Sizce Havada Aşk Kokusu Var Mı ?

sadem__34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2015
7
0
33
Hayırlı sabahlar hanımlar forumu her gece severek takip ediyorum bu gece de kendi derdimle ilgili fikir almak için hesap açtım yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.
Mayıs ayında bir arkadaşım vasıtasıyla bir geziye katıldım arkadaşımın iş arkadaşlarından birisini daha görür görmez içimde Bir şeyler kıpırdadı. Gezimiz üç gün sürdü genelde biz kızlar hep ayrı takıldık ama bu beyle arada bir göz göze geldiğim de oldu. Sonra gezi bitti ben bu beyi baya bir görmedim sadece bir ara arkadaşıma isterseniz arkadaşlarınla birlikte gitmek istediğiniz o yere gidelim kuzenim profesyonel resim çekiyor hem de resim çekilirsiniz falan demiş. Benm arkadaşım da bizi aradı tabi biz cok tanımadığımız iki erkekle üç bayan doğru olmaz diye olumsuz yanıt verdik.

Yine aradan zaman geçti bir akşam o ortak arkadaşımızla cafede otururken tesadüf onunla karşılaştık arkadaşım masaya davet edince oturdu sonra benim ev arama muhabbetim açıldı cok yakından ilgilendi bulabilecek arkadaşlarına falan haber verdi bir araya masaya o bahsedilen kuzen de geldi gayet keyifli sohbet dolu bir aksam geçirdik. Bu arada bahsetmek isterim ki bu bey ve kuzeni de gayet efendi oturaklı tipler. Bu beyle ne zaman göz göze gelsek hemen gözlerimizi kaçırdık gayet de mesafeli bana karsı konuşurken bile bakmıyor yüzüme böyle ortaya konuşuyor genel de bazen birebir yani sanırım utangaç biraz. Bunları uzun uzun anlatmamın sebebi süreç hakkında doğru bir fikir oluşturun o yüzden hakkınızı helal edin.
Her neyse bu cafe de tesadüften sonra yine baya bi görüşmedik ama ne zaman arkadaşımla mesajlaşsalar bana selam falan gönderdi. Bi akşam facebook da arkadaşımla saçma sapan bi test yapıp sonucu paylaştık ona yorum yaptı öyle normal bi yorum ardından beni ekledi tabi ben şaşırdım biraz. Yakın arkadaşlarım da biraz huylandı ben ister istemez çocuğa ilgimi bazen belli ettim arada bana takıldılar falan :KK43: baya utandım. Yine bir aksam arkadaşımla mesajlaşırken arkadaşıma şaka maka gitmeden arkadaşlarından birini ayarlasana bana cok sevap işlersin falan deyip güldü arkadaşım da hemen bana dondu işte böle diyo diye ama ben cok utandığım için evet olabilir demedim :KK43: bir de bu beyden ben beş ay buyugum onu da problem ettm ama en buyuk sebep utanmam nasıl diyim yani evet ayarla diye diyemedim :KK43:
Artık tatile girme vakti yaklaşıyordu biz de bayadır hiç görüşmedik bi akşam arkadaşımla yine dışarı cıkmştık yasadıgımız yer küçük bir yer cok karsılasrz birileriyle oturucagımız cafeye doğru yürürken ben uzaktan bunu hafif gordum bence oda gordu ama hiç ses etmedim arkadaşıma meraklı gorunmeyim diye ne tesadf ki biz oturduk biraz sonra bu bey Swarm adlı progrmda yer bildirimi yptı tabi hemen arkadaşım da gorundu bu aa dedi X de burada :) tabi ben hiç bozuntuya vermedim bence bizim görmemiz için bilerek yaptı gorup de mesaj atalım diye ama atmadık ve aynı mekanda olmamıza rağmen onu da goremedik otururken sadece hesap öderlerken arkadaşım gordu yanında başka arkadaşları var diye o da seslenmedii. Neyse o aksam biz saat gece 11 e çeyrek varken ayrıldık onlar bizden baya once çıkmıştı aklımızda taksi kullanıp eve gştmek vardı o yüzden rahat davranıp o ssaate kalmıştık ama baya taksi bekledik bir türlü gelmedi biz böyle durağın orda iki kız bekliyoruz taksi falan yok tabi braz korktk o arada bu bey arkadaşımı aradı direk sizin ne işiniz var orada demiş arkdasımda durumdan bahsetti bekleyin hemen geliyorum dedi ve geldi meğer arabayla o yoldan geçerken bizi gorup hemen aramış sagolsun hemem eve bıraktıbiz eve gelince de hemen arkadaşıma mesaj attı bi daha bu saatlere kalmauın dikkat edin falan diye tabi biz cok minnettar olduk basit bişey gibi gelebilir ama o an yolundan donul üstelik arkadaşının arabasını dondurup bizi aldı eve bıraktı arkadaşım da arkadaşım bize cok iyiliği dokundu bi yemek ısmarlayalım falan dedi ben de zaten fırsat kolluyorum :) baya bi gerek yok faln dedi ama nihayet bi yemek yiyebildik tek gelmedi yine kuzenni getirdi sanırım iki kızın karsısında cekinicegini düşündü o aksam da keyifli bi aksam geçirdik yemekten sonra oyun oynadık eve kadar bıraktılar eve gelince teşekkür mesajı attı yine ve kızlar bu bey yan yanayken daha sessiz daha çekingen yani aynı masada otururken hiç bir ilgisini anlayamıyorum ama arkadaşımla mesajlrında daha konuşkan komik anlayamadım bir türlü.

Çok uzadı biliyorum :KK43: Nihayet yaz tatile girdik herkes memleketlere gitti bizim görev yerimiz onn memleketi o hala orada. Bir ay hiç görüşmedik zaten kalkıp da mesaj yazacafını hiç düşünmedim ama bi arkadaşıma bu durumdan bahsettim o da seni eklemiş naber napıyosun diye bi mesaj yazsan ne olur sanki zaten ilgisi yoksa soğuk konsuur hemen anlarsın bişey olmaz falan deyip beni cesaretlendirdi. İki gün önce hazır yeğenimle attığım bi resmi beğenmişken birden yemin edşyrum içim titreyerek merhaba nasılsın yazdım o da cvp verdi ben nasıl gidiyo hiç görüşemedik şimdi seni çevrim içi görünce bi yazayım dedim o da valla senin bende numaran yktu kim çevrimiçi diye de hiç bakmıyorum ebn dedi sonra da işte sordu bişeler tatil nasıl gidiyorfalan gayet de gülme işaretleri koyarak yazdı sonra da ya burada int gidip geliyor sorun olmassa numaranu ver dedi tabş hemen verdm :) mesajalastık baya öyle keyifli bi sohbet o kadar yan yanayken yapmadımız bi sohbet ama cok genel seylerden bi ara mesajm gtmemşl uyudun mu yoksa diye yazmış :) öyle bi an oldu ki bi konu ile alakalı mesaj atıyorum sonra başka bi konuyla ilgili bişe diyor ona da cvp yazıyorum böyle sürekli bi mesajlaşma oldu en son cok uykım geldi erken kalkıyorm ksuura bakma ben uyuycam yine gorusuruz iyi geceler falan yazdı ben de önemli değil tabi yii geceler dedimöyle kapandı.

şimdi hanmlar buu kadar uzatmamın sebebi nolur fikirlerinizi söyleyin bu çocuk benden hoşlanıyor mu yan yanayken mesafeli ama mesajlarda cok arkadaş canlısıydı yani diyorum beni bi arkadaş gbi görse int giidp geliyor kusura bakma sonra knusalım olur mu falan derdi heralde ama numara istedi ve baya da sohbet acı cok içtendi ama bilmiyorum bir daha mesaj atar mı cok çekingen bence adım atma konsunda ben ilk adımı attım bir daah nasıl yazayım onun yazması lazım :KK43: Hayırlısı ile olsun ama ben cok istiyorum içim cok kıpırdadı bi tuhafım yani bu araada birşeyi söylemeyi unuttum bu arkadaşımızın gezisine ben ve aynı yerde calıstgm arkadaşım katıldık biz üçümüz cok yakın arkadaş olduğumuz için hrp yan yana takıldık onunla ortak arkadasımızz yani devamlı mesajlaşan arkadaşım nişanlı ama diğer arkadaşım bekar bi de diyorum belki ondan hoşlanmıştır yan yana olduğumuz için ben üstüme alınmışımdır ama sadece beni ekledi off bilmiyorm bir kere oturduğumuzda sizin bi arkadasınız daha vardı o neoldu falan demşti iyice huylanmışım belki de ondan hoşlandı lütfen bşi yorum yapın coook teşekkür ediyorumm

Son düzenleme:
Bence suanlik icin havada ask kokusu falan yok.
Mesajlasirken sende oda keyifli gibi gorunebilir belkide siz oyle algilamis olabilirsiniz..

Ya bazi insanlar var; keyfi olmasa bile mesajlarinda gulen yuz ifadesi falan kullanir.. belki de bu bey de onlardan biri..

Ha ama aska dair seylerde var..
Cekiniyor olabilir. Yalniz kalmaya firsatiniz olmamism arkadaslar kuzenler vs hep toplu ortamlarda bulunmussunuz..

Belki bu mesajlasmalardan sonra bas basa bulusur, oturur iki cift canli canli muhabbet eder goz goze daha iyi anlarsiniz duygularinizi..

Ayrica; su bekar arkadasinizi sormasini da garip bulmayin bence..
Adam zatrn cekiniyor, ne konusacagini ne diyecegini bilememistir aklina o gelmistir sohbete girmek icin. Boylede olabilir..

Bana çok karışık geldi ya. Benim benimle bu şekilde konuşan, bana bu şekilde davranan arkadaşlarım da var. Facebooktan eklemesi, aynı yerde rast gelmeniz, sizi yolda görüp arabaya alması pek aşk gibi gelmedi ama siz ondan hoşlanıyorsunuz. Ayrıca 24 yaşınızdasınız çocuk değilsiniz ki. Sevdiğinizi söyleyin bence.

Bence suanlik icin havada ask kokusu falan yok.
Mesajlasirken sende oda keyifli gibi gorunebilir belkide siz oyle algilamis olabilirsiniz..

Ya bazi insanlar var; keyfi olmasa bile mesajlarinda gulen yuz ifadesi falan kullanir.. belki de bu bey de onlardan biri..

Ha ama aska dair seylerde var..
Cekiniyor olabilir. Yalniz kalmaya firsatiniz olmamism arkadaslar kuzenler vs hep toplu ortamlarda bulunmussunuz..

Belki bu mesajlasmalardan sonra bas basa bulusur, oturur iki cift canli canli muhabbet eder goz goze daha iyi anlarsiniz duygularinizi..

Ayrica; su bekar arkadasinizi sormasini da garip bulmayin bence..
Adam zatrn cekiniyor, ne konusacagini ne diyecegini bilememistir aklina o gelmistir sohbete girmek icin. Boylede olabilir..
Çok sagolun yanıt verdiğiniz için zaten ben de size danışıyorum ki kendi kendime kapılmayayın diye gülücük ifade durumunu belirtmemin tek sebebi akıcı keyifli bi sohbet oldugu içindi yani konusmak istemeyen birisi standart cvplar verabilirdi diye düşündüm kesinlikle yuz yuze daha iyi anlarm sagolun

Bana çok karışık geldi ya. Benim benimle bu şekilde konuşan, bana bu şekilde davranan arkadaşlarım da var. Facebooktan eklemesi, aynı yerde rast gelmeniz, sizi yolda görüp arabaya alması pek aşk gibi gelmedi ama siz ondan hoşlanıyorsunuz. Ayrıca 24 yaşınızdasınız çocuk değilsiniz ki. Sevdiğinizi söyleyin bence.

Mesaj atarken bile cok zorlandım asla hoslantımı ifade edemem :KK43: olan seylerin cok normal oldugunun farkındayım ama bu bey baya cekingen o yuzden bu yaptıkları acaba dedirtti coo sagolun yanıt için

Yani moralinizi bozmak gibi olmasın ama bana da pek aşk kokusu varmış gibi gelmedi.
İleride ne olur bilemem tabi ama çok normal iki arkadaş muhabbetleri bunlar.

Bundan sonra ilk hareketi ondan bekleyin. Yazdığı ilk mesaja da hemen cevap vermeyin. Unutmayın kaçan kovalanir.

Bundan sonra ilk hareketi ondan bekleyin. Yazdığı ilk mesaja da hemen cevap vermeyin. Unutmayın kaçan kovalanir.

Hemen cvp vermeyin derken bi kaç saat sonra mı yazayım yoksa daha fazla mı :) zaten ben bir daha adım atmayı düşünmüyorm ilgisi varsa artık top onda sagolun yanıtınız için

Hemen cvp vermeyin derken bi kaç saat sonra mı yazayım yoksa daha fazla mı :) zaten ben bir daha adım atmayı düşünmüyorm ilgisi varsa artık top onda sagolun yanıtınız için
Evet elinde telefon ondan haber bekliyor imajı yaratma. Sen onda merak uyandır. Bir iki saat sonra yaz sonuçta telefonu daha fazla kimse yanından ayirmiyor malesef. Ilgisi olan erkek mutlaka bir yolunu bulup irtibata geçer unutma. Yoksa yoktur zaten unut gitsin.

bence yok
bidebende her mesajımın sonuna gülücük koyarım
ayyy yazdı yine tipini mıncıkladığım der "iyiyimm yaa senn :)))" yazarım yani

X