Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu iste oglumun bebek odası takımı..

Çok güzel bir oda olmuş çok beğendim şimdi artık mışıl mışıl uyuyordur odasında :)

Merhabalar...Oğlunun bebek odası takımını çok beğendim...Umarım şimdi odasında sağlıkla mutlulukla büyüyordur.Benim de 2 ay sonra bi oğlum olacak ben de onun için harıl harıl oda bakıyorum şu sıralar nette...Sizin odanızdan almayı düşünüyorum kısmetse,firmayla görüştüm şehir dışına da gönderiyorlarmış...İşte ben İstanbul dışında yaşadığım için gidip mobilyayı yerinde görme imkanım yok,sadece fotoğraflarına bakarak sipariş edicem.Ciddi şekilde almayı düşünüyorum ve siparişi de biran önce vermem lazım...Senden ricam epey zamandır kullanıyorsun sanırım bu odayı,memnun musun,gerçekten göründüğü gibi kullanışlı ve kaliteli mi,oğluşun içinde rahat ediyo mu,varsa odayla ilgili şikayetlerin beni bilgilendirirsen çok sevinirim...Kararımı büyük ölçüde etkileyecek çünkü görüşlerin...Şimdiden teşekkürler,oğlunla birlikte güzel,sağlıklı günler...

çok güzel bir oda olmuş sağlıcakla büyüsün bebişin... inş. bizde yaparız böyle oda Allahım bizede nasip eder:Saruboceq:

bayıldım ya süper olmuş.herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmüşsün.güle güle sağlıklı günlerde kullanın olumunekankayizsmile

canım çok ama çok beğendim.ben de inşallah oğlum olursa bu konseptte bir oda düşünüyorum.denizci temalı çok fazla oda baktım ama gördüklerim içerisinde en güzeli diyebilirim.Allah yavruna sağlık sıhhat versin.güle güle kullanın inşallah..

kımse begenmıyo galıba yorum yapan pek yok..

ben şimdi gördüm canım,odası bir harika! allah hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin.benim tontişimin bir odası bile olmıycak.ablaya bir oda,abiye bir oda;kuzucuğuma malesef kalmadı odaaaaa:KK1:artık biraz odamızı paylaşıp sonra ya abinin odasına;ya da ablanın odasına postalancak!:KK55:

canım bayıldım bebişinin odasına hatta içindde ben yatmak istedimmm:KK53::KK52:o kadar yaniii.oğluşun güle güle kullansın

ben şimdi gördüm canım,odası bir harika! allah hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin.benim tontişimin bir odası bile olmıycak.ablaya bir oda,abiye bir oda;kuzucuğuma malesef kalmadı odaaaaa:KK1:artık biraz odamızı paylaşıp sonra ya abinin odasına;ya da ablanın odasına postalancak!:KK55:

aynı durum bizdede var şimdilik bebişimiz bizle yatacak daha sonra ablasının odasına postalıcaz onu :KK1:eee 3 çocuklu olmak kolay deil:KK66:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
tam oğluma istediğim oda,ama maalesef olmadı.bebeğini güle güle sağlıcakla büyütmen dileğimle...

siteyi gezınırken farkettım cok guzel dekorasyon yapmıssınız bebeğini güle güle büyütürsün inşallah darısı basıma

Mesajları okuyunca çok merak ettim odayı ama maalesef resimleri göremiyorum.:KK43:

X