Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu iste oglumun bebek odası takımı..

evet teyzelerı bukadar odamız... sırada oglumun gelmesı var sabırsızlıkla beklıyoruz..

..

cok güzel bir oda olmus, tam benlik yerimseniben

güle güle kullansin bebisin opuyorumnanaktan

harika olmuş canım hiç beğenilmez olur mu güle güle sağlıkla büyüt inşallah...darısı da bizim başımıza...

canımm çokkk harikaa bu yaaa bayıldımm vallaaa özel mi yaptırdınız hazırmı o kadar baktım ben bu çok gzel SAĞLIKLA HUZURLA KULLANMAK NASİP ETSİN RABBİM :))

canımm çokkk harikaa bu yaaa bayıldımm vallaaa özel mi yaptırdınız hazırmı o kadar baktım ben bu çok gzel SAĞLIKLA HUZURLA KULLANMAK NASİP ETSİN RABBİM :))

begenmene cok sevındım canım.. maskodan aldık canım hazır yani...amın canım allahım herkesın bebısını korusun..

begenmene cok sevındım canım.. maskodan aldık canım hazır yani...amın canım allahım herkesın bebısını korusun..

ben yalovada oturuyorum kısmet olursa bebek odası bende öle bişi istiyorum tabi cinsiyetine göre :))) burda çok fazla çeşit yok istanbuldan falan bakarız artk

Çoooook tatlı!
Şeniz
Allah zamanında bebeğini kucağına almayı, ve en güzel şekilde büyütmeyi sana nasip etsin!

Canım gule gule kullan bebişinle.Bursadada aynısını gordum ve fıyat karşılaştırması yapmak ıstıyorum neadara aldın canım sen oda takımını?Mumkunse soyleyebılırmısın?

Canım gule gule kullan bebişinle.Bursadada aynısını gordum ve fıyat karşılaştırması yapmak ıstıyorum neadara aldın canım sen oda takımını?Mumkunse soyleyebılırmısın?

canım 2800 dedı 2500 e aldık..umarım sende gonlune gore bulursun..

bayıldım...
içinde sağlıcakla büyümek nasip etsin rabbim..
ay bi daha bakayım çok güzelmiş ya

bayıldım...
içinde sağlıcakla büyümek nasip etsin rabbim..
ay bi daha bakayım çok güzelmiş ya

cok tesekkurler canım begenmene cok sevındım.. boyle begennenler olunca yanlıs secım yapmadıgımı anlayıp daha cok sevınıyorum...

X