İtalya Turu

Arya520

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
15
0
34
Merhaba daha önce turla İtalya’ya gidenlere sorum olacak tur şirketi araştırıyorum hangi turla gittiniz acaba

Ben de yerimi alayım şurada hemen öneriler için. Bir tatil planı var ama İtalya mı Paris mi yoksa yurt içi mi olsa kararsızız belki buradan gelen öneriler yardımcı olur karar vermemize 😌💙

Ben İtalya konusunda kararlıyım ama tur şirketine karar veremiyorum aslında ladytravel ve gezimod arasında kaldım daha önce gidenler inşallah görür burada

geçen sene Liviv e turla gittim tüm turlarda olduğu gibi ufak tefek bi çakallıkları olsada otel ve rehber iyiydi küçük bir tur şirketi olduğu için İtalya turu yok maalesef

Biz daha önce hiç turla çıkmadık yurt dışına. Kendimiz gittik genelde ama bu sefer gidersek tur denemek istiyoruz. Tur tecrübemiz yok yani bizim de aklımıza geliyor çakallık yaparlar mı diye yalan değil. Genellikle uçak bileti oda kahvaltı şeklinde paketleri onun dışında geri kalan harcamalar size ait oluyor diye biliyorum. Tur şirketine ödenen bedel harici ekstra ne kadar harcanıyor merak ettiğim konulardan biri de bu. Daha önce kendi başımıza yurt dışı tecrübemiz olduğu için toplam harcama bazında karşılaştırma yapmak istiyorum iki seçenek arasında çünkü turda bizi cezbeden tek şey rehber olayı, arada nasıl bir fark oluyor değer mi değmez mi ona karar vermem lazım.

Ben liviv turundan keyif aldım turda serbest zamanlarınız oluyor o sırada ister ara sokakları gezin ister başka bi yere gidin size kalmış turda otel aramıyorsunuz ve gidilecek yerler belli oluyor yeni insanlarla tanışıyorsunuz o yüzden yine turla gidicem ben tek gidiyorum ayrıca yabancı dilim var ama ilk kez gittiğim ülkede tur kolaylık oluyor

Turla yurtdışı hiç eğlenceli olmuyor. Askerde gibisin, 40-50 kişi beraber hareket ediyor. Biri geç kalsa onu bekliyorsun. Zamanında ben Asya Turla Amerika’ya gitmiştim ama daha sonra hep kendimiz münferit gittik.
Ets, Jolly, Pronto bunlar bilindik iyi turlar.

Asla turla gitmeyin. Kendiniz gidin. Turistik noktalardan geçen otobüsler oluyor. Günlük veya iki günlük bilet alırsınız sürekli indi bindi yaparak her yerini gezersiniz. Roma yi yürüyerek bile gezersiniz, çok büyük değil. Turla çok sıkıcı

İtalya için bende tur düşünüyorum gezilecek çok yeri var çünkü

X