İyilik et kötülük bul

Kötülük degıl ama iyilik de etmemıssınız
Iyılıkle enayilik arasında cok ince bı cızgı vardır birbirinden ayıran..

Sizin ki enayilik..

Genel temizlik değil de mutfağı toplamaya çalıştığı oluyordu ben izin vermedim.Butun vaktini derse, dinlenmeye ve kendine ayır dedim.
Kızı çok fena saçından tutup sizin evi baştan aşağı temizletesim geldi. Döverim bunu ya hangi sınava hazırlanan öğrencide bu şartlar olmuş hangi.

Kızı çok fena saçından tutup sizin evi baştan aşağı temizletesim geldi. Döverim bunu ya hangi sınava hazırlanan öğrencide bu şartlar olmuş hangi.
Bunları söylediğim gün bile herkes bana kızıyor diyip ağladı desem..
Bu kadar havadan nem kapan birini görmedim daha önce

Yardımınız için ben teşekkür ederim.
Okumak isteyen insanlara yardım etmek insanlık olarak boynumuzun borcu. Gerçekten isteyip hayaller kurup okuyamayan insanlar var.
Ama kuzeniniz bunlar arasında değilmiş ne yazıkki. Sınav kaygısı değil çok başka kafalarda

Uian kim kızmış ailesi salmış çayıra yani. Sevgilisi desen kızcağını sanmıyorum. Tövbe tövbe
Kazanamayacak olmasına suçlu arıyor,sebep arıyor.O gider biz yine hayatımıza devam ederim,kendine etti

Siz iyi niyetli davranmissiniz ama devir artik eskisi gibi degil. Maalesef kimseyle ne samimi olmak gerekiyor ne iyilik yapmak. Herkesle mesafeli ayarinda gorusmek etliye sutluye karismamak en iyisi. Oz cocugumuza bile belirli yastan sonra bisey diyemiyoruz kaldi elin cocuguna.

Sanırım çalışsa da başarılı olamayacağını anladı. Önceden bahanesi vardı babası izin vermiyordu ama şimdi imkan sağlandı baktı yine yok size sardı.
Aynen öyle düşünüyorum.Ta nerelere gittin yine yapamadın diyecekler diyor zaten.

Tek babasının değil kendinde gönlü yokmuş okumaya
Ben bebegi uyuturken okudum 13, yaşında sandım kocaman bir kız bütün saçmalıkları yapan gerçekten insanlari anlamak cok zor.

Büyük ihtimalle sizinle konuşacağı konu evden gitmemek olacaktı demiş ya annemden önce seninle konuşmak istedim diye sizin yanınızda yaşamak isteyecekti nasılsa karisan eden yok ben burada yaşarım diye düşündü.

Babasida okumaya karşi değildir belki kızında ki bu hareketleri vurdum duymazligi gördüğü için sınava girmemesini istememiş olabilir,benim de bir tanıdığım vardı mesela ailesi yıllarca dershaneye yazdırdı ama oda dershane diye arkadaşlarıyla buluşmaya gidermiş yemeğe vs ama kazanamadı tabi bir yerleri ailede pes etti artık bizden bu kadar diye sonra baktı olmuyor bir işe girdi çalışmaya başladı.

Ben kız için çok üzüldüm. Eline ne kadar güzel bir fırsat geçmiş ama yaptığına bak. Yıllar sonra kaybedenin kendisi olduğunu anlayacak umarım anladığında geç olmaz

Ya bir de aklıma takıldı şimdi. Sevgilisi yemek gönderiyormuş dediniz. Evinizin adresini mi vermiş? Bu çok riskli değil mi? Bir çocuğunuz var bekar bir kadınsınız. Ben olsam şikayet ederdim herhalde
Gerçekten bir de bu var sevgilisi yemek sipariş edip gönderiyormus,evinin adresini vermiştir yoksa nasıl gelecek konu sahibi bence bir an önce yollayın evden yani gitmezse sizin haberiniz yokken eve arkadaşını filanda çağırır tanımadığıniz elin adamı evinize gelir.

Ne olur olmaz diye gittikten sonra evinizin kilidini değiştirin.

Belki de kaç kere çağırdı. Sonuçta evde yoklar ki nerden bilecekler. Valla millet çocuğunu tanıyor da ona göre aksiyon alıyor. Kimsenin çocuğuna karışmamak lazım cidden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…