Rüya Yorumları İstihare

İstihare renklere göre yorumlanır. Silah olması veya normal rüyada tez anlamında olan siyah olması Sadece rengiyle yorulur yani.

İstiharenin bir kuralı vardır bilir misiniz bilmiyorum. işinizi “Allah’a bıraktım” diyerek istihareye yatıyor olduğunuz için çıkan şeyi yapmak zorundasınız derler.
Birde istihareyi 3 leyin.

inançlarınıza saygısızlık yapmak istemem, benim de daha önce yapmışlığım var. ama açıkçası istihare diye bişeyin gerçek olduğunu düşünmüyorum. böyle önemli bir kararı rüyada görerek vermek de bir garip. lütfen inanmayın böyle şeylere. iletişim diye bir şey var. insanları iletişerek aklınızla muhakeme ederek ve kendinize dürüst davranıp duygularınızı anlamaya çalışarak tanıyabilirsiniz sadece.

Bence güzel rüya, asker melek derler,yeşil de iyidir,silah da ses getirecek haber fln. Ama ilk bı tanı sen bı zaman ver. Akışına bırak.hemen evlenmeyi düşünme,gez toz tanı tart sonra evlilik düşün. Hayırlısı olsun.

Merhaba hanımlar fikri olanların yorumlarına ihtiyacım var. Görüştüğüm biri var ama tam emin olamadım bu yüzden arkadaşımdan benim için istihareye yatmasını istedim. Bu gece yeşil bir bahçe ve asker gördüğünü söyledi Askeri üniformalı. Fakat askeri kendisine silah doğrulturken görmüş silah siyahmış . Nasıl yorumlarsınız
Kendiniz neden yatmadınız. Yeşil iyidir de siyahı bilemedim. Ben de yattım şuan eşimle sevgiliyken ayrıldıktan yani tamamen bittikten sonra. Hayatimda kimse yokken. Kimle evlenicem acaba diye uydurma bi şekilde tam istihare degildi. Namaz kilip dua okudum göreyim diye. Eski sevgilimle yani şuanki eşimle nisanli oldugumuzu gördüm. Kendiniz yatın bence. Bayağı gönülden olmak lazim.

İstihare de renkler bı yana rüyada ve uyandığında hissedilen duygu önemli. Rüya boyu nr hissettiniz huzur mu sıkıntı mı . Uyanış aniniz nasıl di mutlu mu kasvetli mi bunlar asıl önemli olan. Ama yinede istihare ye çok guvenmeyin. Gerçekten çok dindar Allah'ın sevgili kulu olan bir insan bulup yatirirsaniz belki durum farklı olabilir ama sıradan bir insan hissedemiyor. Bende zamanında çok denedim çok denettim net bi sonuç olmuyor. Mavi yeşil huzurlu şeyler görüp ruyamin cikmadigi da oldu. Bilinçaltıni yeterince temizleyemedigimiz için ne yazikki onun oyunlarından kurtulamiyoruz rüyada

Istihare ilk gece rüya görülse dahi 7 gece devam edilmeli.
Istihare illede rüya görülecek diyede birsey yok.
Namaz kilarken, kildiktan sonra icine gelebilecek "his" bile bir sonuctur.
Fakat 7 gece devam edilmesi gerekiliyor.
Namazi kilip hayirlisi icin dua ettikten sonra,
abdestli ve konsantre bozulmamasi icin kimseyle konusmadan, sag tarafina yatarak icinden Allahi zikrederek uyunmasi gerekir.
En dogrusu Istihare sahibinin kendisi kilmasidir.

Tek 1 rüya ile sonucu söylemek kolay degil.

Merhaba hanımlar fikri olanların yorumlarına ihtiyacım var. Görüştüğüm biri var ama tam emin olamadım bu yüzden arkadaşımdan benim için istihareye yatmasını istedim. Bu gece yeşil bir bahçe ve asker gördüğünü söyledi Askeri üniformalı. Fakat askeri kendisine silah doğrulturken görmüş silah siyahmış . Nasıl yorumlarsınız
Bunu dertten saymiyorlar bu bölümde.yakinda tadinabilir konunuz.
Buna yakin bir konu acmiştim burda vee ceza vermisti komserim faysalim.:olamaz::KK70:

Soyle sacma biseye inanmayin allah askina ya sesli guldum 😂

Soyle sacma biseye inanmayin allah askina ya sesli guldum 😂

Allah aski diyorsunuz ve istihareye inanmayin diyorsunuz.
Istihare "danismak" demektir.
Istihare sünnettir.
Celiskili cümlenizi dah net anlamaniz icin önce arastirin derim.
Onca yil insanlar ilim okuyorlar, sonra konuda cahil olan biri gelip kisa bir cümlede büyük bir celiski ile cehaletini haykiriyor.
Iyi gülmeler.

İstihareye yatmanin şartları var. 5 vakit namazını geçirmeden kılıyor mu o gün başka hiç bir şey düşünmemesi gerekiyor gibi detayları var. Ama zaten benim bi arkadaşım istihare de akarsu ve orman görmüştü evlendikten 4 ay sonra ayrıldılar. Yani demem o ki bazen insanlar rüyalarını yonetebilirler iyi girmek ister iyi görür bu işler nasip meselesi kimse müneccim değil

Allah aski diyorsunuz ve istihareye inanmayin diyorsunuz.
Istihare "danismak" demektir.
Istihare sünnettir.
Celiskili cümlenizi dah net anlamaniz icin önce arastirin derim.
Onca yil insanlar ilim okuyorlar, sonra konuda cahil olan biri gelip kisa bir cümlede büyük bir celiski ile cehaletini haykiriyor.
Iyi gülmeler.
Hicbir sekilde buna inanmiyorum ve dini inancim yok insanlarin bunlari yapmasi sacma geliyor cahil olan siz ve yapanlar..

İstiharey kendiniz yapmalısınız

Hicbir sekilde buna inanmiyorum ve dini inancim yok insanlarin bunlari yapmasi sacma geliyor cahil olan siz ve yapanlar..

En kör cahillik karsindakini tanimadigin ve nasil bir donanima sahip oldugunu bilmeden yargilayan sahistir.
Kurdugunuz cümle sizin kapasitenizin karsiligidir.

X