiyorum yani çoğu alınla birleşik gibi duruyor bunun nedeni ameliyatın türü mü? nedir?
Bilen varsa gerçekten kocaman bir yardım olur

Bu kadar bilmişlik yapıyorsun, doktora da senden başkası karar veremez diyebilirsiniz ama yardımınıza çok samimi bir şekilde ihtiyacım var arkadaşlar gerçekten

ben bunu yazarken ne kadar zaman geçti kim bilir

Kesinlikle katılıyorum 1 senedir araştırıyorum ve hala kime ameliyat olacağım konusunda kararsızım. Artık hemen olsa da bitse diyorum :)

Kesinlikle Emre İlhan'ı tavsiye ederim. Zaten forumda onunla ilgili çok fazla yorum var. Benim de 1 ayı geçti olalı. Ve bu şiş hali bile insanlara güzel geliyor çok doğal olmuş diyor herkes... Ayrıca burun estetiğinde uzman oldugu gibi çok iyi bir KBBci. Beni bir sürü dertten kurtardı diyebilirim. Zaten sizde dogal bir burun istiyorsunuz anladıgım kadarıyla bence tam adresi:) Bir sürü doktor gezdim böyle samimi, içten bir doktor görmedim. Zaten Emre Bey'i tanıdıgınız zaman diğer doktorları hemen unutuyorsunuz öyle bir güven veriyor insana. Çok fazla hastasıyla sohbet ettim konuştum hepsi seneler geçmesine ragmen mutlu en önemlisi de bu bence. Sürekli yurt dışından, şehir dışından hasta geliyor zaten muayenesi gecelere kadar dolup taşıyor. Bence randevu kesinlikle alın derim. Ayrıca facebook grubunu takip etmenizi öneririm yüzlerce hastasının fotografı orda var zaten merakınızı giderir. https://www.facebook.com/pages/Op-Dr-A-Emre-İlhan/158281844215227?fref=ts Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz bu arada:)

Çok güzel yazmışsın canım sonucta bunları sormak begenip begenmemek senin en dogal hakkın.. İnsan bir kere ameliyat olmak istiyor hayatında tabi bu yüzden dogru karar vermek istiyor. Benim 36. günüm bugün, Emre İlhan'a ameliyat oldum. Ameliyat olmadan önce Muhammet Dilber ve birkaç doktorlada görüştüm. Ancak gel gör ki bana Emre Bey'in verdigi güveni, samimiyeti hiçbiri veremedi. Emre Bey parayı bile her zaman ikinci planda tutan bir cerrah bir kere. Şimdiye kadar böyle bir estetik cerrah tanımadım.. Ayrıca benim fikrimce Emre Bey'in yaptıgı burunlar cok daha basarılı ve dogal duruyor. Ve çok da iyi bir KBBci. Benim sinüzit ve deviasyon problemimi de çözdü çok şükür. İki kaş arasının şişkinligi ise hastalar burda bir kac günlük fotograflarını paylasıyorlar genelde. Eğer ameliyatta alnının ortasına kavis verilmişse (yani hasta bunu istemişse) orasının şişliginin inme süresi 8 ay.. Benim orda kavisim vardı o yüzden çok ellemedi iki kaş aramı hemen indi mesela orası daha 1. ayım bide düşün. Burnumun ucu şuan top gibi çünkü en çok neresiyle ugrasıyorsa orası daha fazla şişiyor. Ve kavislerin çıkma süresi tamamen yaklasık 8 ayı buluyor. Sen istedıgın sürece Emre Bey ona göre burun yapar zaten karşısında ki hastanın ne demek istedigini cok cok iyi anlayan ve beklenilenden daha iyi sonuclar cıkaran bir cerrah gerçekten inan bana.. Mesela bana tasarım yaparken şöyle birsey sordu Emre Bey; ''Estetik oldugunun belli olmasını istiyor musun?'' -Ya dedim gerçekten belli olmasını isteyenler oluyor mu yani ben bunu doktorun yeteneksizligi olarak görüyorum dedim'' Bana dedigi cevap 100 metre öteden belli olsun diyenler var! Yani gel gör ki arkadasım senin begenmedigin o burunun sahibi emin ol kendisi hokka olsun iddalı olsun kalkık olsun demiştir. Eger öyle olmasaydı Emre Bey'in yaptıgı bütün burunlar aynı olurdu. Ama herkesin yüzüne özel tasarım yapıyor gerçekten. Ben daha bu hafta işe başladım inan herkes ifaden çok fazla değişmemiş, güzelleşmişsin çok dogal olmuş dedi. Çünkü böyle olmasını ayrıca ben istemiştim ve Emre Bey'in o becerikli elleri hakkını verdi gerçekten:) Ayrıca ameliyat öncesi ne kadar ilgileniyorsa ameliyat sonrası 10 katı daha fazla ilgileniyor o kadar yogunlugun içinde bir de. Muayenesi geceleri kadar dolup taşıyor ama asla hastalarını ihmal etmiyor, ne kadar yorgun olursa olsun seni hep o güler yüzüyle karşılıyor. Ve ben şuan da sadece şunu diyorum ''İyi ki Emre Bey'i tanımışım ve acele edip başka bir doktora olmamışım'.. Sana facebook sayfasına bakmanı öneririm orda çok fazla fotograf var. https://www.facebook.com/pages/Op-Dr-A-Emre-İlhan/158281844215227?fref=ts
Seni birazcık olsa aydınlatabildiysem ne mutlu bana:) Başka bir sorun olursa sorabilirsin...

selam,ameliyat olduğunuz fiyatı paylaşabilir misiniz?ve fotoğraflarınızı görebilir miyim?

tam doktora karar verdim diyorum,ikiye indiriyorum,karşıma başka bir isim çıkıyor,ne büyük bir derya bu,girdik çıkamıyoruz...

Canım ameliyat öncesi araştırma dönemi insanı deli eden sıkıntılı bir süreç. Bence de en önemlisi doktor seçimi. Dr.Abdülkadir Göksel'i bir araştırmanı öneririm. Göksel Hoca kadar doğal ve her yüze ayrı burun yapan bir doktor daha olduğunu sanmıyorum. facebook da op.dr.a.goksel sayfasından bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…