İşte istediğim Doğal Burun ( Resimli) Doğal burun estetiği yapan doktorlar? Yardım..

Benim burnum darbe almış küçükken ve yamukluk var biraz, biraz da kemerli kemeri ve yamukluğu önden belli olmuyor ve fotoğraflarda da düz gibi, şimdiye kadar içten dıştan hiçbir şekilde ameliyat geçirmedim
Ancak ben profilimden sıkıntılıyım, yani gerçekten bana yandan bakan biri olduğunda rahatsızlık çekiyorum ve benim gibi sosyal birini çok içine kapanık gösteren bir şey bu anormal hareketler
insan kendisinden memnun olamıyor
birkaç sene önce bir doktorla görüştüm ama ameliyat olmaya niyetim yoktu (o nasıl oluyorsa ) bana burnumun en kalkık burunlardan olduğunu ama kemerden dolayı bunu göstermediğini, ameliyatta sadece kemer törpülenirse ucunun çok çıkık durucağını söyledi. düşününce, haklıydı da
benim istediğim tabi ki yüz karakterime uygun bir burun, doğal durması, estetik operasyon geçirdiğinin belli olmaması önemli benim için, ama burnumun bu haliyle önden bir sıkıntım yokken duruşunun çok değişmesi de beni korkutuyor kemeri gittiğinde ucu çok çıkık durucaksa, ucunu da güzelce toplayabilecek biri lazım bana
doğal durması için burnumda daha önceden olmayan bir doğallık olsun istemiyorum yani ahahahaha

Ben bir yıllık bir hastasının burnunu beğenmedim alınla birleşikliği hala sürüyor bir garip geldi bana isim vermek istemiyorum
bu beni biraz şüphelendiren
emre bey gerçekten kendimi yakın hissetmiş olduğum bir doktor, göksel beye de bakıcam onu da çok önerdiler çünkü
evet sitede çok erken paylaşımlar yapıyor emre bey ve morarma olmuyor kimsede gerçekten bu da çok iyi tabi

aslında nasıl bir tasarım olur bilmiyorum birkaç tane yapılıyor değil mi?
kavis nasıl durur bende gözümde canlandıramıyorum, kavisli burunlar daha yapay duruyor bence, artık doğal kavis görünce bile bu ameliyatlıdır mantığı yerleşti

albümünü umarım görürüm bakıcam şimdi ama daha çözemedim buraları o yüzden bulamayabilirim de

albümünü buldum, gördüm fotoğrafını güle güle kullan burnunu ve kavisi gayet iyi hatta bundan kavislisi zaten çok oyuk ve yapay durur,
şimdi ne kadar zaman oldu demiştin? herhangi bir problem yaşadın mı? nefesinde sorun var mıydı?

Son düzenleme:

alınla birleşilen yerin ameliyattan önceki halini de gördün mü peki canım. belki orası için hiç bir dokunuş yapılmamış ve doğal bırakılmış olabilir yani diyoruz ya tercih meselesi diye. belki kişinin tercihidir tabi bilemiyorum kimden bahsettiğini de önemli değil zaten şahıslar. ben emre beyin çok hastası ile karşılaştım muayenehanesinde ama bugüne kdr o kısmının birleşik olanı görmedim. bir de fotolar da çok yanıltıcı olabiliyor. benim burnumu görenler şaşırıyor fotolardan çok daha güzel ve küçük derler mesela:26:
tasarımda istediklerin ve istemediklerini belirterek birlikte karar veriyorsunuz. öncelik hastanın tercihi canım. senin belki başta istediğin bir şey tasarımda uygulandığında beğenmeyebilir daha farklı bir tercih de sunabilirsin.emre bey kişiye özel burun planlıyor.yani burnun alın, çene ve elmacık kemiklerine uyumluluğunu baz alarak tasarım yapıyor.kavis olayı da tamamen senin tercihe kalmış . o yüzden için rahat olsun. içine sinene kdr tasarıma karar verirsiniz. ben doğal istedim kimse de estetik olduğumu anlamadı
6 ayı geçti canım ameliyat olalı. çok şükür hiç bir sorun yaşamadım. ameliyattan önce burnumdan nefes alamıyordum.ilk bu amaçla emre beyin kapısını çaldım. KBB uzmanı olması ilk tercihim oldu. bir de ilk ameliyatımda burnum çökme yapınca kemer oluştu ve işin içerisine estetik de girdi. şuan hem sağlık açısından hem de estetik açısından istediğim gibi buruna sahip oldum.darısı senin başına

Hayır görmedim diğer halini, yani haklısın canlı görmek lazım fotoğraflar yanıltıcı oluyor çoğunlukla
Ben de görüşmeye gitmeyi çok istiyorum, abdülkadir gökselin yaptıgı burunlara baktım onları da beğendim doğallık açısından
peki sen ameliyatından önce abdülkadir gökseli duymuş muydun? duyduysan emre ilhanla arasında görüştüğünde mi karar verdin? bunlar da son sorularım

canım öncelikle şunu söyleyim. Emre bey tasarıma başlamadan önce, doğal bir burun mu yani bakıldığında estetik olduğu anlaşılmayan bir burun mu istersin yoksa iddalı bir burun mu diye sorar. tasarımını da ona göre yapar.ve gerçekten doğal burun konusunda da içime en çok sinen emre bey olmuştu.
ben ameliyat öncesi bu forumda her doktorun hasta yorumlarını okudum. amacım hem sağlık problemim gitsin hem de doğal bir burnum olsun. göksel beyi de kk da ve face de takip ettim. ama görüşmeye gitmedim. tabi sen aklında olan isimlerle görüşebilirsin.içine hangi dr sinerse ona karar ver cnm. en doğrusu yüz yüze görüşmek zaten.
Ben forumu altına üstüne getirip araştırdım.en aklıma yatan Emre bey oldu. kararımı daha görüşmeye gitmeden burada vermiştim. o yüzden başka doktorlarla görüşme ihtiyacı duymadım. kafam karışsın istemedim belki de. kararlı bir yapım olduğu için uzun süre beklesem de dedim benim doktorum Emre İlhan olmalı. sabırla o günü bekledim ve ilk görüştüğümde yanılmadığı anladım. kendine bu kadar güvenen doktor işte aradığım ...istediğim gibi bir burun yapacağından bir an bile tedirginlik duymadım ve o gün ameliyat tarihini belirledik.en önemlisi güvenmek bence. o duyguyu da hem ameliyat öncesi hem de sonrası fazlasıyla veriyor. bizlerle iletişimi o kadar içten ki ne istediğimizi de hemen anlayabiliyor. bence aklındaki isimlerle görüş öle karar ver.

benim doğl burnumda öyleydi,cepheden sıkıntı yoktu uzundu ama kötü durmazsı ancak profil beni de çok rahatsız ederdi hele ki gülünec daha da kötü görünürdü,şimdi ki halinden çok memnunum,resimlerde kendimi çok beğeniyorum çok şükür,
profilimden bakabilirsin resimlerime,
söylediklerini sen doktora belirtemeden bunu görebilecek doktor bence doğru bir doktor sana göre..
kk da alternatifler bitmez,
iki ye indirge sonrası görüşmede netleşir bence :)

tam 2ye 3e indiriyorum sonra elediğim doktorun yaptığı bir burnunu çok beğeniyorum haayydiiiiii baştan

tam 2ye 3e indiriyorum sonra elediğim doktorun yaptığı bir burnunu çok beğeniyorum haayydiiiiii baştan

çok zor bir süreç,seni gayet iyi anlıyorum benim oğlum bile seçenekler 2 bile olsa kitleniyor,
çok da iyi doktorlar var,işini çok iyi yapan,
en iyisi gidip doktoru yerinde görmek,yaptığı burunları incelemek,
kk bazen doğru olmayan yorumlarıda içinde barındırıyor
o nedenle buraya da çok itimat etmemek lazım,
resimleri inceleyin bence,
face den doktorun listesinde aynı resimli arkadaşı görebiliyormusunuz? vs
fake olup olmadığı burdan da anlaşılır,
tam şüpheci oldum yaw:))

şüphecilik bir yandan da iyi bir şey ben sırf şüpheden yazdım foruma zaten, reklam ihtimali vs.
emre ilhan iyi işler çıkarıyor gibi
fotoğraf inceliyorum bol bol, albüm araması yapabileceğim bir bölüm yok ama sanırım değil mi? :)

forumun şu iyiliği var , neredeyse tüm doktorların eserlerini bir arada görebilme şandı:)
Emre İlhan evet iyi bir doktor,
Abdülkadir Gökselin face sayfasında ameliyat yaptığı hemen hemen tüm hastalarla çekilmiş resimleri var,diğer doktorlarında vardır muhtemelen,
bence faceden de bakabilirsin,
bir de ne kadar olmuş ameliyat olalı baktığın resimdeki hastalar o da çk önemli çünkü burun geç oturan ve tepkisinide geç ortaya çıkaran bir organ bu nedenle yeni yapılmış burunlara bakıp karar verme
ne zaman olmayı planlıyorsun?
Göksel bey de listendemi?

ayy bende şimdi baktım burnuna gerçekten çok hoş gözüküyo ama kendi burnunda çok kötü değildir bence ki bu kadar güzel bi burun olmuşş bende çok istiyorum yaa inşallah darısı benimde başıma :)

baktım evet sürelerine de bakıyorum ve artık az çok tahmin edebiliyorum fotoğraflardan ne kadar zamanlık burunlar olduğunu
Göksel beyle ve Emre beyle yüzyüze görüşmeyi düşünüyorum, ankarada olduğum için zühtü demirle de görüşücem ama onun yaptığı burunları görmedim daha sadece bir tane gördüm
bu yaz olmayı düşünüyorum yaza doğru, güneşten korunmam zor olucak biliyorum ama kışın olamam yazın istanbulda kalma durumum çok daha yüksek çünkü
benim burnumun derisi ince, bu iyi birşey mi kötü mü?

ben ilk burun estetiğimi temmuz ayında olmuştum,sıcağın güneşin zararlı etkisini görmedim çünkü hep korudum burnumu..
sıkıntısı rahat rahat güneşlenemiyorsun ve denize giremiyorsun bir süre yanii.
zaten yaz topu topuna 2 ay sürüyor onunda 5 haftası hasssas geçince yazdan birşey anlamıyorsun..
ben de göğüs estetiği olmak istiyorum ama nisan gibi bakalım:)
zühtü demir ankaranın doktoru mu?
yüzyüze görüşünce daha da netlik kazanır karar verme sürecin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…