İsteksizliğe macunla çözüm?

duygusalkaktus

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
178
32
43
Düşük libidoya karşı macun tavsiyesi olan varmı? Bende isteksizlik var eşim de tam tersi bu yüzden hep sorunlar yaşıyorum. Böyle olupta çözüm bulan gerçekten faydasını görmüş olanlardan yardım bekliyorum.

Guvendiginiz bir aktardan 6 yıllık gelişimini tamamlamış Kore ginsengi alıp bunu kaliteli bir balla karıştırıp günde bir tatlı kaşığı yemenizi tavsiye ederim. Şayet başka bir sağlık sorununuz yoksa buna rağmen isteksizlik varsa denemeniz faydalı olacaktır.
Bu karışımı yıllar once kronik yorgunluktan dolayı tavsiye üzerine denemiştim. Cinsel isteksizliğe de iyi geldiğini sonradan öğrendim.

Kronik bir rahatsızlıginiz yoksa ve herhangi bir rahatsizliktan kaynaklanmiyorsa( çünkü isteksizlik bazen psikolojikte oabiliyor) Aktardan epimedyumlu macun alın 1 çay kaşığı yiyin.

Kronik bir rahatsızlıginiz yoksa ve herhangi bir rahatsizliktan kaynaklanmiyorsa( çünkü isteksizlik bazen psikolojikte oabiliyor) Aktardan epimedyumlu macun alın 1 çay kaşığı yiyin.
Onlarında çok çeşidi var hangisi gerçekten işe yarıyor bilmiyorum 100 lirayada var 500 lirayada. Biri ucuz işe yaramaz diye düşünülebilinir bazende pahalısı fayda etmiyor alıp denemek lazım sanırım

Onlarında çok çeşidi var hangisi gerçekten işe yarıyor bilmiyorum 100 lirayada var 500 lirayada. Biri ucuz işe yaramaz diye düşünülebilinir bazende pahalısı fayda etmiyor alıp denemek lazım sanırım
Themra marka en iyisi ama aktarda epimedyumlu macun deyin themra varsa ondan alın yoksa hangisi varsa alın çünkü aktardakilerin çoğunun içeriği benzer ve işe yarıyor

X