Isteyen herkese hacet ve dilek duası okuyacağım

Merhaba arkadaslar, burada herkesin bir isteği var, ben de hacet ve dilek duasının hikmetini çok gördüm bu yüzden isteyenlere sabah namazından sonra bu duayı okuyacağım. Sizlerden benim için de dua etmenizi istiyorum. Allahım kötü niyetlilerin nefislerini üzerimden alsin rabbim bana gönlümdeki mesleği nasip etsin inşallah. Dua isteyenler dualarini ve isimlerini yazsinlar dileyenler özelden de yazabilir:KK25:Allah inşallah dualarimizi kabul eder. Listeye her zaman katilabilirsiniz tüm gruplar bittikten sonra başa döneceğim.

DUA LISTEMIZ
1. BEBIŞ İSTEYENLER
@aaynaa
mormelodi mormelodi
@feraheymen
A Angeel91
@blondgunes
@slnchn
@gizlibilgi
@Sweet03
@durkan
@yagmur_20
fnd_50 fnd_50
@Kbrogr
@Cennetim0721

2. SAĞLIK İSTEYENLER
@Nurhayal
@in_cim
@kahveyokmu

3.HAYIRLI EVLILIK
@Minik peri
@Neurocathy
@miyomim

4. EVİNDE HUZUR İSTEYENLER
@durkan
@1Sen
@Sevvvvvva

5.AİLE ILE ANLAŞMA
@esest

6. KV- KP ILE ANLAŞMA
@pnyze

7. DİĞER
@jasmina
@amurashaya
@Masalyuzlusevdam
@ghyk
@Bluedew

8. KOLAY DOĞUM
@mnt
Merhaba arkadaşım. Allah senden razı olsun ve dualarını kabul etsin. Ben de sana dua edebilirim, bana özelden yazabilirsin. Ama benim asıl merak ettiğim okuduğun duanın adı nedir, benimle paylaşır mısın ben de okuyayım. Teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba arkadaşım. Allah senden razı olsun ve dualarını kabul etsin. Ben de sana dua edebilirim, bana özelden yazabilirsin. Ama benim asıl merak ettiğim okuduğun duanın adı nedir, benimle paylaşır mısın ben de okuyayım. Teşekkür ederim şimdiden.

Bismillahirrahmanirrahiym* Ve la havle ve la kuvvete illa billhi’l-Aliyyi’l-Azim* Allahümme inni es’elüke ya Kadimü, ya Daimü, ya Ferdü, ya Vitru, ya Ahadu, ya Samedü, ya Hayyü, ya Kayyumü, ya Ze’l- Celali ve’l-ikram. Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illahu aleyhi tevekkeltü ve Hüve Rabbü’l-Arşi’l-Azim*

Hz.İsa, bu mübârek duayı okur, ölüleri diriltirdi. Hâceti veya bir dileği olan, sabah namazını kıldıktan sonra Kıbleye karşı oturur, bu duayı 100 defa okursa dileği gerçekleşir.
Dua bu canim benim dilegim de mulakatim var onu allahin izniyle gecebilmek tesekkür ederim simdiden.

Kizlar merhaba,

Kv yüzünden evden kovdu esim...durup durukene bozdu aramizi inanin suçum falan da yok :KK43: bebegimle bana ailem sahib çikti...dua edin ki esim gerçekleri görsün...

Malesef canım hiç iyi hissetmiyorum kendimi Sabah kanamam vardı biraz hastaneye gittim hemen iğne vuruldum kan verdim geldim yatıyorum şimdide :KK43:
Ders calisiyorum simdi aralarda senin icin ya safi okuyacam allahim sıkı sıkı tutunacak bebisin asla pes etme vazgecme

Iyi olursan haber ver allahim korusun bebisini inşallah
Amin canım inşallahh Hastaneden aradılar canım az önce kan değerlerim normal çıkmış salı günü bidaha çağırdılar inşallah herşey yolunda gider :dua: Duaların içinde çok çok teşekkür ederim canım Rabbim gönlündekini versin inşallahh sanada

Merhaba ben şad kendim için değil hayırlısıyla cumlemize şifa afiyet versin mevla elem keder hastalık göstermemesi için okuyabilir misiniz?

Cok sağolun özel bi dua daha istiyim hayırlısıyla maddi olarak beklediğim mucize hemenvgerceklessin

X