Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu iste oglumun bebek odası takımı..

Odanız cok güzel,aynı tarz bende begendım ama itiraf edeyim seninki daha güzel:)..masko dan hangi magazadan aldınız canım,bende yerinde gidip görmek isterim..çünkü gerçekten kaliteli duruyo..

Odanız cok güzel,aynı tarz bende begendım ama itiraf edeyim seninki daha güzel:)..masko dan hangi magazadan aldınız canım,bende yerinde gidip görmek isterim..çünkü gerçekten kaliteli duruyo..

cok tesekkur ederım canım.. mobılya gercekten gorundugu kadar kalıtelı bunu seker cocuk magazasından aldık canım... darısı sıze ınsallah...

Vavvvv çok güzel maşallah.Aynısını bir yerde görmüş ve çok beğenmiştim.Oğlum olsaydı böyle birşey düşünebilirim demiştim.Güzel günlerde güle güle kullansın İnşallah

Vavvvv çok güzel maşallah.Aynısını bir yerde görmüş ve çok beğenmiştim.Oğlum olsaydı böyle birşey düşünebilirim demiştim.Güzel günlerde güle güle kullansın İnşallah

cok tesekkurler canım... ıyı dıleklerın ıcınde saol...

canım saglıcakla buyut bebısnı ayıp olmazsa nerden aldın yazarmısın benımde cok hosuma gıttı

Bayıldım ,bayıldım duvar kağıtlarınla bütünlük yaratmışsın güle güle büysün küçük bey sevgiyle kalın....

X