İstenmeyen tüylere kalıcı çözüm

arkadaşlar lazer en güzel çözüm tüyler için..ancaakk,sarı tüyleri görmüyor..bu durumda azalana kadar lazer yapıp,kalanları iğneli yaptırmak en mantıklısı..zaten artık lazer yapan yerler çok arttı tabii fiyatta düştü geçen seneye oranla..

arkadaslar lazer epilasyon ile kol altı ve genitalimdeki kıllardan kurtuldum bacaklarıma yaptırıyorum su anda. Her yere gitmeyin seans sayısını uzatıp paranızı yiyorlar. Duzgun yapan bir yerde 4-6 seansta kurtulursunuz 2 senedir ne kol altı ne genital ugrasmıyorum bu sene sonunda kısmetse bacaklarımda bitecek yanlız cok cok önemli lütfen düzgün bir yere gidin adı olan yıllardır bu işi yapan bir yer olsun birde tuyleriniz ince teniniz esmerse sakın yaptırmayın beyaz ten koyu renk kıl ustunde etkili lazer baska turlusunde paranızı israf etmiş olursunuz

arkadaslar lazer epilasyon ile kol altı ve genitalimdeki kıllardan kurtuldum bacaklarıma yaptırıyorum su anda. Her yere gitmeyin seans sayısını uzatıp paranızı yiyorlar. Duzgun yapan bir yerde 4-6 seansta kurtulursunuz 2 senedir ne kol altı ne genital ugrasmıyorum bu sene sonunda kısmetse bacaklarımda bitecek yanlız cok cok önemli lütfen düzgün bir yere gidin adı olan yıllardır bu işi yapan bir yer olsun birde tuyleriniz ince teniniz esmerse sakın yaptırmayın beyaz ten koyu renk kıl ustunde etkili lazer baska turlusunde paranızı israf etmiş olursunuz

slm grissini bende lazere sıcak bakıyorum.istanbulda kalitelii ve güvenilir bi yer biliyor musun sen nerede yaptırdın?benim tüylerim lazer için oldukça uygun sanırım siyah ve bende beyaz tenliyim. veee ücret konusunda bilgi verirmisin?
teşekkrler şimdidena.s.a.s.

1 ucretı fazla ayrıca herkesın bulundugu sehırde lazer yapan yer yok olsa bıle kalıtesı tartısılır
2 cok yerden duydum vucuda verılen lazerı zararlı dıyorlar saglıgım daha onemlı
3 lazerde ılerleyen zamanlarda tekrar cıkdıgı soylenıyo, o nedenle ığnelı epılasyon daha kalıcı denıyo
4 işte butun bu nedenler herkesın kafası karmakarısık oluyo

arkadaşlar bende geçen yaz gittim lazere.yüzümdeki tüyler için ama güneş ışınları cildime çok zarar verdi. bence güzeşe maruz kalacaksanız lazere gitmeyin yada kışın gidin.kaşlarıma çok faydası oldu hemde 2 seansta.özellikle kalın tüyleri bitiriyo:içelim:

kızlar zaten ayva tüyleri denilen ince sarı tüyler lazerle kaybolması en zor tüylerdir.en cok onlar zorlar kalın ve siyah olanlar daha cabuk bitiyor...

ben nerdeyse 2 senedir lazer yaptırıyorum yüz bölgesine, ilk başlarda çok memun kaldım yani bir kaç ay boyunca çıkmaması cazip geldi ama ya 2 sene oldu hala çıkıyor dünyanın parasını ödedim sadece incelme oldu ve yayıldı artık yüzümde yanaklarımda falan da çıkmaya başladılar, aldırıyorum 2 ay sonra eski haline dönüyor , ordaki dr yapacak bişe yok bunlar böyle kalır diyor, verdiğim paralaramı yanayım yoksa yüzüme iyice yayılmasınamı yanayım ben şimdi.. burdan başka çareler arıyorum:KK43:

arkadaşlar yüz bölgesindeki bu şikayetlerin sebebini uzun zamandır araştırıyorum,en sıkıntılı bölgelerin başında geliyor anladığım kadarıyla ,neden yüz bölgesi kıllarından kurtulabilmek bu kadar zor diye araştırmaya başladım,yüz bölgesi kıllarını çevreleyen kılcal damar ağının yoğunluğu ve işin ilginç tarafı bu bölgedeki kılların difuzyonla besleniyor olması.durumu güçleştiren en önemli faktörün bu olduğunu düşünmeye başladım.araştırmalarım devam ediyor.

gezmediğim güzellik salonu kalmadı, tüylerim çok çok sarı olduğu için ne iğneliye ne laser e yanaşmıyor hiçbiri, önce ağdayla aktifleştirelim kalınlaştıralım sonra lasere ya da iğneliye geçeriz diyorlar. ben de sarı olan tüylerimi ağdayla koyulaştırmak istemiyorum. ama bu tüyler uzamaya başladı, güneş ışığında direk parlar oldu, erkek arkadaşımın yüzüne bakamaz oldum fark edecek diye, yani bu durumda ne laser ne iğneli benim için kalıcı bir çözüm yok :KK43: :KK43: :KK43:

Lazerin zararı yok diyenlere sakın inanmayın. Lazer sonuçta bu, vucuda en zararlı şey. Bütün doktorlar ilerde kansere neden olacağını söylüyor ki bu kesin bir durum. Kesinlikle sağlığa çok çok çooooooook zararlı ve para israfı.
Karınca yumurtası yağı diye bir şey duydum. Baya geciktiriyormuş çıkmasını. Araştırıcam onu, kullanan varsa bilgi versin lütfen.
Ve zaten sir ağda yaparsanız zamanla azalır.

1 ucretı fazla ayrıca herkesın bulundugu sehırde lazer yapan yer yok olsa bıle kalıtesı tartısılır
2 cok yerden duydum vucuda verılen lazerı zararlı dıyorlar saglıgım daha onemlı
3 lazerde ılerleyen zamanlarda tekrar cıkdıgı soylenıyo, o nedenle ığnelı epılasyon daha kalıcı denıyo
4 işte butun bu nedenler herkesın kafası karmakarısık oluyo

haklısın canım, benim kafamdan geçenleri yazmışsın:KK55:

lazer iyi hoşta rengi açık tüğleri görmediğini biliyoruz, bu durumda nolucak??

açık renkli tüyler için iğneli epilasyon daha uygun diye biliyorum ama yine de bir dermatoloğa sormak gerek...

bende yaptırıyorum lazeri 2 ay oldu hala cıkmadı az az var....
lazerin zararları yok sordum..
ben tavsiye ederim..
bence kesin cözüm..:nazar:
sarı ve kızıl tüyler için ise mavi lazer var...
rahatlığın adı bence....

hımm mavi lazer hiç duymamıştım...nasıl birşey ki?

lazerin en büyük handikapı ne parası ne de başka bir şey. lazerin en büyük eksisi, uygulandığı yerdeki kılları yokederken (ki onlar da sonradan çıkabiliyor), başka bir yerdeki incecik tüyleri kalınlaştırması. gittiğiniz hiçbir lazer merkezinde size bunu söylemezler, bu uyarıyı yapmazlar, internette de yazmaz. zaten söyleseler kimse de gitmez. o yüzden lazere gitmeye karar veriyorsanız 2 kere düşünün. bir yerdeki tüyler biterken diğer yerlerdekiler kalınlaşacak, o zaman bunun anlamı ne?

lazerin en büyük handikapı ne parası ne de başka bir şey. lazerin en büyük eksisi, uygulandığı yerdeki kılları yokederken (ki onlar da sonradan çıkabiliyor), başka bir yerdeki incecik tüyleri kalınlaştırması. gittiğiniz hiçbir lazer merkezinde size bunu söylemezler, bu uyarıyı yapmazlar, internette de yazmaz. zaten söyleseler kimse de gitmez. o yüzden lazere gitmeye karar veriyorsanız 2 kere düşünün. bir yerdeki tüyler biterken diğer yerlerdekiler kalınlaşacak, o zaman bunun anlamı ne?

Nasil yani:KK53:

Ee ne yapacaz yaaa:84:

lazerin ince tüyleri kalınlaştırma ihtimali lazer merkezlerinde anlatılır, internette yazar ve bunun kurbanı olan birçok kişinin hikayesi mevcuttur. neden yeni birşey söylemiş gibi yazdınız ki?

Nasil yani:KK53:

Ee ne yapacaz yaaa:84:

kol altı ve genital gibi tüy köklerinin siyah ve kalın olduğu bölgelerde taşırmadan atış yapılınca sorun olmaz. benzer kıllar vücutta varsa yine sonuç alınır. ama tüy kökü saıysa veya ayva tüyleriyse bunları lazer görmez, yani fayda etmediği gibi kökleri uyarıp kalınlaştırma ihtimali vardır. kendinizi emin ellere teslim etmeiz gerekir kısaca. veya iğneli epilasyona başvurmalısınız..

kol altı ve genital gibi tüy köklerinin siyah ve kalın olduğu bölgelerde taşırmadan atış yapılınca sorun olmaz. benzer kıllar vücutta varsa yine sonuç alınır. ama tüy kökü saıysa veya ayva tüyleriyse bunları lazer görmez, yani fayda etmediği gibi kökleri uyarıp kalınlaştırma ihtimali vardır. kendinizi emin ellere teslim etmeiz gerekir kısaca. veya iğneli epilasyona başvurmalısınız..

sagol anim bilgilerin icin...bakalim hayirlisi ola

otlar yada bioder fln.bence hepsi faso fiso.eger istenmeyen tüylerinden gercekten kurtulmak istiyosan lazer yaptırcaksın.ben yaklasık 6 seans gittim.2.5 ay hiç cıkmıyo.tek yapman gereken paraya kıymak??sizce bi ömür rahat etmeye degmezmi????ayrıca sıkı pazarlıga sıkı indirim yaparlar

canım ya bişey sorucam bende lazer düşünüyorum, sen nereye gittin ben istanbuldayım

canım ya bişey sorucam bende lazer düşünüyorum, sen nereye gittin ben istanbuldayım

bacım 2 sene istanbulda yaşadım şuan izmirdeyim lazer için sana asla ama asla estethica yı tavsiye etmiyorum bunu aklında tut onun dışında başka merkezleri araştırabilirsin ama asla estethicaya gitme... sözlerinde durmuyorlar ve sonuç alamadığınızda uygulamadan para iadesi yapmıyorlar üstelik garanti veriyoruz dedikleri halde asla o garanti verdikleri şey olmuyor...ben dahil 3 arkadaşımızında başı bu kurum yüzünden yandı sana bi yer öneremedim ama en azından asla gitmemen gereken yeri söyledim umarım yardımcı olabilmişimdir...

Son düzenleme:
X