Isteyen herkese hacet ve dilek duası okuyacağım

mrb öncelikle hamileliğin hayırlı olsun. inşallah sağlıklı hayırlı evladiniz olur. lütfen beni de dualarinizda geçirir misiniz? tez zamanda allahım bana da hayırlı evlat vermeyi nasip etsin. şimdiden teşekkürler...

Merhaba arkadaslar, burada herkesin bir isteği var, ben de hacet ve dilek duasının hikmetini çok gördüm bu yüzden isteyenlere sabah namazından sonra bu duayı okuyacağım. Sizlerden benim için de dua etmenizi istiyorum. Allahım kötü niyetlilerin nefislerini üzerimden alsin rabbim bana gönlümdeki mesleği nasip etsin inşallah. Dua isteyenler dualarini ve isimlerini yazsinlar dileyenler özelden de yazabilir:KK25:Allah inşallah dualarimizi kabul eder. Listeye her zaman katilabilirsiniz tüm gruplar bittikten sonra başa döneceğim.

DUA LISTEMIZ
1. BEBIŞ İSTEYENLER
aaynaa aaynaa
@mormelodi
@feraheymen
@Angeel91
@blondgunes
@slnchn
@gizlibilgi
@Sweet03
@durkan
@yagmur_20
@fundiiiii
@Kbrogr
@Cennetim0721
@Hayalimdi gercek oldu
@BEYBISIM
SEVECENIM SEVECENIM

2. SAĞLIK İSTEYENLER
@Nurhayal
@in_cim
@kahveyokmu

3.HAYIRLI EVLILIK
@Minik peri
@Neurocathy
@miyomim
@pinarzengin34
@elanur84
@hmbg

4. EVİNDE HUZUR İSTEYENLER
@durkan
@1Sen
@Sevvvvvva

5.AİLE ILE ANLAŞMA
@esest

6. KV- KP ILE ANLAŞMA
@pnyze

7. DİĞER
@jasmina
@amurashaya
@Masalyuzlusevdam
@ghyk
@Bluedew

8. KOLAY DOĞUM
@mnt
@ku_zu_cuk_la_rim

9.MADDİ İSTEK
@Miricandan

ALLAH RAZI OLSUN canım benim nasılsın?

Merhaba arkadaslar, burada herkesin bir isteği var, ben de hacet ve dilek duasının hikmetini çok gördüm bu yüzden isteyenlere sabah namazından sonra bu duayı okuyacağım. Sizlerden benim için de dua etmenizi istiyorum. Allahım kötü niyetlilerin nefislerini üzerimden alsin rabbim bana gönlümdeki mesleği nasip etsin inşallah. Dua isteyenler dualarini ve isimlerini yazsinlar dileyenler özelden de yazabilir:KK25:Allah inşallah dualarimizi kabul eder. Listeye her zaman katilabilirsiniz tüm gruplar bittikten sonra başa döneceğim.

DUA LISTEMIZ
1. BEBIŞ İSTEYENLER
aaynaa aaynaa
@mormelodi
@feraheymen
@Angeel91
@blondgunes
@slnchn
@gizlibilgi
@Sweet03
@durkan
@yagmur_20
@fundiiiii
@Kbrogr
@Cennetim0721
@Hayalimdi gercek oldu
@BEYBISIM
SEVECENIM SEVECENIM

2. SAĞLIK İSTEYENLER
@Nurhayal
@in_cim
@kahveyokmu

3.HAYIRLI EVLILIK
@Minik peri
@Neurocathy
@miyomim
@pinarzengin34
@elanur84
@hmbg

@durkan
@1Sen
@Sevvvvvva

5.AİLE ILE ANLAŞMA
@esest

6. KV- KP ILE ANLAŞMA
@pnyze

7. DİĞER
@jasmina
@amurashaya
@Masalyuzlusevdam
@ghyk
@Bluedew

8. KOLAY DOĞUM
@mnt
@ku_zu_cuk_la_rim

9.MADDİ İSTEK
@Miricandan
Çok tsk ederim canim.Allah razi olsun.Beni de eklemissin yeni gördüm.Bende sabah namazlarını kaçırmam.Inşallah size de her sabah edecem.Allaha emanet olun.Hayırlı geceler

Benim şu an en büyük dileğim annem ve babamın yıllardır süregelen tartışmalarının sona ermesi.sizde büyü var dediler onu dediler bunu dediler.neye itibar edeceğimi şaşırdım.ben ve abim bir aile kurduk.annem ve babam torun sahibi bile oldu fakat onlar hala geçimsiz.bu yaşta boşanmalarını istemiyoruz.ikiside yalnız kalacak..biri yanımızdayken aklımız diğerinde kalacak :KK43: böyle olması yerine babamın paraya olan sevgisini,anneme döndürmeyi - annemin hırçınlığını da sevgiye döndürmeyi çok isterdim.siz banada nasıl okuduğunuzu söyleyin,hem beni de ekleyin hem bende bu duaları okuyayım olur mu??? Çok teşekkür ederim

Kizlar edecem de hamileligim biraz zor geciyor arti bir de sinavim oldugu icin edemiyorum. Sinavim gecsin soz edecem. Hakkinizi helal edin.
Öncelikle rabbim yardımcınız olsun hayırlısıyla saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin :) sınavlarınızda da basarılar diliyorum, Allah hayırlı sonuclara ulastırsın:)

Banada hayırlı bir es hayırlı bir evlilik icin dua edermisiniz..

Kızlar rica etsem B bayandoktor un bebeği küvzde ve bı rahatsızlığı varmış
Yeni doğmuş bı ikiz eşi
Sizlerden dua istesem arkadaş için edermisiniz??
Rabbim kimin ne sıkıntısı varsa alsın inşallah

Kızlar rica etsem B bayandoktor un bebeği küvzde ve bı rahatsızlığı varmış
Yeni doğmuş bı ikiz eşi
Sizlerden dua istesem arkadaş için edermisiniz??
Rabbim kimin ne sıkıntısı varsa alsın inşallah
Tamam canim ben ediyorum zaten bebisleri icin baska arkadaslar da gorunce ederler allah sifa versin kuzusuna insallah.

DUA LISTEMIZ
1. BEBIŞ İSTEYENLER
aaynaa aaynaa
@mormelodi
@feraheymen
@Angeel91
@blondgunes
@slnchn
@gizlibilgi
@Sweet03
@durkan
@yagmur_20
@fundiiiii
@Kbrogr
@Cennetim0721
@Hayalimdi gercek oldu
@BEYBISIM
SEVECENIM SEVECENIM

2. SAĞLIK İSTEYENLER
@Nurhayal
@in_cim
@kahveyokmu

3.HAYIRLI EVLILIK
@Minik peri
@Neurocathy
@miyomim
@pinarzengin34
@elanur84
@hmbg

@durkan
@1Sen
@Sevvvvvva

5.AİLE ILE ANLAŞMA
@esest

6. KV- KP ILE ANLAŞMA
@pnyze

7. DİĞER
@jasmina
@amurashaya
@Masalyuzlusevdam
@ghyk
@Bluedew

8. KOLAY DOĞUM
@mnt
@ku_zu_cuk_la_rim

9.MADDİ İSTEK
@Miricandan

Merhaba bebeğim olması için 41 yasın topluyorum yardımcı olır musumuz 11 tane toplayabıldım lğtfen yakınlarına akrabalarınıza söylersenız sevınerım bır ıkı üç önemli değil 30 tane kaldı yardımcı olır musunuz??

DUA LISTEMIZ
1. BEBIŞ İSTEYENLER
aaynaa aaynaa
@mormelodi
@feraheymen
@Angeel91
@blondgunes
@slnchn
@gizlibilgi
@Sweet03
@durkan
@yagmur_20
@fundiiiii
@Kbrogr
@Cennetim0721
@Hayalimdi gercek oldu
@BEYBISIM
SEVECENIM SEVECENIM

2. SAĞLIK İSTEYENLER
@Nurhayal
@in_cim
@kahveyokmu

3.HAYIRLI EVLILIK
@Minik peri
@Neurocathy
@miyomim
@pinarzengin34
@elanur84
@hmbg

@durkan
@1Sen
@Sevvvvvva

5.AİLE ILE ANLAŞMA
@esest

6. KV- KP ILE ANLAŞMA
@pnyze

7. DİĞER
@jasmina
@amurashaya
@Masalyuzlusevdam
@ghyk
@Bluedew

8. KOLAY DOĞUM
@mnt
@ku_zu_cuk_la_rim

9.MADDİ İSTEK
@Miricandan
Duanıza talibim. Sevdiğim biri var lütfen dua edin benim için de . Allah Razı Olsun

Rabbim gönlümdekini afiyetle nasip eylesin inşallah duam budur ☺️ (İsmim özlem)

sizin de içinizdeki tüm hayırlı istekler kabul olsun inşallah🤲

X