İSTEDİĞİM BİR ERKEK VAR AMA

Yani bence konuyu da tepki toplamak için açtınız. Adamın biriyle yatmak istiyorum diye konu açana hangi gözle bakılır sizce
Ya bi gözle bakmayız insanlar birilerini arzulayabilir yaradılış sonuçta ama hanım kızımızınki adamı taciz etmeye giriyor. Gözünden düşecek adamın iyice.

Ya bi gözle bakmayız insanlar birilerini arzulayabilir yaradılış sonuçta ama hanım kızımızınki adamı taciz etmeye giriyor. Gözünden düşecek adamın iyice.
ay bence de yaa..
konu sahibinin yaptıklarını bir erkek yapsa çoktan tacizciye çıkarmıştık adamın adını
hatta çeşitli işkence önerileri veriyor olurduk burada

Merhaba öncelikle forumda yeniyim bir şeyden bahsetmek ve sormak istiyorum.
Bir erkek arkadaşım var adı Efe ama sadece arkadaşız sevgili değiliz ve kendisi çok utangaç mesela çarşıya gideriz bir kere bir kıza yan baktığını bile görmedim insanların arkasından konuşmaz paranın bir kere lafını yapmaz herkes hakkında çok iyi şeyler söylüyor her neyse direk konuya gireyim ben Efe'den çok hoşlanıyorum onu arzuluyorum bir iki kere evime davet ettim ama gelmek istemedi.Beni işten alır eve bırakır.Bende yine bir gün beni işten eve bırakacağını bildiğim için siyah kilotlu çorap kısa etek giydim öyle bindim arabaya yok yine olmadı bir kere dönüp bakmadı.Bir keresinde elini tuttum bacağıma koydum ve beni hiç aramadı bir süre boyunca ben hep onu aradım., ben bu çocuğu çok istiyorum çok tatlı bir çocuk belki bir kere beraber olsak içim rahata erecek ama olmuyor.Nasıl onu buna ikna edebilirim sevgilisi yok zaten asker göreve gittimi gelmez bi kaç ay o yüzden hiç bir kızı bekletmek istemiyor ama ben ona hastayım ne yapacağım bana bir öneri bir şeyler söyler misiniz?
Korona var Koronaaa

her yere doğum tarihimi doğrumu yazmam lazım illaki merak ediyorsan 29/06/1993
şimdi niye doğrusunu yazdın o zaman? sadece yaşını söyleyip geçebilirdin.
çelişkili geldin bana. neyse. mune ablam çözer bu işi.
bu arada,
efe seni istemiyo, bırak çocuğun peşini

X