İşyerinde kıyafet tutumu

Rockeropt Rockeropt aynen canım direk bunu istediler şaşırdım aslında hiç beklemiyordum böyle bir talepte bulunacaklarını sanırım ben kıyafet konusunda sorun olmaz dediğim için bu sebepten ötürü de ikinci kez aradılar ben eski işyerlerimde kıyafet olarak hem rahat hem de göze batmayan kıyafetleri tercih ettim hep yani işe başlayınca her gün makyaj topuklu ayakkabı etek elbise rahat dolaşamam işyerinde normal hayatımda bile etek elbise nerdeyse hiç giymem.

Nomad Daughter Nomad Daughter önem verdikleri ve kural olduğu için söylüyor doğru dedin önem vermeseler kılık kıyafetine dikkat eden bulunduğu danışma yerini temiz tutan biri falan diyorlar genelde bahsetmesem bile diyelim beni tercih etti yarın öbür gün orda başlasam benden bu tarzda giyinmemi isteyecekler giyinmesem sıkıntı olacak yüzde yüz

Rockeropt Rockeropt aynen canım direk bunu istediler şaşırdım aslında hiç beklemiyordum böyle bir talepte bulunacaklarını sanırım ben kıyafet konusunda sorun olmaz dediğim için bu sebepten ötürü de ikinci kez aradılar ben eski işyerlerimde kıyafet olarak hem rahat hem de göze batmayan kıyafetleri tercih ettim hep yani işe başlayınca her gün makyaj topuklu ayakkabı etek elbise rahat dolaşamam işyerinde normal hayatımda bile etek elbise nerdeyse hiç giymem.

Allah aşkına iş arayan sizsiniz işveren neden size uysun? Şaka gibisiniz yemin ederim🤢

Merhaba. Sitede yeniyim size özelden yazmayı beceremedim. Bende ikcıyım. Bana özelden yazabilir misiniz? Size yardımcı olmak isterim.

Firmanın standartı bu şekildeyse, sizin için esnetseler bile siz rahat edebilecek misiniz? Herkesin şıkır şıkır etekle topukluyla gezdiği yerde spor bir kıyafet çok eğreti duracaktır. Olmaz yani göze batarsınız.
Ama siz nasıl olsa çalışmazsınız o yüzden çok kafaya takmaya gerek yok. Daha önce çalışmış olmanıza da hiç ihtimal vermiyorum ben ya hadi neyse.
aa tanıyor musunuz üyeyi?ben de ayaklarım küçük ve derim ince olduğundan yüksek topuklu giyemem.işyerim daha az ve kalın topuklu ayakkabı giymeme izin vermişti.ve üniformalı bir işim olduğundan ayakkabı da üniformam gibiydi etek de zorunluydu .zamanla alışıyorsun ki aynı okul formasına alıştığın gibi.

ilk etapta 700 tl lik alırsınız uygun fiyatlı bir şeyler onu da taksit yaptırın giyin gidin işe.ne kadar da sorun yaptınız bu kıyafet işini.adamlar şartlarımız bu diyorlar uyarsa çalışırsınız uymazsa başka işlere bakarsınız

Nomad Daughter Nomad Daughter önem verdikleri ve kural olduğu için söylüyor doğru dedin önem vermeseler kılık kıyafetine dikkat eden bulunduğu danışma yerini temiz tutan biri falan diyorlar genelde bahsetmesem bile diyelim beni tercih etti yarın öbür gün orda başlasam benden bu tarzda giyinmemi isteyecekler giyinmesem sıkıntı olacak yüzde yüz
Aynen bu kılık kıyafet olayı resmi olan her yerde böyle olucak maalesef. Ama bir yönden iyi aslında diğer şekil kim nasıl giyinir abartır mı firmada ona güvenemiyor tabi :KK70: Sadece topuklu giy diye ısrar edeceklerini sanmıyorum ben de giyemiyorum gerçekten yürüyüşüm bi tuhaf oluyor :KK70: sürekli düşüyorum falan spor ayakkabı olmadığı sürece topuklu diye ısrar etmezler ki benim yöneticim gelirken topuklu giyer içeride düz tapan giyerdi kimi de gelirken rahat giyer içerde topuklu giyerdi yani artık kendine göre ayarlayacaksın onu :KK70:

aa tanıyor musunuz üyeyi?ben de ayaklarım küçük ve derim ince olduğundan yüksek topuklu giyemem.işyerim daha az ve kalın topuklu ayakkabı giymeme izin vermişti.ve üniformalı bir işim olduğundan ayakkabı da üniformam gibiydi etek de zorunluydu .zamanla alışıyorsun ki aynı okul formasına alıştığın gibi.
İsimler aklımda pek kalmaz aslında ama konuları hatırlıyorum. Birkaç kişi de yazınca emin oldum. Arkadaş sürekli iş arayan, görüşmelere giden ama bir sebepten hepsini reddeden biri. Eski konularına bakarsan daha iyi anlaşılır. Eften püften gerekçelerle sürekli çalışmayı öteliyor ama sorsan çok istiyor iş bulmayı.
Topuklu konusuna gelince bende ayak tabanımda çökme olduğu için giyemiyorum. Nadiren ve kısa süreler için giyerim, gerçekten rahatsız bir şey😄

Artık bankalar bu konuda daha serbest herhalde. Geçende bir kadın müşteri temsilcisi pantolon gibi görünen taytlardan giymişti üzerinde de uzun aşırı bol sıcacık tutan bir kazağı vardı 😂. Samimi bir ortam mı yaratmaya çalışmış bunlar dedim bir an o yüzden dikkatimi çekti 😂.
ay cok sasırdım suan acaba ızın gunuydu ama bır ısı halletmek ıcın mı geldı dıye dusunmek ıstıyorum :KK70:
o kıyafetı ben ev ıcınde gıyıyorum

İsimler aklımda pek kalmaz aslında ama konuları hatırlıyorum. Birkaç kişi de yazınca emin oldum. Arkadaş sürekli iş arayan, görüşmelere giden ama bir sebepten hepsini reddeden biri. Eski konularına bakarsan daha iyi anlaşılır. Eften püften gerekçelerle sürekli çalışmayı öteliyor ama sorsan çok istiyor iş bulmayı.
Topuklu konusuna gelince bende ayak tabanımda çökme olduğu için giyemiyorum. Nadiren ve kısa süreler için giyerim, gerçekten rahatsız bir şey😄
düğün davette mecbur giyiyoruz ama işkence gibi valla.bazı kadınlarsa avm de bile 15 pontla süzülüyorlar resmen.ben sneaker cıyım.etek de fazla giymem.pantolon candır.ayaklarını bacaklarını ayır otur rahatça misss.hatta şık eşofmanlar ve kargo pantolonlar daha da candır.öğretmenlerin hepsi bu tarza geçti okullarda :KK45:

ay cok sasırdım suan acaba ızın gunuydu ama bır ısı halletmek ıcın mı geldı dıye dusunmek ıstıyorum :KK70:
o kıyafetı ben ev ıcınde gıyıyorum
Evet çok ev kıyafeti gibiydi. Saçı da böyle dağınık topuz, ev işi yaparken toplanmış gibiydi. Sevimli ve sempatik geldi bana. Belki de dediğin gibidir 😂. Yan masadaki beyefendi takım giymişti komple çünkü 😂.

Küçük ilçe diye pek sallamıyor da olabilirler 😂. Ayakta dolaşırken tatlış çoraplar da gördüm taytın üzerine çekilmiş :KK70: Baya ev hali gibiydi.

ıs yerının topuklu dedıgı aslında sunları da kapsıyor
015-siyah-rugan3-500x500.jpg Casey-Vizon-Tasli-Kisa-Topuklu-Ayakkabi-6fe4.jpg
yanı 8-10 m stiletto sart degıl

Evet çok ev kıyafeti gibiydi. Saçı da böyle dağınık topuz, ev işi yaparken toplanmış gibiydi. Sevimli ve sempatik geldi bana. Belki de dediğin gibidir 😂. Yan masadaki beyefendi takım giymişti komple çünkü 😂.

Küçük ilçe diye pek sallamıyor da olabilirler 😂. Ayakta dolaşırken tatlış çoraplar da gördüm taytın üzerine çekilmiş :KK70: Baya ev hali gibiydi.
kucuk ılcedede olsa ozellıkle mudurler cok dıkkat edılmesını ıstıyor ya
o kesın ızın gununde falandır :KK70:

X