İSTİLAYA UĞRUYORUM A DOSTLAR

alfadime

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
572
373
Hamamböceği bastı evimi, her yerden çıkıyor, ev sahibine söyledim fakat birkaç gün sonra geliceklermiş ilaçlama için, o zamana kadar nasıl bi çözüm uygulayabilirim.
Hergün vileda süpürge yaparım evime yani, titizliğim yüzünden mi oluyor acaba ?
Alt komşumda da varmış ayrıca ona da geliyormuş ama benimki kadar sık değil.
Sabah uyanıyorum baş ucumda, gece tam uyucam çıt çıt bi yerlerden düşüyolar falan..

Şırıngalı hamam böceği ilacı alın en yakın zirai ilaç satan bir yerden pis yada temiz olmakla ilgisi yok lağımlardan büyük ihtimal

Şırıngalı hamam böceği ilacı alın en yakın zirai ilaç satan bir yerden pis yada temiz olmakla ilgisi yok lağımlardan büyük ihtimal
Zaten banyodan çıkıyor çoğunlukla.. 2 tane banyom var, birinden çıkanı öldürüyoruz diğer banyodan öbürü fırlıyo.. Yumurtlamış olabilirler mi acaba.. Yavru da değiller kocamanlar ya

Aynı sorunu ailemin evinde çok çektik 3 yöntem diyeceğim hepsini yapın kesin sonuç olarak uzun süre evde böcek görmezsiniz öncelikle yumurtaları da öldüren pahalı bir ilaç var ilaçlama şirketine onu yaptırın sonra şırınga şeklinde olan bir ilaç var kırmızı kutulu onu tüm kapı arkaları petek altları koltuk arkaları banyo da her köşeye tuvalete sıkın az az ardından siyah böcek kutuları var 6 adet oluyor genelde evin etrafına görünmeyecek yere bırakın 2 3 hafta içinde kafanız rahat eder 🤗

Aynı sorunu ailemin evinde çok çektik 3 yöntem diyeceğim hepsini yapın kesin sonuç olarak uzun süre evde böcek görmezsiniz öncelikle yumurtaları da öldüren pahalı bir ilaç var ilaçlama şirketine onu yaptırın sonra şırınga şeklinde olan bir ilaç var kırmızı kutulu onu tüm kapı arkaları petek altları koltuk arkaları banyo da her köşeye tuvalete sıkın az az ardından siyah böcek kutuları var 6 adet oluyor genelde evin etrafına görünmeyecek yere bırakın 2 3 hafta içinde kafanız rahat eder 🤗
Ay çok teşekkür ederim, şırıngalı ilacı hiç duymamıştm, sayenizde araştırdım baya işe yarıyormuş.. Deneyeceğim

Aynen öyle, bi de aşırı büyük benimkiler. Dün akşam eşim terlikle ezdi resmen, bembeyaz sıvı çıktı, kalktı yine yürüdü…
Ayyy tüylerim ürperdi kız yemin ederim her yerim kaşındı okurken 😂 Allah sabır versin canım dediklerimi yapınca inşallah hemen kurtulursun

Hamamböceği bastı evimi, her yerden çıkıyor, ev sahibine söyledim fakat birkaç gün sonra geliceklermiş ilaçlama için, o zamana kadar nasıl bi çözüm uygulayabilirim.
Hergün vileda süpürge yaparım evime yani, titizliğim yüzünden mi oluyor acaba ?
Alt komşumda da varmış ayrıca ona da geliyormuş ama benimki kadar sık değil.
Sabah uyanıyorum baş ucumda, gece tam uyucam çıt çıt bi yerlerden düşüyolar falan..
Kız aklımı kacırcam ne demek baş ucumda

Allah yardımcınız olsun okurken bile tırstım en korktuğum böcek 😔 birde uçarken pırrr kanat sesleri aman Allah ımm😁 aklıma oynatrmmm

X