İsveç diyeti 2019

Herkese merhaba bugün 12. günüm 72.5 nihayet biraz da olsa kilo verdim öğlen 2 adet yumurta hakkının birini sabah kullandım öğlen sadece 1 bardak ayran içecegim aksam ızgara et ve salata yiyeceğim her gün 1 saat 15 dakika spora devam

Herkese merhaba İsveç diyeti bitti ama ne yazık ki ben metabolizma hızımdan dolayı 75.5 ile başlayıp 72 .3 ile bitirdim. Bugün ara vereceğim diyete yine şeker hamurişi kızartma ve ekmek yok ama meyve azıcık kuruyemiş ve sıcak yemek yiyeceğim :) Yarın taylan kümeli nin 3 günde 3 kilo rejimine başlayacağım :)

Herkese merhaba gün boyunca yarı yarıya süt ve yeşilçay bir tatlı kaşığı zencefil tarçın karışımı içtim açlık hiç hissetmedim bakalım yarın sabah tartı ne göstercek

Herkese merhaba İsveç diyeti bitti ama ne yazık ki ben metabolizma hızımdan dolayı 75.5 ile başlayıp 72 .3 ile bitirdim. Bugün ara vereceğim diyete yine şeker hamurişi kızartma ve ekmek yok ama meyve azıcık kuruyemiş ve sıcak yemek yiyeceğim :) Yarın taylan kümeli nin 3 günde 3 kilo rejimine başlayacağım :)
Canım 13 güne tamamladın mı

Evet tamamladım ama çok kilo kaybım olmadı dun başladığım yeşilçay sut rejiminde bir günde 1 kilo gitti bugün sadece sabah 2 öğlen 2 aksam 1 yumurta yaninda salatalik yiyecegim
Tebrik ederim valla 😍 ben de 9. Gündeyim 13 bitince elma diyeti yapcam inşallah 🍏
Vücudu arada şaşırtmak lazım kolay gelsin, yumurtayı seviyorsan ben gibi acayip tok tutuyor 😇

Mesajına çok sevindim dün yumurta günü akşamında bir dilim kepekli ekmek biraz peynir bir avuç fındık badem 3 tane Altınbaşak ve ne yazık ki 1 küçükk poğaça yedim (ev yapımı) ama tartı ertesi sabah 71.7 yi gösterdi yani 200 gr almışım ama artık delmek yok çok kızdım kendime

O poğaçayı yemeseydin iyiymiş 😂
Neyde dün dünde kaldı önümüzdeki günlere odaklanalım😊
Ben de grip ve üşütmüşüm valla bitki cayı içiyorum yasak İsveç’te ama napim hastayım 😕

Yarin nesfit ile 14 günlük programa başlıyorum günde 2 öğün need it 1 öğün hafif diyet yemegi 3 günlük taylan kümeli rejiminde 1 kilo gitti kilom 71.5 hedef pazartesi 70 ' e inmek 5 günde 1.5 kilo vermek

Yarin nesfit ile 14 günlük programa başlıyorum günde 2 öğün need it 1 öğün hafif diyet yemegi 3 günlük taylan kümeli rejiminde 1 kilo gitti kilom 71.5 hedef pazartesi 70 ' e inmek 5 günde 1.5 kilo vermek
Taylan kümeli rejimi ne
Nesfit rejimi ne
Nasıl yapılıyor kaç kilo verdiriyor
Anlat çabuk 🤣🤣🤣

Taylan kümeli diyeti 3 günlük 1. ve 3. Gün sekiz su bardağı kaynar suya 3 poşet yeşil cay koyuyorsun 3 dakika demliyorsun gün boyu 2 saatte bir bur bardağın yarısına yeşil cay yarısı na sut 1 cay kaşığı toz zencefil 1 cay kaşığı tarçın koyup iciyorsun sıcak soğuk farketmez. 2. Gün 2 sabah 2 öğlen 1 aksam haşlanmış yumurta yaninda istediğin kadar salatalik nesf it rejimi günde iki ogun nesfit 1 öğün abartmadan herhangi bir diyet menü :)

Taylan kümeli diyeti 3 günlük 1. ve 3. Gün sekiz su bardağı kaynar suya 3 poşet yeşil cay koyuyorsun 3 dakika demliyorsun gün boyu 2 saatte bir bur bardağın yarısına yeşil cay yarısı na sut 1 cay kaşığı toz zencefil 1 cay kaşığı tarçın koyup iciyorsun sıcak soğuk farketmez. 2. Gün 2 sabah 2 öğlen 1 aksam haşlanmış yumurta yaninda istediğin kadar salatalik nesf it rejimi günde iki ogun nesfit 1 öğün abartmadan herhangi bir diyet menü :)
Teşekkür ederim canım bunları değerlendireceğim😇

70.7 kiloyum verdiğim kilolar yağdan gitmiş diyetisyene gittim beni tebrik etti simdi kafama göre az ve hafif yiyorum yasaklı yiyecekleri yemiyorum

70.7 kiloyum verdiğim kilolar yağdan gitmiş diyetisyene gittim beni tebrik etti simdi kafama göre az ve hafif yiyorum yasaklı yiyecekleri yemiyorum
Tebrik ederim canım, inşallah dikkat edersin bundan sonra da almazsın geri ☺️

bende azmin için tebrik ederim.. her seferinde diyete başlıyorum deyip, ikinci günü bozanlardanım.. yarın baslıyorum bana eslik etmek isteyen arkadaslar varsa her türlü birbirimizi motive edelim ,

X