Iyimisiniz..? Yoksa Mutlumu..?

orel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2006
39
0
Iyimisiniz..? Yoksa mutlumu..?

Aslinda sadece iki kelime ama nede dusundurucu....Iyimisin diye sorulunca ,otomatikman hic dusunmeden cogunlukla ya iyiyiz yada iyi olacak deriz nedense...Aslinda soran kiside, bazen ayni solukta nasilsin diyip cevabini beklemeden yoluna devam eder..Simdiye kadar kime ve ne zaman mutlumusun diye sorduk..?..Belki kendi kendimizle bile yuzlesmekten korktugumuz bir sualmi..?Yada arkasindan otomatikman cevap veremedigimiz kadar ozelmi..? hic dedinizmi,, kendinize yada en sevdiginiz insana mutlumusun...?

Iyiligin yada mutlulugun olcutu sizce varmi..?

Mutluluk benim icin icimdeki huzurdan baslar...

hep huzur ve mutlu dolu gunlere ..Bugun nasilsiniz..? Mutlumusunuz..?:teytey: :dance: :nazar:

iyiyim ama çok mutlu sayılmam mutlu günlere inşallah cümleten

mutluluğun olduğu yrde huzur ,huzurun olduğu yerde mutluluk olmazmış.

mutluyum;cunku mutlu olabilecegim bir haber aldım!
bugunlere cok sukur allah bugun gunleri aratmasın!!!

MUTLU OLMAYI BILIYOMUYUZKI?
MUTLULUK GORECELI BIR KAVRAM SIMDI MUTLUYUM DESEM BES DAKIKA SONRA HERSEY DEGISEBILIR

AMA MUTLU OLMAYI BILENLER ZORLUKLARDAN BILE MUTLULUK CIKARANLAR HOS GORUYLE INSANLARA YAKLASABILENLER ISTE ONLAR
MUTLULUGUN KIYMETINI BILENLERDIR

HAYATA GULUMSE ONUNDA SANA GOZ KIRPTIGINI GOR:wink:

:razz: :laugh: çook mutluyum-hele bugün bomba gibiyim.aslında hiç bir nedeni yok ama öle hissediyorum.rahat nefes almak beni mutlu kılıyo

yaşadığım sürece çok mutlu olduğum zamanlar kısıtlıdır
şimdilerdede pek mutlu sayılmam
ilerde bir gün inşallah:laugh:

Bu aralar hiç olmadığım kadar mutluyum şükretmek lazım öyle değilmi :) Mutluluk derken illa herşey yolunda gidecekte öyle mutlu olucaz diye bir şart yok herşey yolunda gitmesede mutlu olup halimize şükretmek en güzeli.

şu an çok iyiyim çok şükür şağlığım yerinde canım sııkında değil ama akşama mutlu olucam Annem,Babam,Abim,Kız kardeşlerim hep beraber iftar yapınca çok mutlu olucam. Onlarında sağlığı iyi ve hep beraber olduğumuz için.

ne iyi ne mutlu iç güveysinden hallice işte çok şükür :smilewinkgrin:

Monoton bir yaşantıdan daha kötüsü yoktur herhalde,ama sağlıklı ve mutlu olduktan sonra herşeygüzel.

Iyim, fakat yorgunum.
Mutsuzum fakat hala gücüm var.
Herseye yinede cok cok sükür..

Mutluyum ; Hayattaki en degerli varligim cocuklarim var ve sagliklilar .Bir tek bu bile mutlu olmam icin yeter .Allah da insllah cocuklarim ile beni sinamaz , dualarimin en birincisi bu ...

YIne de endiselendigim bir cok sey var tabii ...

Onlarla da mucadelenin adi ; HAYAT ...
Mutluyum ; Hayattaki en degerli varligim cocuklarim var ve sagliklilar .Bir tek bu bile mutlu olmam icin yeter .Allah da insllah cocuklarim ile beni sinamaz , dualarimin en birincisi bu ...

dedim ya güneşleay!!!!!!! mutluluğun olduğu yerde huzur ;huzurun olduğu yerdede mutluluk olmaazzzz...

Iyi degilim cunku saglikli olabilmek icin mucadele ediyorum...mutsuzum su mubarak bayram gununde yanlizim..:çok üzgünüm: Ailemden uzakta gurbet ellerde.Beyim iste oglum okulda ben ise...Bugun böyle ama yarin mutlu olacagima inaniyorum inanmak istiyorum.Hepinize mutlu bayramlar..

Rosen sen cok iyi anliyorum, cunku bende ailemden, Askimdan uzakta gurbet eldeyim, yalnizim. Bayram oldugunu anlamak, burada o ozel hissiyati yasamak imkansiz. herkes birlikte, ama ben burada, evde ve yapayalnizim:KK43:(

Herkese Hayirli Bayramlar

X