Isteyen herkese hacet ve dilek duası okuyacağım

Inşaallah kariyer kariyer dedik zaman geçiyor hele memlekette döndüm o yanımda yok

Slm aleykum canim bizim içinde dua edermisin esim askeri personel goreve gidecek o gitmeden bi yavrumuz olsa 1 yılı geçti evleneli bebegimiz olmuyor onun için dua istiyordum rabbimde sana gönlünde hayırlı olanı nasip etsin ismim hatice eşimin ismi ramazan allaha emanet olun rabbim burda olupda ne isteği varsa herkesin hayirlisa kabul etsin çok aminnnn:anne:

Canım Allah razı olsun ne güzel kalbim var bende bebek isteyenlerdenim 8 sene oldu adim Zeliha tüp bebeğe basliycam inşallah dua ya ihtiyacım var

Bende duana talibim kolay doğum ve kötü gözler için.Rabbim seninde isteklerini hayirlisiyla kabul etsin. En önemlisi dua eden kalbin dert görmesin...

Nerelerdesiniz bayanlar ALLAH hepimizin gönlüne göre versin inşallah, hedeflerimize çabucak ulaştırsın. Amin.

Merhaba arkadaslar, burada herkesin bir isteği var, ben de hacet ve dilek duasının hikmetini çok gördüm bu yüzden isteyenlere sabah namazından sonra bu duayı okuyacağım. Sizlerden benim için de dua etmenizi istiyorum. Allahım kötü niyetlilerin nefislerini üzerimden alsin rabbim bana gönlümdeki mesleği nasip etsin inşallah. Dua isteyenler dualarini ve isimlerini yazsinlar dileyenler özelden de yazabilir:KK25:Allah inşallah dualarimizi kabul eder. Listeye her zaman katilabilirsiniz tüm gruplar bittikten sonra başa döneceğim.

DUA LISTEMIZ
1. BEBIŞ İSTEYENLER
@aaynaa
@mormelodi
@feraheymen
@Angeel91
@blondgunes
@slnchn
@gizlibilgi
Sweet03 Sweet03
@durkan
@yagmur_20
@fundiiiii
@Kbrogr
@Cennetim0721
@Hayalimdi gercek oldu
B BEYBISIM
@SEVECENIM

2. SAĞLIK İSTEYENLER
@Nurhayal
@in_cim
@kahveyokmu

3.HAYIRLI EVLILIK
@Minik peri
@Neurocathy
@miyomim
@pinarzengin34
@elanur84
@hmbg

4. EVİNDE HUZUR İSTEYENLER
durkan durkan
@1Sen
@Sevvvvvva

5.AİLE ILE ANLAŞMA
@esest

6. KV- KP ILE ANLAŞMA
@pnyze

7. DİĞER
@jasmina
@amurashaya
@Masalyuzlusevdam
@ghyk
@Bluedew

8. KOLAY DOĞUM
@mnt
@ku_zu_cuk_la_rim

9.MADDİ İSTEK
Miricandan Miricandan
Bana da okuyabilir misiniz? Eski eşim peşimi bırakmıyor hayatıma karışmaya devam ediyor ya onunla evlencekmişim yada kimseyle :KK43: düzeldim diyor ama bazı konularda düzelme olduysa bile bazılarında yok. Hayatım sayende huzursuz ve mutsuz geçti diyorum birde psikolojik olarak bunalım çabası. Çok ihtiyacım var duaya :KK43: Eski eşim ya peşimi bıraksın yada hayırsızsa Allah onu hayatımdan çıkarsın uzaklaştırsın diye.

Ablacim yarindan itibaren baslayacam tekrardan insallah :))
Canım benimde duana ihtiyacım var. Arkadaşım beni dolandırdı bankayla başımı belaya soktu. ondan kurtulmak için.. Birde sevdiğim çocuk var adı Ebuzer kardeşi var beni annesi gibi görür o yüzden manevi evladım derim ona Kadir bana küstü abisi Ebuzer de slmiş küstüler sanırım. Dua eder misin evlatçığım barışsın benle ve abisi Ebuzer de beni sevsin onunla evleneyim.. Yıllardır bu aşk konusunda çok canım yandı. Ne olur artık yanmasın.. Şimdiden teşekkür ederim

Benim için de dua eder misin boşanma aşamasındayım,kocam sevgi ve özlemle ailesine sahip çıksın. bebeğimizle beraber mutlu hayırlı bir ömür geçirelim istiyorum

Kizlar edecem de hamileligim biraz zor geciyor arti bir de sinavim oldugu icin edemiyorum. Sinavim gecsin soz edecem. Hakkinizi helal edin.

X